lekarz Jolanta Strzelec

Lekarz rodzinny

świetny lekarz. cała rodzina leczy się u Pani Dr Strzelec od dawna

świetny lekarz. cała rodzina leczy się u Pani Dr Strzelec od dawna

Leczenie -sprawdza efekt leczenia.Wizyta po leczeniu.ok.

Leczenie -sprawdza efekt leczenia.Wizyta po leczeniu.ok.

Pani Doktor Strzelec wykazała się dużym brakiem wiedzy podczas leczenia mojego dziecka. 1. po kuracji na przeziębienie podczas wizyty kontrolnej Pani doktor stwierdza że dziecko zdrowe, mówię że jeszcze wczoraj miało temperaturę 38 st, tak mogło być - odpowiada Doktor, ale już nic nie słyszę w płucach ani nie widzę nic w gardle. Dziecko nadal ma dużą gorączkę. Za dwa dni podczas wizyty i kompetentnego lekarza okazuje się że dziecko ma zaawansowane zapalenie płuc. 2. Od 9 lat Pani Doktor Strzelec prowadziła moje dziecko, wszystkie badania, bilanse robione na czas, ...

2. Od 9 lat Pani Doktor Strzelec prowadziła moje dziecko, wszystkie badania, bilanse robione na czas, nigdy nie stwierdziła że dziecko ma wadę kręgosłupa - skrzywienie kręgosłupa, teraz po wizycie u kompetentnego lekarza wyszły na jaw wieloletnie zaniedbania.
Zdecydowanie odradzam tego "specjalistę" brak kompetencji nadrabia brakiem kultury. Sprawa zaniedbania kręgosłupa znajdzie zakończenie w sądzie z powództwa cywilnego o odszkodowanie na koszty rechabilitacji. O przebiegu sprawy z przyjemnością poinformuję.
Aby nikt nie posądził że są to pomówienia podaję imię i nazwisko, Adam Borkowski

Bardzo sympatyczna Pani Doktor. Ma bardzo dobry kontakt z ludźmi, poświęca dużo czasu dla dzieci i jest delikatna. traktuje człowieka z godnością. Doktor jest godna zaufania. Cała rodzina się u niej leczy i wszyscy są bardzo zadowoleni.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia, godna zaufania i polecenia. Leczymy się u pani doktor całą rodziną od dobrych kilkunastu lat i nigdy nie zdarzyło się aby diagnoza była nie trafna. Oby więcej takich lekarzy było

Jest lekarzem z powołania leczymy się z rodziną od kilku ładnych lat i jest dobrze . Polecam innym.

z tej przychodni wydostaja sie dane osobowe pacjentów

z tej przychodni wydostaja sie dane osobowe pacjentów

Lekarz z powołania. Uprzejma, miła i świetna w tym co robi. Pacjentowi poświęca zawsze odpowiednio dużo czasu, jest bardzo zaangażowana. Ogromnie polecam. Gorące pozdrowienia dla Pani Doktor Joli:)

Bardzo konkretna pani doktor, od trzech lat męczyłam się ze stale obecnym przeziębieniem zalegającą flegmą i katarem a po pierwszej wizycie u niej od razu zdiagnozowała przyczynę - reflux - czego nie dostrzegł żaden inny lekarz, nawet laryngolog.