dr Jolanta Soszka

2,2
1,9
2,5
1,7

NIE NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE, polecam omijać tą Panią szerokiem łukiem !!! wiedzy zero, wszystkie opinie powyzej co do zdania są trafne. Nie potrafi nawet wytłumaczyc co jest nie tak. Jak poprosiłam skierowanie na hormony bo zmagam się z trądzikiem pwoiedziała ze to nie od hormonów, bo jak mam miesiaczki to nie od tego. (że co ? ) Naprawde ta Pani skonczyla chyba jakas szkole albo nie wiem co ale napewno nie studia.NIE POLECAM

N I E P O L E C A M !!!!!!!!!!!! Budynek ładny w środku czysto ,w rejestracji pełna kultura. NIE POLECAM doktor Soszko- Traktuje pacjentów jak klienta !!!! Zero kompetencji !!! Zero fachowości !!!! Zero wiedzy !!! USG przeprowadzane w tempie sprintera na olimpiadzie !!! USG dopochwowe bardzo bolesne - odpowieć na to że boli -tak ma być Traktuje pacjentkę jak kłodę drewna !!!! Zero wyjaśnień i tłumaczenia !!!! Nie umiejętność oceny czy problem jest większy czy nie nie !!!! STRACIŁAM ROK NA BADANIACH U TEJ PANI !!!!!!!!!!!!!!!!!!! i ...

N I E P O L E C A M !!!!!!!!!!!!
Budynek ładny w środku czysto ,w rejestracji pełna kultura.
NIE POLECAM doktor Soszko- Traktuje pacjentów jak klienta !!!!
Zero kompetencji !!! Zero fachowości !!!! Zero wiedzy !!!
USG przeprowadzane w tempie sprintera na olimpiadzie !!!
USG dopochwowe bardzo bolesne - odpowieć na to że boli -tak ma być
Traktuje pacjentkę jak kłodę drewna !!!!
Zero wyjaśnień i tłumaczenia !!!!
Nie umiejętność oceny czy problem jest większy czy nie nie !!!!

STRACIŁAM ROK NA BADANIACH U TEJ PANI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

i te pytania: co robimy??? jak by zwiedzała lepiej to bym nie chodziła do lekarza!!!
N I E P O L E C A M !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie polecam owej pani doktor ona wogole nie powinna zajmować się cieżarnymi. Jest chamska, bagatelizuje objawy, w 36 tc kazała mi brać na skurcze 2 nospy, do tego ktg które mi zaczęła robić w 38 tc pokazuje że jest skurcz na skurczu a na usg stwierdziła u synka poszerzenie prawej nerki. Z bólu w pachwinach trafiłam na sor zrobiono mi ktg gdzie wszystko było ok, a usg stwierdziło że to nie dziecko ma poszerzona nerke tylko ja mam duży zastój w prawej nerce którego ona nie stwierdziła, pomyliła moja nerke z nerka dziecka, lekarze na sorze normalnie nie wierzyli w to co widzieli i jaki opis zrobiła na usg. Naprawdę nie polecam tej lekarki i napewno tak tego nie zostawię bo takie sytuacje nie powinny się wydarzyc i jako lekarz nie powinna bagatelizować dolegliwości. Mam całą dokumentację od niej i z soru i nie zamierzam tego tak zostawić, bo w końcu stanie się tragedia.

Nie polecam jeżeli zależy wam na zdrowiu dziecka uciekajcie od tej doktor jak najdalej w 7 miesiącu nie potrafi nawet plci dziecka rozroznic jak to skomentowala ona sie w tym nie specjalizuje taka o to Pani Ginekolog.

Nie polecam!!! Jak najdalej od niej. Totalna pomyłka.... Próbuję się pozbierać po wizytach u niej w czasie ciąży. Nieprzyjemna do bólu.Krzykliwa. Po pewnym czasie bałam się ją o cokolwiek pytać nawet gdy coś mnie niepokoiło a nie miałam siły szukać kogoś innego. Wychodziłam od niej z płaczem. Ciąża zakończona zakazem karmienia piersią, przedłużonym pobytem w szpitalu a potem moim pobytem w dwóch szpitalach bez dzidziusia, które pozostało w domu. Ode mnie dostaje wielkie zero!

Nawet 1 to i tak za dobrą ocena, jak na takiego "lekarza".. odradzam. Nie tłumaczy, nie pomaga i ogólnie radzę omijać takich specjalistów szerokim łukiem

Niestety, potwierdzam negatywne opinie o tej pani doktor. Bardzo oszczędna w przekazywaniu wiedzy i w odpowiadaniu na pytania. Motto pani doktor: "ciąża to nie choroba", odpowiedź na wszelkie moje wątpliwości. Pod koniec ciąży zapomniała skierować mnie na badanie pod kątem gronkowca (sama się upomniałam o to). Zbywała mnie, gdy dopytywałam się o płeć dziecka. Zapytałam, czy mąż może przyjść ze mną na badanie USG. W odpowiedzi usłyszałam, że mąż może mi zafundować prywatne badanie. Na szczęście ciąża przebiegała bez komplikacji.

Nie polecam... Kobieta w ciąży absolutnie nie powinna wychodzić z gabinetu od tej Pani z płaczem, rozgoryczeniem i totalną niewiedzą o stanie swojego zdrowia i zdrowi dziecka... Szkoda, że Napromedica wciąż zatrudnia takiego człowieka (bo ciężko nazwać ta kobietę lekarzem)

Ta Pani bo na pewno nie lekarka zaniedbala moja ciążę mogłabym napisać obszerny wywód co zrobiła nie tak, jedyne co ja ratuje to to że w porę się opamiętalam i zmieniłam ja na lekarza który wyprowadził moja ciążę na prostą i pomógł mi zawalczyć o zdrowie i życie dziecka. Nie wiem co by było gdybym została u Pani S. Powinna mieć zakaz wykonywania zawodu a przynajmniej trochę honoru i czytając te opinie sama zrezygnować z posady dla swojego i innych kobiet dobra bo naprawdę robi więcej szkód niż pożytku

Nie polecam !!!!!Stosunek do pacjenta nieprzyjazny!!!Potrzebowałam konsultacji ponieważ byłam w ciąży, miałam infekcje ucha i przepisano mi antybiotyk ,laryngolog powiedział bym poczeka 4 dni może przejdzie dzięki maści i że powinnam skonsultować się z ginekologiem. Mój ginekolog był na urlopie umówiłam się więc na wizytę do pierwszego wolnego ginekologa.Czułam ,że pani doktor ma lekceważący stosunek do mnie,była nie miła i po co ja w ogóle przyszłam tak jakby to było coś złego,że martwię się czy na pewno nie ma żadnych przeciwwskazań do zażycia leku czy nie zaszkodzę maleństwu....Zero empatii i zrozumienia.NIE POLECAM A WRĘCZ ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!