dr Jolanta Radkiewicz

Bardzo przyjemna wizyta. Pani doktor bardzo spokojnie wszystko tłumaczy ,dzieci się jej nie bały . Cierpliwie badała i uspokajała dzieci.

Inteligentna, cierpliwa kobieta z cudownym podejściem do dzieci. Pełna zrozumienia osoba, dla której nie ma głupich pytań czy obaw. Najlepsza na świecie. Cieszę się, że udało nam się do niej zapisać.

Najlepsza Pani Doktor jaką można spotkać. Każdemu życzę takiego lekarza rodzinnego. Dba o pacjenta. Jest profesjonalistą. Jest bardzo empatyczna. Światna ręka do dzieci. Jako dziecko pamiętam, że nigdy nie bałam się wizyt u Pani doktor. A po wyjściu, nawet często w bardzo chorobliwym stanie humor zmieniał się na lepsze.

Wspaniały lekarz! Jest życzliwa i nie faszeruje dzieci od razu antybiotykami, stara się tak dobrać inne leki aby pomogły i też ważne, że są nie za drogie. Rozpoznaje swoich małych pacjentów wiec czują się ważni w gabinecie. Choć mam do przejechania cale miasto ze swoimi dziećmi to napewno nie zmienię pediatry.

Wspaniały lekarz! korzystamy z opieki pani dr. już 17 lat. nigdy nas nie zawiodła pod każdym względem godny polecenia. :)

pani doktor w pełni zasługuje na peany. Jest wspaniałym lekarzem ale także dobrym człowiekiem, który pochyli się nad pacjentem. mogłabym wychwalać kompetencje, życzliwość, empatię. wielokrotnie wsparła mnie w chorobie mojego dziecka, nigdy nie zlekceważyła problemu, poświęciła tyle czasu ile wymagała choroba, nie szczędzi także na diagnostyce jeżeli jest wskazana. cieszę się, że trafiłam właśnie na takiego lekarza.

Co prawda to prawda, mimo tego, że lekarzem rodzinnym moich dzieci jest dr. Regel, zawsze staram się aby trafiły do dr. Radkiewicz. Jest miła. kompetentna, nigdy nie odmawia mi pomocy, moje dzieciaki ją uwielbiają. Tak szczerze mówiąc, raz znałam się w sytuacji w której uratowała życie mojej córki, jako jedyna zainteresowała się jest stanem, dzięki szybkiej reakcji, udało się uchronić moją córkę od sepsy. Bardzo Dziękuję:) Do końca życia będę wdzięczna

Właściwa osoba na właściwym miejscu. Super podejście do dziecka, kompetentna, bardzo zaangażowana, życzliwa.

Lekarz godny polecenia! Najlepszy fachowiec - znakomity pediatra! Zawsze znajdzie czas dla pacjenta, kompetentna i empatyczna :)

Polecam !!!! Bardzo profesjonalna i empatyczna .

Polecam !!!! Bardzo profesjonalna i empatyczna .