lekarz Jolanta Kuźniak

Dermatolog

Polecam Panią dermatolog , szczególnie za szczegółowe wyjaśnienia dotyczące leczenia, jestem bardzo zadowolonona z wizyty w Eskulapie w Wieluniu.

Dziękuję serdecznie Pani doktor za pomoc 😊 mój tata po poprzedniej wizycie u innej doktor miał złe leki i złą diagnozę. A tu bardzo profesjonalnie podeszła pani doktor do sprawy i dobrała dobre leki . Serdecznie dziękuję w imieniu taty ☺Polecam ☺

Totalny negatyw. Pani nie sympatyczna, wciska drogie leki (bo tanie nie pomogą), byle odfajkować pacjęta. Nie polecam.

Odwiedziałam Pania doktor po kiepskiej diagnozie poprzedniego dermatloga. Naprawde polecam, pomogła mi szybko i skutecznie!

niestety, nie polecam leczenie polegało na podawaniu sterydów bez oznak poprawy nie kompetentna

niestety, nie polecam
leczenie polegało na podawaniu sterydów bez oznak poprawy
nie kompetentna

Bardzo kompetentna i przemiła osoba:) Leki przepisane przez Panią doktor pomogły:) Polecam

Bardzo przemiła Pani Doktor. Jako jedyna rozpoznała moją chorobę i odkryła jedyny lek który jest mi pomocny. Dzięki Niej wiem czego muszę unikać, aby nie cierpieć. Lekarz godny polecenia!