lek. dent. Jolanta Pokładnik-Sojka

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Pani Doktor ma bardzo dobre podejście do pacjentów tych małych i tych dorosłych.Jest osobą ciepłą , miłą,cierpliwą i posiada niesamowitą wiedzę ogólnie medyczną.Z całego serca polecam.

Tak, to naprawdę zębowa wróżka !!!!! Moje dzieci uwielbiają wizyty w tym gabinecie. Pani doktor jest ciepła, spokojna i bardzo cierpliwa dla swoich małych pacjentów! Serdecznie polecam!

Tak, to naprawdę zębowa wróżka !!!!!
Moje dzieci uwielbiają wizyty w tym gabinecie.
Serdecznie polecam!

Lekarz z powołania. Tak jak ktoś napisał - zębowa wróżka, dzieci były zachwycone. Będę polecała Panią Doktor wszystkim mamom, których dzieci boją się dentystów.

plecam tego lekarza dlateo że krótki czas oczekiwania na wykonanie zabiegu,zabieg wykonany profesjonalnie,dodrze rozpoznany uraz oraz prawidłowe przyjęcie procedury leczenia,bardzo dobra knsultacja z pacjętem,sugestie pacjęta nie są ignorowane,atmosfera podczas wykonywania zabiegu bardzo miła.

Prawdziwy lekarz, z prawdziwego zdarzenia. Bezbolesna wizyta, dobra cena i pełne zadowolenie.

Numer jeden wśród stomatologów na śląsku można polecić z czystym sercem

Numer jeden wśród stomatologów na śląsku można polecić z czystym sercem

Lekarz z powołania , cierpliwa , wrażliwa na ból pacjęta , prawdziwy fachowiec w swojej dziedzinie ,gorąco polecam

Bardzo dobre podejście do małego pacjenta - dużo cierpliwości i profesjonalizmu. Pani Jola odbudowała u mojego dziecka zaufanie do stomatologów.

Przemiła i cierpliwa Pani Doktor. Bardzo profesionalne podejście do pacjenta, gabinet bardzo dobrze wyposażony. Polecam!

Fajny gabinet, Pani Doktor bardzo miła. Dzieci za nią przepadają. Asystentka też bardzo miła i kompetentna. Moge polecić z czystym sercem. Najsympatyczniejsza załoga w Orzeszu!