dr Jolanta Michalak-Tlappa

Laryngolog dziecięcy

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami, byłam naprawdę bardzo mile zaskoczona wizytą. Po tłuczeniu się po innych alergologach i laryngologach po raz pierwszy usłyszałam konkretne informacje, a sama pani doktor była bardzo miła i kompetentna, poświęciła mojemu problemowi czas i uwagę. Polecam! Jedyne co, to pajęczyny w gabinecie, mogłyby być zmiecione ze ściany.

Polecam!

Jedyne co, to pajęczyny w gabinecie, mogłyby być zmiecione ze ściany.

Niestety nie polecam Pani Doktor, bo jest naprawdę delikatnie mówiąc niemila. Na wizycie w poradni przyszpitalnej nawymyslala nam,że zajmiemy miejsca, które należą się pacjentom z Bydgoszczy. Nie zrobi nam badania, bo niby nie ma Pani, która robi badanie słucha, a obok wchodzily matki z dziećmi do gabinetu audiologicznego na takie badania. Dodam,że miałyśmy zabieg w tym szpitalu i byłyśmy objęte opieką poradni. Na poprzedniej wizycie inna Pani Doktor powiedziała nam,że teraz wszystko sprawdza i zrobią badania. A Pani Doktor Jolanta zasugerowała nam żebyśmy zrobili sobie to badanie u siebie. I dlaczego my w ogóle przyjeżdżamy do Bydgoszczy . Ja się pytam w takim razie gdzie ja płacę składki?? Do NFZ czy mam może przekierować. Czy w prywatnym gabinecie też jest istotne z jakiego miasta jestem? Czy to takie dziwne,że chce dla swojego dziecka najlepszej opieki i jadę tam gdzie mogą jej pomóc? Jestem zdegustowana takim zachowaniem!!!

Całym złem i przyczyną problemów zdrowotnych wg Pani dr są przedszkola i żłobki. Nie zastanawia się nawet nad innymi możliwościami. Odstawione na szybko niezbędne minimum bez zainteresowania pacjentem i źródłem problemów. Nie wolno krytykować jej miejsca pracy, gdzie zarażono dziecko bakterią. Nie polecam.

Ja również uważam, że nie ma lepszego laryngologa a odwiedziłam ich z córką wielu i dopiero pani doktor nam pomogła. Uważam że jest to lekarz z powołania, ma świetne podejście do dzieci, stawia zawsze trafne diagnozy i wprowadza odpowiednie leczenie. Szkoda że jest tak mało kompetentnych i ,, fajnych '' lekarzy.

Nie znam lepszego lekarza tej specjalności, a możecie mi wierzyć byłam przedtem już u wielu. Moje zaufanie do lekarzy jest ograniczone, ale do dr Jolanty Michalak-Tlappa jest 100 %-towe - właściwa diagnoza, trafione leki, pełna jasna informacja, szczerość. Cieszę się, że jest naszym lekarzem.

nie jestem zadowolona z wizyty. zoastalam potraktowana jak matka co wymysla chorobe dziecku. wielki szok z strony lekarki ze matka moze zadawac pytania. ewidentnie nie placisz nie masz prawa o cokolowiek pytac i wymagac.dziekuje

Mam 27 lat. Leczyłam się u Pani doktor nie wiem od 6,10 roku życia mniej więcej. Moim problemem były częste, powracające anginy. Panią doktor wspominam bardzo dobrze. Miła, spokojna, wszystko tłumaczyła, cierpliwa. Sprobowałam już chyba wszystkich dostępnych metod leczenia, wymazy, leki, antybiotyki, homeopatia i nic. Anginy powracały. Pani doktor poleciła wtedy wycięcie migdałków. Miałam pewne obawy, ale pani doktor ze szczegółami odpowiedziała na wszystkie moje pytania, wyjaśniła za i przeciw, powiedziała, że skoro migdałki są chore to nie są żadną ochroną, co innego gdyby były zdrowe. Żałuję, że tak późno zdecydowałam się na ten zabieg, miałam wtedy 22 lata. Do dziś dziękuję Pani doktor, że mnie do niego przekonała. Lepiej poźno niż wcale. Teraz w ogóle nie choruję, katar raz na rok i to wszystko. A wcześniej miałam anginy w okresie zimowym średnio raz w miesiącu... Bardzo dobrze wspominam Panią doktor, polecam każdemu!

Zanim trafiłam do Pani doktor byłam z synem u kilku innych lekarzy tej specjalności, w tym u dwóch lokalnych "gwiazd lekarskich". Dopiero dr Jolanta Michalak-Tlappa po wnikliwym wywiadzie i badaniu, właściwie syna zdiagnozowała, a przepisane leki okazały się trafione w 100 %.

No wielu wizytach u innych lekarzy tylko dr Michalak pomogła naszemu dziecku. Na kontrolne wizyty jeździmy aż 100km od 2 lat ale warto. Dziękujemy pani bardzo!

Zawsze bede polecala pania doktor kazdemu znajomemu.

Zawsze bede polecala pania doktor kazdemu znajomemu.