lekarz Jolanta Stasiak

Absolutnie polecam, warto było czekać na taką wizytę.Byłam z wizytą profilaktycznie bo trzeba się badać!Chodzę na badania regularnie, ale jeszcze nigdy nie trafiłam na tak dociekliwego lekarza, który nie ignoruje profilaktyki. Lepiej zapobiegać i Pani doktor to robi!!! Do tego bardzo miła, spokojna i taktowna.

Zastanawiałam się czy dodać opinię, nie robię tego. Ale uznałam, że może komuś się przyda. U Pani dr Stasiak kontrolowałam się od kilku lat. Byłam zadowolona z konsultacji - konsultacje były szczegółowe, bez presji czasu, Pani dr odpowiadała rzeczowo na pytania, doradzała, przy tym była miła i delikatna, a co najważniejsze - kompetentna. Wielokrotnie polecałam koleżankom wizyty u ww dr. Nawet nieustanne, wielogodzinne opóźnienia nie stanowiły dla mnie problemu. W czasie COVID temat wizyty głównie dotyczyły szczepień, noszenia maseczek itp. (choć oczywiście wszystkie badania były wykonane na wizycie) - tematy ...

W czasie COVID temat wizyty głównie dotyczyły szczepień, noszenia maseczek itp. (choć oczywiście wszystkie badania były wykonane na wizycie) - tematy ginekologiczne schodziły na drugi plan. Ale to również nie stanowiło o obecnej mojej ocenie. Nadal ceniłam ww dr i zamierzałam kontynuować wizyty u tego lekarza.
Obecnie NIE POLECAM wizyty u Pani dr Stasiak - kobietom planującym bądź już będącym w ciąży.
Gdy dowiedziałam się, że jestem w ciąży Pani dr powiedziała, że muszę znaleźć innego lekarza gdyż sama mnie nie przyjmie i nie będzie prowadzić ciąży. Dodam, że wcześniej rozmawiałyśmy nt mojego planowania ciąży. Fakt, zaszłam w ciążę szybciej niż sama planowałam ale komentarze Pani dr w tym temacie nie powinny paść, a padły i nie były przyjemne - nie przytoczę całej rozmowy. W rozmowie dodała również, że cyt. proszę wybaczyć ale mam dzisiaj zły dzień.
Totalnie nie spodziewałam się takiego podejścia Pani dr gdy zajdę w ciążę, gdzie opieka w tym okresie powinna być szczególna. Jak widać jest - ale w negatywnym tego słowa znaczeniu. Sama bardzo się zawiodłam na podejściu Pani dr Stasiak gdyż do tej pory przyjmowała zupełnie inną postawę i zawsze była życzliwa dla pacjentek.
Szkoda.

Dodam, że wcześniej zdecydowanie inaczej oceniłabym wizyty - ale powyższe oceny odnoszą się do chwili obecnej zważając na ostatni kontakt z lekarzem, który w moim odczuciu był najważniejszy gdyż dotyczył mojej pierwszej ciąży i zdecydowanego zbagatelizowania tematu, a wręcz pozostawieniu pacjentki samej sobie. Tym bardziej jest to dla mnie niezrozumiałe, że nie chciałam pierwszy raz się skonsultować, a byłam już wieloletnią pacjentką Pani dr.
Zwyczajnie po ludzku jest mi przykro, a jako osoba, która regularnie opłaca składki zdrowotne - jestem zła na takie potraktowanie przez lekarza.

Do Pani doktor chodziłam od wielu lat. Cierpliwie czekałam na swoją kolej mimo dużych opóźnień dochodzących do 2h! Niestety, przy ostatniej wizycie mocno się zawiodłam. Doktor po badaniu usg wystawiła skierowanie do szpitala mówiąc, że mam się nie martwić, a jednocześnie podając swoj numer telefonu, żeby się skontaktować w razie potrzeby (ten gest był bardzo miły). Jednakże w szpitalu grono lekarzy po konsultacji i badaniach stwierdziło, że doktor zupełnie błędnie mnie zdiagnozowała. Dużo stresu, zupełnie niepotrzebnego. Próbowałam się z doktor skontaktować - zero odzewu. Szkoda. Zmieniłam lekarza i problemy się ...

Szkoda. Zmieniłam lekarza i problemy się skończyły.
Dziękuję za miłe podejście do pacjenta, ale szanuję swoje zdrowie i swoj czas.

Goraco polecam .Juz sie takich lekarzy raczej nie spotyka ...Przesympatycza , empatycza , kompetentna i delikatna przy badaniu. Wykazala sie ogromna wiedza spoza swojej dziedziny , zasugerowala dalsze kroki w celu dalszej diagnostyki i polecila dobrego fachowca . Poswiecila mi naprawde bardzo duzo czasu , pacjentce przede mna rowniez , bo wizyta opoznila sie o ponad 40 min , ale warto bylo czekac :-)

Pani dr miła, kompetentna, cierpliwa. Poświęca tyle czasu ile jest niezbędne w danym wypadku, taktowna, jest zainteresowana zdrowiem swoich pacjentów, nie traktuje ich przedmiotowo. Szczerze polecam!

Pani Doktor jest wspaniałą lekarką. Trafiłam do Niej jako nastolatka, później zdarzyło mi się, z różnych względów, chodzić do innych lekarzy, ale żaden nie był tak dobry, tak taktowny i cierpliwy, jak Pani Doktor. Zawsze wszystko mi dokładnie wyjaśnia, jest bardzo delikatna podczas badań, nigdy nie robiła mi żadnych przykrych uwag, poświęca czas i serce, podpowiada jak być zdrową i jak sobie radzić z bólami czy napięciem przed miesiączkowym. Jeśli kiedykolwiek zajdę w ciążę, chciałabym aby to właśnie Pani Doktor była moją lekarz prowadzącą, bo widać, że ta praca to Jej powołanie. Polecam! :)

Zgadzam się w całości z poprzednimi opiniami. Pani dr Stasiak jest niezwykle sympatyczna, cierpliwa, kompetentna.Dokładnie tłumaczy pacjentce wszystko co związane z badaniem. Szkoda, że w przychodni przy Żwirki i Wigury ma tylko wizyty odpłatne i przyjmuje od niedawna tylko dwa razy w tygodniu.

Pani Doktor młoda, ale odpowiedzialna i godna zaufania. Wszystko spokojnie tłumaczy - zarówno gdy robi USG jak i przy porodzie.

Pani doktor jest przemiłą osobą. Byłam u niej na swoim pierwszym badaniu ginekologicznym i niczym się nie stresowałam - wszystko mi wyjaśniała, co będzie robić itd. Później chodziłam do niej dosyć często i zawsze starała się minimalizować koszty. Jest osobą kompetentną, w bardzo spokojny i rzetelny sposób przedstawia ewentualne konsekwencje wyników badań. Może głupio to zabrzmi, nie jest przecież produktem na sprzedaż, ale jako lekarza polecam. :)

Dr Stasiak jest świetna! Podczas wizyty kompleksowo zajmuje się pacjentką, jest miła i bardzo rozmowna, co dodatkowo zmniejsza stres podczas badań. W prawdzie wizyta i badania trochę kosztują, ale wszystko jest warte swojej ceny. Pani dr wszystko jasno tłumaczy, pokazuje, opisuje, a do tego czas wizyty nie ma znaczenia, chyba nigdy nie czułam się tak zaopiekowana. Sporo czasu szukałam dobrego lekarza ginekologa i w końcu znalazałm. Polecam wszystkim kobietom, stresującym się badaniami, a jeszcze bardziej wynikami.