lekarz Jolanta Kowiańska

Neurolog

1,3
1,5
1,3

Brak kontaktu pomiędzy lekarzem a pacjentem. Przyjmuje leki w trakcie ciąży na epilepsje a ona każe odstawić bo nie są potrzebne masakra,poszłam do innego i pod żadnym pozorem nie wolno odstawiać leków, nie polecam długo się czeka w kolejce.

Tragedia. Po tym jak dr zauwazyla ze nie jestem glupia i nie dam sie oszukiwac na nfz'owe przekrety, dopisala mi do papierow cos co ma mnie upokorzyc i zniwelowac szanse na wlasciwą diagnoze. Skandaliczne podejscie.

Pani Doktor zupełnie nie kontaktuje co mówi do niej pacjent, jest oderwana od rzeczywistości. Niesympatyczna, sprawia wrażenie zupełnie niekompetentnej. Nie rozumie różnicy między PFRON-em a NFZ-em. Wypełnienie zwykłego druku do wniosku wprowadza ją w szaloną rozpacz i walkę o pozbycie się problemu - pacjenta. Przyjmuje w godzinach pracy w przychodni prywatnych pacjentów za opłatą, omijając kolejkę i ignorując oczekujących pacjentów. Wizyta u niej trwa około 30 minut, a pacjenci w kolejce są do niej zapisani co 5 minut. OMIJAJCIE PANIĄ "DOKTOR" SZEROKIM ŁUKIEM!!!! NIE POLECAM!!!

OMIJAJCIE PANIĄ "DOKTOR" SZEROKIM ŁUKIEM!!!! NIE POLECAM!!!

Najgorsza Neurolog nie polecam zachowanie jej do pacjentów jest olewający i chamski . Recepcjonistki z Przychodni na Abrahama Gdynia również nie umieją przekazywać odpowiednich dat wizyt u lekarza i raczej w sobie sympatyczności nie mają. Miłego dnia

Jolanta Kowianska, poleciła mi wykonać rezonans potem drugi, badania krwi, co zajęło mi kilka miesięcy, potem kolejna wizyta i skierowanie konsultacje do neurochirurga (musiałem iść prywatnie bo ma nfz nie ma szans), a potem kilka miesięcy oczekiwania na wizytę.W trakcie ostatecznej wizyty jak sądziłem zapisała mi tylko leki przeciwbólowe, zakaz rehabilitacji (inny prywatni neurolodzy wcześniej zapisywalu mi rehabilitację, bo jest zasadna) a u tej pani nie jest zasadna. Leki przeciwbólowe to sobie samemu mogę kupić w aptece. Poza tym notorycznie się spóźnia do pracy wszyscy pacjenci o tym wiedzą tak samo jak u personel przychodni na ul.Abrahama w Gdyni i nic z tym jej kierownictwo nie robi. NIE POLECAM TEJ PANI SZKODA CZASU, JA STRACILEM LADBYCH KILKA MIESIĘCY, teraz muszę szukać rzetelnego neurologa

Wizyta u doktor Jolanty Kowiańskiej? Omijać szerokim łukiem!!! Byłam ostatnio u doktor z wynikami TK. Gdybym nie zaczeła ciągnąć za język nie dowiedziałabym się chyba niczego. Pani doktor po popukaniu mnie kilkukrotnie po kolanach i wklepaniu informacji z wyników badania w swój komputer położyła na biurko skierowanie do neurochirurga i to by było na tyle. Więcej dowiedziałam się czytając w internecie niż od lekarza, śmiechu warte. Jedyne co jej się udało to skutecznie mnie "nastraszyć" dziwnymi sformułowaniami na temat mojego urazu w przyszłości. Moim zdaniem osoba niemiła, niekompetentna, po prostu ...

Wizyta u doktor Jolanty Kowiańskiej? Omijać szerokim łukiem!!!
Moim zdaniem osoba niemiła, niekompetentna, po prostu osoba na niewłaściwym miejscu, jakby była tam za karę.
Jeśli chodzi o mnie na pewno już tam nie wrócę, odradzam serdecznie.
Zaczynam szukać pomocy u LEKARZY.

pani doktor nie jest skora do wypełnienia papierów rentowych uważa ,ze nie ma wskazań .chyba ja jako pacjent mam prawo do takich papierów najwyżej zus nie da.ale wątpię żeby mnie nagle uzdrowili.pani doktor nie daje skierowań na rezonanse kontrolne ponoć nie ma takiej potrzeby.na korytarzu też słyszałem ,że na takie badania pacjenci nie mogą doprosić się skierowań chyba ta pani doktor jest obciążona kosztami tych badań.tylko recepty dostaję .mnóstwo recept.nie ma kontaktu z panią doktor nic nie tłumaczy tylko pisze na klawiaturze.nie jest doktorem sympatycznym.doktor zawsze się dużo spóżnia.

staram się o rentę potrzebowałem papiery wypełnić do tego przez lekarza neurologa.pani kowiańska nie była chętna do tego.ile razy prosiłem o rehabilitację bo wszystko boli.nie dostalem.wszystko prywatnie muszę.na rezonans nie daje.jak się nie pójdzie prywatnie to się człowiek nie doczeka.recept dostaję dużo.

Pani doktor bardzo uprzejma i kompetentna. Wyjaśniła mi opis rezonansu i pokierowała na dalsze leczenie. Zainteresowała się kompleksowo moim zdrowiem nie ograniczając się tylko do wyników badań. Przeprowadziła wywiad lekarski, zbadała i poświęciła więcej czasu niż przewidywała rozpiska przyjęć pacjentów.Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Polecam panią doktor. Patrycja

Patrycja

pani lekarka porównuje pacjentów do innych ,wystawia dużo recept na morgi a żadnych skierowań na badania nie daje.nawet na rezonans,nic.