dr Jolanta Wesołowska

Dermatolog, Wenerolog

22.05.2012

Pani doktor prowadzi mnie od lat. Jej diagnozy zawsze okazują się trafne. Od dzieciństwa leczyłam się na wredne dolegliwości skórne, poprzedni dermatolodzy tylko zapisywali sterydy, a jak nieśmiało prosiłam o testy alergiczne, odmawiali. A ona jako pierwsza od razu, na pierwszej wizycie nazwała po imieniu moją bolączkę (atopowe zapalenie skóry), poleciła lekturę na ten temat i jedyna zaproponowała mi wykonanie testów alergicznych, powtarzanych co jakiś czas, dzięki czemu wiem, jakich czynników mam unikać, bo powodują nieprzyjemną reakcję skórną. Również pomogła mi ogarnąć trądzik i inne doraźne problemy skórne (np. włókniak). Widać, że ciągle się dokształca na temat nowych metod i specyfików, bo tą wiedzą dzieli się z pacjentem. Jeśli przepisany specyfik lub sposób leczenia nie działa, pani doktor zawsze weryfikuje metody i dobór leków. Do tego zawsze jest miła, cierpliwa i odpowiada na wszystkie pytania. Z jej gabinetu pacjent wychodzi pocieszony i optymistycznie nastawiony zarówno do leczenia, jak i świata wokół (a to bardzo dużo znaczy) i może szybko opanować swój problem z pomocą przepisanych leków i zaleconego sposobu postępowania. Niestety są do niej długie kolejki, niełatwo się do niej zarejestrować (w dniu przyjęć trzeba być w kolejce społecznej jeszcze przed 6.00, rejestracja z wyprzedzeniem - na kilkanaście tygodni wprzód). Numerków na bieżący dzień jest tylko kilka, a chętnych wielu. Jeśli nie uda się do niej zarejestrować, czasem decydowałam się udać do jej koleżanki po fachu, pani K. Od tej niestety zawsze wychodziłam z dołem, wobec czego zaprzestałam do niej w ogóle chodzić (np. kiedyś stwierdziła, że sobie wymyślam reakcje alergiczne na lek, bo przeczytałam ulotkę, pacjenta trzyma długo, ale nie udziela dokładnych informacji, traktuje go lekceważąco i z góry - a dodam, że nie jestem nadwrażliwa w tym temacie). Przykro mi to mówić, ale jest między nimi duży kontrast. Przy dr Wesołowskiej inni dermatolodzy po prostu często bledną.

Elzbieta

26.01.2016

Chodzę już od kilku lat i zawsze wychodzę zadowolona. Mila pani doktor. Wyjasnienie przyczyn i sposobu leczenia

06.12.2015

Polecam !super lekarz ! mają nawet strone można się zapoznać http://www.dermatolog-kosmetolog.pl/ rzeczywiście chore tylko zapisywanie ale bardzo dużo pacjentów maja

anonim: polecam ten gabinet! n

30.04.2015

polecam ten gabinet! Doktor jest świetnym specjalistą . niestety kolejka jest długa i zawsze rejestracja jest na początku miesiąca

06.06.2013

Również polecam p. Jolantę w sprawach skórnych. Mi wyleczyła doskonale zmiany ropne na twarzy a mojemu tacie pomogła choć kilka lat już borykał się z schorzeniem.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Szczecin"?

Baltica Wellness&Spa
Plac Rodła 8