lekarz Jolanta Śmiejczak

Neonatolog, Pediatra

2,9

Niestety po raz kolejny miałam nieprzyjemność spotkać się z Panią Lekarz tym razem na Izbie przyjęć w słupeckim szpitalu. Dziecko trafiło tam że złymi wynikami morfologii. Pani Śmiejczak przyszła do nas z oddziału pediatrycznego i już wiedziałam, że nie będzie dobrze. Stwierdziła, że dziecko ma za płytek, jest nie dożywianie i opóźnione w rozwoju. Oznajmiła również, że dziecku grozi krwotok a w najgorszym przypadku ma białaczkę. Skierowała nas do szpitala na ul. Wrzoska w Poznaniu i to była jedyna dobra decyzja jaką podjęła tej nocy. Na koniec dodała, że dziecko musi mieć transfuzję krwi oraz płytek, a w Słupcy tego nie zrobią. I dzięki Bogu, bo po trafieniu na Wrzoska okazało się, że płytki krwi rosną a dziecko jest zupełnie zdrowe i rozwija się prawidłowo, mało tego przetoczenie krwi oraz płytek mogło by jej zaszkodzić. Pani lekarz nie potrzebnie nas nastraszyła i zestresowała. Jedyne co pozostało to nie smak.

Od kilku lat Pani doktor jest naszym lekarzem. Zawsze trafna diagnoza, dobrze dobrane leki i wszystko jasno wytłumaczone.

Pani doktor jest niebezpieczna dla dzieci.przyjechałem ze skierowaniem na oddział do szpitala z wysoka goraczkai podejrzeniem zapłacenia pluc .wysmiala mnie i mojego lekarza ze jestesmy bezradne przy zapaleniu gardla wogule nie sluchala tego jak dziecko reaguje na leki i zafundowala mojemu dziecku dodatkowo wymioty i biegunkę .Jak się okazało nie miala racji .mała miała zapalenie płuc i goraczkowala 6 dni.

Pani doktor która odesłała w nocy moja 18 m-c córkę z oddziału dziecięcego z kwitkiem stwierdzając u niej angine gdzie corka wymiotowala wszelkie pokarmy i plyny.mielismy skierowanie od pediatry z wieczorynki ze dziecko jest juz lekko odwodnione. I tak na drugi dzien z gorączka juz i biegunka jednak przyjeli nas na oddział mała miala rotawirusa. Ta pani to najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienia!

Niekompetentny lekarz, nie wie na co szczepić dziecko i na co było wcześniej szczepione. Twierdzi, że na nic , to jak się przygotowuje do badania. Ponadto nie każde sześcio miesięczne dziecko już siedzi. Ale czy każde dziecko już w tym czasie chodzi? Moje dziecko jeszcze nigdy tak nie płakało przy badaniu przed szczepieniem, jak u tej doktorki.

Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Była u mojego synka na wizycie domowej. Gorąco polecam.

Super inteligencja naturalna bez obłudy prawdziwa prof.Wilczur Rzadkość we współczesnym świecie lekarzy,oby tak zawsze.

Super inteligencja naturalna bez obłudy prawdziwa prof.Wilczur
Rzadkość we współczesnym świecie lekarzy,oby tak zawsze.

Bardzo kompetentna i rozsądna Pani doktor.W szybkim czasie nastąpiła poprawa samopoczucia u naszego malucha.Polecam wszystkim:)