lekarz Jolanta Pawlik

Najlepszy lekarz ginekolog do jakiego można trafić. Pani Doktor jest miła, konkretna, rzetelna, poświęca bardzo dużo czasu. Gabinet jest czysty, schludny. Polecam każdemu. Czytając opinie innych za głowę się łapałam. Nigdy przez 18 lat nie zostałam skrytykowana,mimo, że zaszłam w ciążę w wieku 19 lat i to Pani doktor prowadzila moją ciążę, zawsze mogłam na nią liczyć. Rozmowa podczas wizyty jest luźna i na poziomie, zero skrępowania, świetne leczenie i komfort.

Pani doktor prowadziła moje dwie ciąże, złego słowa nie mogę powiedzieć. Super opieka, zleca wszystkie niezbędne badania i odpowiada na wszystkie pytania. Najlepsza ginekolożka w Szczecinie! Polecam!

Kompetentny lekarz i bardzo miła osoba. Zawsze wysłucha i doradzi odpowiednie leczenie. Ciążę prowadzi wzorowo. Zdecydowanie polecam Panią Doktor.

Zdecydowanie polecam Panią Doktor.

U dr Pawlik leczę się a właściwie kontroluję od 10 lat. Zaczynając od prowadzenia mojej ciązy. W pełni profesjonalana i ciepła osoba. Mimo że wizyty nie są częste odnosisz wrażenie,że doktor dokładnie cie pamieta. Nie wiem skąd te negatywne opinie. Jak dla mnie Pani Doktor godna polecenia.

Chodziłam do pani dr przez ponad 10 lat (prywatnie), prowadziła i też ciążę. Ogólnie byłam zadowolona, póki ostatnio nie znalazłam się u innego lekarza z NFZtu (!). Powiem szczerze że był w głębokim szoku iż ostatnie usg narządó rodnych miałam przeszło 10 lat temu ( pani dr nigdy nie zlecała, apatarury usg też nie ma w gabinecie). Kiedyś o to spytałam, to powiedziała, że jest w stanie "wszystko wybadać bez tego". Lekarz z NFZtu to wyśmiał ( aparatem usg dysponował, wykonał mi badanie). Dodatkowo przez 10 lat ani razu nie zbadała mi piersi... Sposób rozmowy z panią dr trochę zbyt bezpośredni bym rzekła, niby może ma to rozluźniać atmosferę (?) ale jak lekarz zwraca się do mnie "Kaśka", to trochę dziwne... :) Mam zatem mieszane uczucia, i już raczej będę trzymała się nowego, DARMOWEGO lekarza, który bada mnie po prostu kompleksowo.

Długo zastanawiałem się, czy wystawić opinię na temat tej lekarki i doszedłem do wniosku, że należy ostrzec innych. Staramy się o dziecko z żoną od dłuższego czasu. Ta pseudo lekarka zmarnowała nam prawie 2 lata. Nie będę się rozpisywał na temat kultury osobistej. Powiem tylko że za każdym razem moja żona wracała od niej w strzępkach nerwów. Około 8 wizyt. Wypisywała tylko recepty na chorendalnie drogie leki. Nawet nie wspomniała o badaniach nasienia. Na zapytanie o odział w Policach zajmujący się rozrodem i związanymi z nim problemami zareagowała śmiechem i zaprzeczyła, że taki w Szpitalu w Policach istnieje, polecając prywatną klinikę w Szczecinie. W Policach jak już się dowiedzieliśmy można nawet inseminację zrobić na NFZ. Izba lekarska powinna zająć się tą Panią, bo Lekarzem jej nie nazwę.!!!

Bardzo nie polecam wizyt u tej Pani.Byłam u Pani Pawlik po raz pierwszy i wiem ze juz nigdy do niej nie wrócę.Stawia diagnozy które nie sa zwiazane z ginekologia,jeszcze przed badaniem. wiec moze ma inne zdolnosci medyczne.Nie budzi zaufania i wiem ze bedac w ciąży nie powierzylabym losu i zdrowia dzidziusia tej Pani.Dla mne miła nie była,wrecz przeciwnie.Badanie wykonywała jakby z przymusu i niechecią.Mozliwe ze na wizytach prywatnie zachowuje sie inaczej.Ja byłam na NFZ.Dodatkowo nie wytłumaczyla działan itp.srodku antykoncepcyjnego,który bede stosowała po raz pierwszy.Wizyta u niej była bardzo stresujaca.Myślę,że warto wybrac innego ginekologa by oszczedzic sobie nerwów.

Srogo się zawiodłam, pani doktorprzez wszystkie lata uprzejma i wystawiała recepty bez mrugnięcia okiem, niestety ostatnio zaszłam w ciązę. Pani doktor zawsze twierdzi, ze wszystko jest w porządku, nawet po moim pobycie w szpitalu z powodu skurczy macicy, zagrożenia poronieniem. Brak u niej USG by mogła zbadać na miejscu sytuację, odpowiada tylko na moje pytania sama od siebie nic nie dając. Od poczatku ciąży miałam bardzo niski poziom hematokrytu, a pani doktor stwierdziła, ze nie poda mi zelaza bo mi sie popsują zęby!w następnym miesiącu było jeszcze gorzej, a w następnym już dramatycznie. Jak moją morfologie zobaczył lekarz medycyny pracy kazał natychmiast zgłosić się do swojej ginekolog. No cóż, jak tylko odwiedziłam panią doktor to zaatakowała mnie dlaczego lekarz med pracy nie przepisał mi żelaza!Poszłam do innego lekarza na kontrolę. Okazało się że zabiera mnie od razu do szpitala na przetaczanie krwi, zrobienie prób wątrobowych itp. W okresie 3 pierwszych miesięcy powinnam przytyc od 2,5-5kg a przez 4 przytyłam 1,1kg. Było jeszcze wiele innych spraw pomiedzy, ale pani doktor zawsze mówiła ze wszystko w porządku. Nie polecam.

Ja również mam bardzo pozytywne zdanie na temat Pani dr Jolanty Pawlik. Jestem pacjentką od około 3 lat i nie mam żadnych zastrzeżeń. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, jest kompetentna i godna polecenia. A co do antykoncepcji, którą proponuje, to uważam to za coś zupełnie normalnego.

Pani dr Pawlik jest bardzo dobrym i kompetentnym lekarzem. Gorąco polecam.

Pani dr Pawlik jest bardzo dobrym i kompetentnym lekarzem.
Gorąco polecam.