dr Jolanta Wesołowska

Dermatolog, Wenerolog

Elzbieta

26.01.2016

Chodzę już od kilku lat i zawsze wychodzę zadowolona. Mila pani doktor. Wyjasnienie przyczyn i sposobu leczenia

06.12.2015

Polecam !super lekarz ! mają nawet strone można się zapoznać http://www.dermatolog-kosmetolog.pl/ rzeczywiście chore tylko zapisywanie ale bardzo dużo pacjentów maja

anonim: polecam ten gabinet! n

30.04.2015

polecam ten gabinet! Doktor jest świetnym specjalistą . niestety kolejka jest długa i zawsze rejestracja jest na początku miesiąca

06.06.2013

Również polecam p. Jolantę w sprawach skórnych. Mi wyleczyła doskonale zmiany ropne na twarzy a mojemu tacie pomogła choć kilka lat już borykał się z schorzeniem.

21.03.2013

Zdecydowanie odradzam ten gabinet, mają chory system rejestracji. Kobieta rejestrująca, to niespełniona, zadufana w sobie malkontentka. Obgryzanie paznokci i dłubanie w nosie przy pacjentach, to jedyne co dobrze robi. Co do lekarza to ponoć dobra, ale nie sposób to sprawdzić.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Szczecin"?

Baltica Wellness&Spa
Plac Rodła 8