lekarz Jolanta Sukienniczak

Neurolog dziecięcy

Bardzo dobrze traktowala nas pytala na każdej wizycie .a potem.tłumaczyła.szkoda że już nie przyjmuję.zdrowia życzymy dla pani.pacjentka wiktoria gałek

Pani Doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci. Przestałam sie bać choroby swojego dziecka. Napady też wreszcie przeszły. Dziękujemy.

Pani doktor Sukienniczak jest bardzo miłą osobą jednak podejście do swojej pracy ma poniżej krytyki... Podjęliśmy leczenie u tej pani, wytłumaczyła pobieżnie o co chodzi w naszej chorobie, odpowiadała tylko na pytania, nie mówiąc nic od siebie, stwierdziła chorobę i skierowała na kolejne badanie i kolejną wizytę w dalekiej przyszłości. Na tym koniec, nie przepisała absolutnie nic, choćby delikatnego leku zapobiegającego atakom choroby. Na nasze pytanie co mamy robić w przypadku ataku odp.: "ataki są tak łagodne, że najlepiej przeczekać i ewentualnie podać lek przeciwbólowy". Z taką poradą po kolejnym ataku nasze dziecko trafiło do szpitala na SOR z niedotlenieniem, tam musieli je intubować i tak właśnie trafiło na oddział intensywnej terapii gdzie zaczął się horror. Po niedotlenieniu i kolejnych próbach exintubacji podjęto decyzję o wprowadzeniu leczenia krtani za pomocą tracheostomii. Kiedy dzwoniliśmy do tej pani bardzo zdziwionej sytuacją stwierdziła że jeszcze nie odczytała ostatnich wyników ale z pewnością zrobi to zaraz. Nie polecam tego lekarza jeśli chce się naprawdę wyleczyć, bo to właśnie dzięki niej nadal borykamy się z powikłaniami po ataku.

Jak najbardziej godny polecenia lekarz.Zawsze miła i dokładnie tłumaczy chorobę i leczenie.Ciesze sie że to na Nią trafiłam i nie zawiodłam się.Polecam

Polecam wszystkim panią doktor , bardzo miły profesjonalny lekarz. Dobry w swoim fachu. świetne podejście do pacjenta.

Miła delikatna , odpowiada na wszystkie pytania , przedewszystkim normalna ....polecam .

Zgłosiłam się z dzieckiem w wieku 5 lat. Wcześniejsze leczenia nie przynosiły efektów. Była to moja ostatnia osoba która mogła mi pomóc. Profesjonalne podejście inne leki i chęć niesienia pomocy dziecku. Ja jestem bardzo zadowolna.A synek nie unika leczenia u Pani Doktor. Kompetencja, rzetelne podejście do problemu. Polecam

Pani doktor ma bardzo dobry kontaky z dzieckiem, omawia i wyjasnia metodę leczenia, poświęca w naszej ocenie odpowiednio dużo czasu na wizytę i rozmowę z rodzicami.

Bardzo konkretna i kompetentna osoba. Dobre podejście do dzieci. Lekarz,który wzbudza zaufanie.Uzyskaliśmy wyczerpujące informacje na temat choroby i leczenia, co ważne - skutecznego.

Kompletny ignorant. chodzę regularnie z córką (4 lata- opóźniony rozwój)na wizyty i co wizytę tylko puka młoteczkiem w kolanko i pyta kiedy zaczęła chodzić, jakby nie mogła sobie tego w końcu zapisać, żadnych fachowych porad, niepoważne i niekompetentne podejście do problemu zdrowotnego (cała wizyta trwa 4-5 minut), i jeszcze obrażona, że konsultowałam się z innym neurologiem. Niestety na NFZ jedyny w okolicy neurolog dziecięcy i nie ma za bardzo wyboru (chociaż byłam u niej również prywatnie i nie było różnicy w podejściu do pacjenta).