Jolanta Kuczyńska

Dzierżoniów
50,725844616,65633650 604 19 95 85

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.25
22 opinie

lekarz z powołania, fachowe podejście do pacjenta, cierpliwa i z uwagą wysłucha człowieka, psychiatra i psycholog w jednym .

Najlepsza z psychiatrów,których odwiedziłam.Po wizytach u pani doktor powracam na nowo do życia,mam dobrze dobrane leki nowej generacji,które nie uzależniają.Jest niezawodna,poświęca mi dużo uwagi i cierpliwości.

leczę się u pani doktor od dłuższego czasu - zawsze miła, choć potrafi też pokazać pazur jeśli chodzi o dobro pacjenta :) Bardzo dużo mi pomogła. Polecam. I nie tylko dlatego, że jest jednym z niewielu psychiatrów na naszym terenie.

Rewelacja! Doskonały kontakt z pacjentem, wnikliwa analiza. Polecam!

Pani Dr Kuczyńskiej nie polecam brak wnikliwości , ogólnie nie wzbudza zaufania

świetny lekarz,świetne podejście, prawie sama przyjemność jesli można tak wogóle powiedziec o wizycie u psychiatry :-) Minusem jest duża liczba pacjentów, a co za tym idzie czasem długo trzeba czekać na wizytę, ale warto!

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek, potrafi wzbudzić poczucie lepszego jutra, gorąco polecam

Najlepszy psychiatra jakiego poznałem.Dyskretna, profesjonalna,zaangażowana w terapię i właściwy dobór leków.

Fachowość i zrozumienie to sa główne atuty Pani doktor Kuczyńskiej! POLECAM GORĄCO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

przepisywala leki kture nie pomagaly ,tylko uzaleznily, brak kompetencji ,nie polecam.

Bardzo dobry lekarz,wspaniała kobieta ,zawsze uśmiechnięta i miła,cierpliwa i wyrozumiała.Polecam,mimo wielu pacjentów na poczekalni,idę bez obaw,choć za pierwszym razem bardzo się bałam.

Znakomity lekarz i dobry człowiek.Dzięki niej, pomimo poważnej choroby nie straciłem rodziny ,pracuję,uczę się cieszyć życiem.

Tłum na korytarzu, wzorowa postawa wobec pacjenta,profesjonalizm potwierdzony przez kierujących do pani doktor lekarzy.

najlepszy z psychiatrów,byłam wcześniej u wielu ale dopiero ona udzieliła mi fachowej pomocy,polecam

NIE POLECAM LEKARZ JEST NIE KOMPETENTNY NA SZCZESCIE ZMIENILAM LEKARZA

Jest bardzo wnikliwym, troskliwym lekarzem.Dzięki niej mogę pracować i funkcjonować wśród swoich bliskich.Nawet dla osób z marginesu społecznego, których niejednokrotnie widuję pod gabinetem,wykazuje szacunek i zrozumienie. Podziwiam ją i dziękuję, że jest z nami.

bylem kiedys pacjentem pani doktor,wizyta trwala u pani doktor w sumie krutko,recepta i dowidzenia.a do tego zle sie rozpoznala na chorobie,dopiero neurolog sie rozpoznal ,biore jeden lek stosowany w neurologii,i jest rewelacja,pomimo ze choroba jest dosc powazna.

Świetny specjalista,człowiek wysokiej kultury,maksymalnie zaangażowana w pomoc pacjentowi mimo niewysokiego kosztu wizyty

przyjmuje za dużo pacjentów. Czeka się godzinami pomimo umówionej pory. Czasami zamieniłam tylko parę słów i dostawałam receptę.

Poświęciła mi dużo czasu i troski,przywróciła chęć do życia i wiarę w siebie.Gorąco polecam

bardzo dobry lekarz,znakomite podejście do pacjenta bardzo miła,naprawdę polecam.

Wspniały lekrz troskliwy ,cierpliwy. Polecam!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny