lekarz Jolanta Pielach

2,1
2,4
2,5
2,1

Nie polecam.wizyta nie spełniła moich oczekiwań nie uzyskałem żadnej konkretnej pomocy. Stracony czas i pieniądze.

Nie polecam, nie potrafiła zdiagnozować choroby skóry ale leczenie nie wiadomo czego ruszyło.. Antybiotyki i maści oczywiście nic nie dały.. Wydaje mi się że powinna zlecić jakieś badania jeśli podejrzewala bakterie a nie odrazu antybiotyk, toż to nie placebo.. Wyrzadza dodatkowe szkody.. Masakra

Bardzo fajna doktorka. Konkretna i rzeczowa. Faktycznie - wylewna nie jest, ale to chyba nie to jest najwazniejsze. Po długim czasie prób u innych lekarzy pani doktor wreszcie dala mi nadzieje na wyleczenie. Polecam!

ona jest nie normalna leczyła mojego ojca kilka miesięcy sterydami którymi można max 3 dni!! tylko gorzej zrobiła, wyleczył go dr. głąb

Piszę ku przestrodze innych pacjentów, którzy mają zamiar zjawić się w gabinecie tej osoby. Pani doktor nie jest godna miana lekarza medycyny. Według mnie nie powinna wykonywać tak odpowiedzialnego zawodu. Odnoszę nieomylne wrażenie, iż Pani Pielach swój dyplom medyczny uzyskała na loterii odpustowej a nie po ukończeniu wymaganych studiów. Będąc wobec Ciebie, Drogi Czytelniku szczerym muszę otwarcie stwierdzić, iż ja z powodu człowieczej nieudolności Pani Pielach usiłowałem targnąć się na własne życie... a wszystko za przyczyną głupiej kurzajki. Zamiast ją zamrozić " naszaszerowała " tę narośl jakimiś preparatami, których stosowanie doprowadziło do przerażającego utworzenia się rany, która uniemożliwiała mi chodzenie. Jej doświadczalne podejście do mego problemu zwieńczone zostało koniecznością odbycia zabiegu chirurgicznego w celu usunięcią komplikacji i zniwelowania ogromnego bólu. Najgoręcej odradzam leczenie się u wyżej podanego ( pożal się Panie Boże ) " lekarza ".

BRAK SŁÓW!!!! jestem zniesmaczony, nigdy już tam się nie zjawie, nie słucha pacjęta, rozmawia przez tel, ma w nosie kozy!!!<----słowa mego dziecka

Pani doktor na wszystkie przypadłości zaleciła mi ' lakierek ", tylko on nie pomógł.

wzbudza zaufanie, serdecznie polecam

wzbudza zaufanie, serdecznie polecam