Jolanta Śmiałowicz

Pani doktor, zawsze uśmiechnięta, miła i bardzo pomocna, można na Panią dr zawsze liczyć, potrafi pomóc w depresji.

Jestem pacjentką Pani dr Śmiałowicz od lat, mam do Niej całkowite zaufanie, które nigdy nie zostało zawiedzione. Uprzejma, kompetentna, godna polecenia.

Pani doktor jest moim lekarzem od początku i nigdy nie zawiodła. Jest doświadczona, kompetentna, diagnozuje bezbłędnie, zleca badania i przeprowadzi pacjenta przez najgorsze - można na nią liczyć. Jest prawdziwym lekarzem z powołaniem.

Jak dla mnie ta kobieta nie wzbudza we mnie zaufania i parę razy miałam okazję u niej być i nie byłam zadowolona, nie była zbyt uprzejma i miła. Tak jakby robiła coś dla mnie z łaski. Mam wrażenie, że wybiera sobie osoby, dla których chce być miła i uprzejma, a którzy jej z pierwszego wrażenia nie leża to traktuje z góry tak ja to widzę. Nie chodzę do tej kobiety i nie zamierzam. Mam inną i wzbudza moje zaufanie, a to dla mnie bardzo ważne i czas poświęcony dla pacjenta i empatię.

Najsympatyczniejsza lekarka z jaką spotkałam się kiedykolwiek w życiu, miła i rzetelna, a ponadto cierpliwa i umiejąca słuchać. Doradzi jakie badania wykonań, pomorze znaleźć specjalistę gdy trzeba coś poważniejszego, a w przypadku zwykłych przeziębień i chorób codziennych nie szprycuje antybiotykami, ale leczy skutecznie! Polecam wszystkim

Nie rozumiem zarzutów wobec Pani doktor, ponieważ leczy mnie od lat, zawsze diagnozuje trafnie, wyratowała mnie z naprawdę groźnych sytuacji, wykazując pełne zaangażowanie i uruchamiając wszelkie możliwe środki. Wiem, że nie tylko ja zawdzięczam jej życie. Zresztą opinie, w których każdy element ankiety jest oceniony nisko są mało wiarygodne, a jest napisane: nie dodawaj opinii pod wpływem emocji.

duża niekompetencja, nieuprzejmość , sztuczny uśmiech .Pacjent jest intruzem i tylko zawraca jej głowe. Nie udziela pomocy pacjentowi w sytuacjach nagłych , nie widzi takiej potrzeby. Nie polecam tej kobiety . Jeśli chcesz żyć omijaj ją z daleka !!!

Ocenę ogólną "bardzo dobrą" potwierdzają poszczególe elementy powyższej ankiety ! Polecam - Pacjent

Z całego serca polecam doktor Jolantę Śmiałowicz. Jest doskonałą internistką, a przy tym ma serce dla ludzi. Jest kompetentna i wyrozumiała. Nigdy się na niej nie zawiodłam.

Fajny lekarz i skuteczny.w cel. Wyleczyła mi dolegliwości jelitowe - szybko i skutecznie. Dobra analiza i lek, który trafił