lekarz Jolanta Malinowska

Neurolog

Z całego serca odradzam leczenie u tej Pani a szczególnie WIZYTY PRYWATNE. Zgłosiłem się z silnym bólem pleców na wizyte prywatną. Doktor zbadała mnie rękami, wystawiła swoją diagnoze i przepisała mi bardzo mocne zastrzyki oraz mase tabletek oraz powiedziała abym zgłosił się po zakończeniu zastrzyków. Te leki bardzo dziwnie na mnie wpływały, ból nasilił sie oraz zaczął występować również w innych obszarach pleców. Poszedłem do Pani doktor aby zapytać co sie dzieje i czy powinienem dalej stosować te leki. Poczekałem aż wyjdzie ostatni pacjent i chciałem zadac pytania tylko odnośnie tych leków a w odpowiedzi usłyszałem że Ją już dzisiaj boli twarz od gadania i nie udzieli mi żadnej odpowiedzi jeśli nie zapłace za prywatną wizyte a jeśli mnie nie stać to mam czekać pól roku na wizyte na nfz. Po tych lekach czuje sie jeszcze gorzej a ból rozsprzestrzenił sie. Ta Pani traktuje ludzi przedmiotowo i zależy jej tylko aby skasować 150 zł i jak najszybciej przegnać pacjenta z gabinetu. Zero pomysłu na leczenie poza faszerowaniem lekami. NIE POLECAM I ODRADZAM KAŻDEMU LEPIEJ POJECHAĆ DO OŁAWY LUB WROCŁAWIA.

Pozytywne opinie to chyba od pracowników albo rodziny ja niestety nic pozytywnego napisac nie mogę nawet ta jedna gwiazdka to za dużo. Za dużo negatywow aby wszystko opisać. Omijać szerokim łukiem

Pisanie, że lekarz to śmiech na sali. Odesłała mnie do boga!!!! Wypytywała, czy ojciec przed śmiercią się spowiadał, najpierw powiedziałam grzecznie, że ja do kościoła nie chodzę, ale dalej kontynuowała. Musiałam głośno ryknąć, że ja chora jestem na kręgosłup, a nie na głowę i od wielu pokoleń niewierząca, nieochrzczona i wolna od zabobonów. Zmieniła front i orzekła, że nic mi nie jest, chcę widocznie zwolnienie wyłudzić, choć wcześniej mówiłam, że mi niepotrzebna, bo ja jestem wolny strzelec w informatyce, nawet chorobowego nie opłacam, bo i tak bym nie korzystała. Koszmar, wsiadłam w auto, do Wrocka prywatnie, miesiac rehabilitacji i problem się zakończył.

Niestety mogę potwierdzić wszystkie negatywne opinie poprzedzających mnie pacjentów. Wynikiem wizyty był stracony dzień (pracuje w delegacji) i konieczność wybrania urlopu wypoczynkowego. Sama porada zakończyła się konkluzją, o konieczności powrotu w nowym terminie (niestety nie skorzystam), tym razem koniecznie z objawami choroby (skierowanie dotyczyło pojawiających się okresowo bólów pleców). Cała wizyta zakończyła się przepisaniem jakiś "dropsów" od zaprzyjaźnionej firmy farmaceutycznej, których oczywiście nie zamierzam wykupywać oraz wystawieniem "zaświadczenia" (nie wiem po co i komu skoro do niczego się nie nadawało), którego korekta okazała się niemożliwa, ponieważ pani "doktor" przestała odpowiadać na telefony (nie pracuje na miejscu, o czym pisałem wyżej, natomiast strata kolejnego dnia była w mojej ocenie bezcelowa). Jedyny wniosek dla mnie na przyszłość to sprawdzanie lekarzy na tej stronie przed pierwszym kontaktem. Można sporo zaoszczędzić - nerwów i czasu.

Fantastyczna Pani Doktor, godna polecenia! Kompleksowo patrzy na pacjenta, dogłębnie analizuje sytuację zdrowotną, realnie ocenia problem. Uzasadnia opinię, tłumaczy, rozmawia. Jest uczciwa, oddana pracy i bardzo miła. Można śmiało powiedzieć,że wspiera i leczy! Najlepszy lekarz, jakiego znam i wszystkim polecam!

Najwspanialszy lekarz,jakiego znam! Zaangażowanie, profesjonalizm, cierpliwość. Trafnie diagnozy i leki. Nie znam drugiej lekarki tak oddanej temu,co robi. Patrzy kompleksowo na pacjenta, słucha, słucha i jeszcze raz słucha. Polecam z całego serca!

Lekarz ignoruje obowiązek wystawiania recept elektronicznych! Na papierowej recepcie nabazgrała tak, że wydano mi tylko dwa z trzech przepisanych leków i to dopiero w piątej (!) aptece. Wcześniej w ogóle nie mogli tego rozczytać! Pacjenta traktuje jak sztukę bydła. NIE POLECAM!

NIE POLECAM NIE POLECAM NIE POLECAM NIE POLECAM NIE POLECAM NIE POLECAM NIE POLECAM NIE POLECAM NIE POLECAM NIE POLECAM. NIE WARTA MIANA LEKARZA. MYJE RĄCZKI SOBIE OCZYWIŚCIE. NIE POLECAM. Ludzie czytajcie negatywne opinie, bo to prawda, ale od osób wniebowzietych tym ze leczą się od 2003 roku i dalej są chorzy, leczą się ale z nią nie wylecza. Jest miła u to tylko tyle w temacie. Podejście karygodne. Do nie zobaczenia. NIE POLECAM.

Pani Doktor jest bardzo miła, fachowo tłumaczy przyczyny choroby i zwykle wyrycza prawidłową ścieżkę leczenia. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Wszystkim polecam!

Witam. Tak przedmiotowego potraktowania nie przeżyłem nigdy wcześniej od żadnego innego lekarza. Pani doktor wykazała się kompletnym brakiem empatii, była zainteresowana jedynie brakiem skierowania a pośpiech w jej wypowiedziach był porażający. To była ostatnia wizyta u tej Pani. Przestrzegano mnie wcześniej, nie uwierzyłem. Poszukuję prawdziwego neurologa dla swojej mamy a z urzędnikami, zwanymi lekarzami, zainteresowanymi głównie rozliczeniem z NFZ nie chcę mieć nic do czynienia. Wstyd Pani Malinowska. Jarosław Sikorski