lekarz Jolanta Krychowiak-Borowiecka

Internista

Opinii5

aneta36 pajpyt

30.07.2012

Bardzo dobry lekarz kompleksowo podchodzi do wszystkiego.Godny Polecenia.

Bardzo dobry lekarz kompleksowo podchodzi do wszystkiego.Godny Polecenia.

29.11.2010

bardzo mila i kompetentna lekarz(jeśli mogę w ten sposób powiedzieć jako pacjent),komunikatywna ,bardzo dobry przekaz lekarz -> pacjent;polecam z czystym sumieniem

17.11.2010

Pani dr Krychowiak-Borowiecka to najlepszy lekarz jakiego znam. Niesamowicie kompetentna, a przy tym ogromnie miła i uprzejma. Zawsze tłumaczy krok po kroku na czym polega dolegliwość, nawet jeśli to coś poważnego, to dzięki niej człowiek wcale się nie denerwuje. Polecam Panią doktor wszystkim i jestem przekonana, że jeśli ktoś przyjdzie raz, to już nigdy nie zdecyduje się na innego lekarza.

26.04.2010

profesjonalny specjalista, lekarz godny zaufania z indywidualnym podejściem do pacjenta i dużą życzliwością

14.09.2009

To najlepsza lekarka u jakiej byłam. Nie ważne czy przyjdę z przeziębieniem czy z niestety poważniejszymi problemami zawsze tłumaczy co zrobić po kolei, jakie badania są konieczne i jak dbać o siebie.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Internista Gdynia"?

Centrum Zdrowia Starmed
10 lutego 21

Boisko 6

Lux-Med
ul. Porębskiego 9
Gdynia

Poliklinika evi-MED (nr 2)
Bp. Dominika 8-14