Jolanta Mula-Szwed

Ortodonta, Stomatolog

2,6
2,2
1,9

Nie polecam. Co mi się nie podobało podczas leczenia u tej pani: - brak zręczności rąk. Jak ktoś pracuje w takim zawodzie to przede wszystkim powinien mieć zdolności manualne! Podczas leczenia niezliczoną ilość razy zostałam dziabnięta jakimiś obcęgami w dziąsło, bo jej się nie trafiło. Zdarzyło się że jakieś narzędzie w ogóle wypadło jej z rąk. - uszkodzenie skóry podczas odklejania zamków. Środkiem chemicznym, który służy do rozpuszczania kleju od zamków (tudzież co to tam jest), szanowna pani doktor miała ubabrane całe rękawiczki, przez co poparzyła mi skórę wokół ust. ...

Nie polecam. Co mi się nie podobało podczas leczenia u tej pani:
- uszkodzenie skóry podczas odklejania zamków. Środkiem chemicznym, który służy do rozpuszczania kleju od zamków (tudzież co to tam jest), szanowna pani doktor miała ubabrane całe rękawiczki, przez co poparzyła mi skórę wokół ust. To mają być umiejętności doświadczonego ortodonty?

Bulwersująca sprawa. Pani podniosła cenę za wizyte prywatną bez konkretnych przyczyn u mego syna i podpisala jakiś dziwny kontrakt na 2 lata, w ciągu których mam do zaplacenia tej pani ok. 6000zł.Zaznaczam, iz nie mozna przed upływem tego czasu zmienić lekarza!!!!!!!!!!!!Co to za dziwne zwyczaje???????Odradzam..

Bardzo dobry ortodonta. Obecnie noszę retainery, aparat mam już zdjęty, a zęby wyprostowane. Aparat nosiłam przez 2 lata i muszę przyznać, że na każdej wizycie pani doktor informowała mnie o przebiegu leczenia. Poleciłam ją mężowi i przyjaciółce. Mąż skorzystał i jest zadowolony, przyjaciółka wybrała innego specjalistę i teraz żałuje. Ja daję pozytywną ocenę.

przed założeniem aparatu u p.doktor, zostałam poinformowana, że leczenie będzie trwało ok 1,5 roku. odstęp pomiedzy założeniem aparatu na dolną i górną szczękę miał być ok 3 mies., a w rzeczywistości dól aparatu miałam założony po 9 miesiącach!!! i jak już ktoś niestety pisał, wszystko się przedłuża. na ostatniej wizycie spytałam ile jeszcze może trwać leczenie i usłyszałam: "w Pani przypadku jeszcze minimum 2 lata" ...a zaznaczam, że noszę go już od 14 miesięcy! więc zgodnie z tym co p. doktor mówiła na początku, za miesiąc powinnam mieć równe zęby i zdjęty aparat! a tu jeszcze minimum 2 lata! wizyta od stycznia 2011 wzrosła ze 100 do 150 zł za zwykłą wymianę drucika! na dodatek nawet nie zostałam poinformowana o zmianie cennika- dopiero kiedy p. doktor "wyśpiewała" taką kwotę i spytałam dlaczego 150 a nie 100 zł powiedziała, że to podwyżka cen po nowym roku...żenada! co będzie w przyszłym roku? myślę, że ta pani po prostu zarabia sobie na tych wizytach kontrolnych i celowo zwleka ze wszystkim. gdybym wiedziała jak to będzie wyglądało, nie zdecydowałabym się na leczenie u tej pani. zdecydowanie odradzam!!!

Nie do końca poleciłabym ta panią ..szorstka , zero delikatności

Nie do końca poleciłabym ta panią ..szorstka , zero delikatności

a ja jestem bardzo zadowolona a na moje zęby nie mogę sie na patrzec i dziękuje za to właśnie Pani dr pozdrawiam

Pani doktor nie mówi pacjentowi prawdy. Zdecydowałam się na aparat, bo miałam go nosić (uwzględniając mój wiek i indywidualne tempo przesuwania się zębów) 1,5 roku w najgorszym przypadku. Najpierw założona została góra a po 2-3 miesiącach miał dojść dół. Niestety okazało się, że dół można dołożyć dopiero po 18 miesiącach. Pani doktor nie jest miła, nie nazwałabym jej też uprzejmą, ale niemiła nie jest. Wizyty umawia się na godzinę ale zawsze jest spóźnienie i nikt niczego nie wyjaśnia ani nie przeprasza. Gdybym wiedziała, jak to wygląda, nigdy nie zdecydowałabym się ...

Pani doktor nie mówi pacjentowi prawdy.
Najpierw założona została góra a po 2-3 miesiącach miał dojść dół.
Niestety okazało się, że dół można dołożyć dopiero po 18 miesiącach.
Gdybym wiedziała, jak to wygląda, nigdy nie zdecydowałabym się na aparat u tej pani.

Przez Panią doktor straciłam kilka zębów ,nie wiem kto jej dał dyplom,może mniej szkody robi jako ortodonta,ha,ha

Wystrzegajcie się tej kobiety! Wszyscy moi znajomi któzy do niej chodzili nosili aparat ok. 3 lata czyli 2 razy dłużej niż normalnie! Ja sama mimo że mam nowoczesny aparat muszę go nosić 3 lata chociaż w umowie mam 1,5 roku! Pani doktor w ogóle nie wzbudza zaufania, jest niekompetentna, raz prawie wydłubałą mi oko bo wszystko co robi robi chaoptycznie i niedelikatnie . Zawsze jest u niej kilometrowa kolejka więc jak coś się stanie, nie można od razu iść i naprawić, trzeba czekać co najmniej 2 godziny. Nie tłumaczy dobrze na czym polega leczenie i jest niemiła. Nie popełniajcie tego błędu któy ja popełniłam.

Pani Mula-Szwed nie wzbudzała we mnie zaufania. Odkąd mam innego lekarza-stomatologa moje nastawienie jest inne, mój stomatolog pan Bartczak to kompetentny lekarz. Za 10 min. bierze 120 zł!!! Edyta

Edyta