lek. dent. Jolanta Rajska

Ortodonta

2,4
2,1
1,9

Pani Jolanta Rajska jest NIEKOMPETENTNA !!! Mam dość ciężki przypadek uzębienia (czyt. miałam). Bardzo szeroka i wysunięta w dół i przód żuchwa, innymi słowy trzecia kategoria. Idąc do owej pani doktor z zapytaniem czy podjęłaby się leczenia moich zębów na wstępie spojrzała na mnie i się zaśmiała. Rozłożyła ręce i powiedziała, że takie coś leczy się w Akademii w Gdańsku (bez żadnej wcześniejszej rozmowy czy oględzin jamy ustnej). Zamiast powiedzieć żebym poradziła się innego ortodonty, powiedziała, że tam czeka mnie 4 letnia kolejka na operację, która nie wiadomo czy się ...

Pani Jolanta Rajska jest NIEKOMPETENTNA !!!
Mam dość ciężki przypadek uzębienia (czyt. miałam). Bardzo szeroka i wysunięta w dół i przód żuchwa, innymi słowy trzecia kategoria. Idąc do owej pani doktor z zapytaniem czy podjęłaby się leczenia moich zębów na wstępie spojrzała na mnie i się zaśmiała. Rozłożyła ręce i powiedziała, że takie coś leczy się w Akademii w Gdańsku (bez żadnej wcześniejszej rozmowy czy oględzin jamy ustnej). Zamiast powiedzieć żebym poradziła się innego ortodonty, powiedziała, że tam czeka mnie 4 letnia kolejka na operację, która nie wiadomo czy się przyjmie.

Nie wiem czy Pani nie chodzi na żadne szkolenia, ale taką wadę zgryzu DA SIĘ LECZYĆ bezoperacyjnie. Przez Panią wylałam tysiące łez !!!

Teraz chodzę do świetniej ortodontki, która jest młodsza, ale na pewno o wiele bardziej kompetentna niż Pani Rajska. Po roku czasu zmiany są szokujące.
Każdemu będę Panią odradzać, bo Pani kompetencje są po prostu śmieszne.
Dziękuję i do widzenia

Z całego serca nie polecam tej Pani. Nie dość, że wykonuje niekompetentnie swoją pracę to jeszcze słono kasuje za swoje niedociągnięcia i niewiedzę. Najgorzej wydane pieniędzy w życiu. Koniec końców będę musiała od nowa zakładać aparat z tym, że tym razem już u specjalisty z prawdziwego zdarzenia. Podejście i uprzejmość wobec pacjentów nie są mocną stroną tej Pani dlatego na prawdę warto znaleźć fachowca w tej dziedzinie, a nie wyrzucać pieniądze w błoto.

o tak jest bardzo nieprzyjemna ostatnio jak bylam to miala jakies nerwy nie wiem co o tym myslec moje dziecko nie chce jechac juz do tej pani bo mowi ze sie boi sama zostac w gabinecie bo pani doktor wyprasza rodzica i dziecko zostaje tam same nie zostaje mi nic innego jak tylko poszukac innego gabinetu tylko szkoda ze zdarla z nas tyle pieniedzy i czasu

nie polecam tej pani jest nie mila i to co robi robi chyba tylko dla kasy zanim dziecku dalam zalozyc aparat staly bylo jeszzce milo ale jak juz skasowala ponad 3000 tysiace zl robi przeglad z laska

Polecana osobom majacym dużo pieniedzy do wydania i dużo czasu. Przedłużane prostowanie sporo kosztowało i doprowadziło do powstania znacznych ubytków. Po kilku latach da się zauważyć że tu klijent bywa okłamywany a opłaty za wizyty pani R. szybko podnosi. Tylko uśmiech dziecka jest szczery p. Rajskiej niestety nie.

Aparat nosiłam przez 4 lata, jest poprawa, ale efekt nie jest taki, jakiego oczekiwałam. Może i niektórym przypasuje, ale ja osobiście jestem niezadowolona! Mnóstwo pieniędzy u niej zostawiłam, wiadomo, że się nacierpiałam (aparat to nic przyjemnego) a zębu nadal nie są proste

zdecydowanie polecam. jednak co specjalista to specjalista. koszt aparatu w przyzwoitej cenie.

niekompetentna,zupelnie nie wie co robi. ortodonta u ktorego kontynuowalam leczenie nie mogl sie nadziwic. bardzo dlugo zajelo poprawianie bledow (niepotrzebne wyrwanie zebow) tej pani.... zaluje dnia,w ktorym zdecydowalm sie na wizyte w gabinecie p. rajskiej.. stanowczo odradzam

zaluje dnia,w ktorym zdecydowalm sie na wizyte w gabinecie p. rajskiej..
stanowczo odradzam