drJolanta Wesołowska

Dermatolog, Wenerolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.7512345
10 opinii

• 5

Również polecam p. Jolantę w sprawach skórnych. Mi wyleczyła doskonale zmiany ropne na twarzy a mojemu tacie pomogła choć kilka lat już borykał się z schorzeniem.

• 1

Zdecydowanie odradzam ten gabinet, mają chory system rejestracji. Kobieta rejestrująca, to niespełniona, zadufana w sobie malkontentka. Obgryzanie paznokci i dłubanie w nosie przy pacjentach, to jedyne co dobrze robi. Co do lekarza to ponoć dobra, ale nie sposób to sprawdzić.

• 5

Witajcie , byłam pacjentką pani doktor wesołowskiej w przychodni, teraz podobno nie przyjmuje, tylko prywatnie. Nie mogę się dodzwonic pod podane numery, w jakich godzinach dzwonic? ktos poda numer kontaktowy? z gory dziekuje !

• 5

Lekarz godny polecenia. Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą, serdeczną, uprzejmą dla pacjenta. Dokładnie i spokojnie tłumaczy przebieg leczenia. Nie faszeruje pacjenta medykamentami, sterydami, antybiotykami czy innymi świństwami, co wielu lekarzy praktykuje. Lekarz otwarty na nowości kosmetyczne, wszelkie nowinki z zakresu dermatologii, cały czas poszerza swoją wiedzę w tym zakresie. Pacjenta leczy kompleksowo, nie skupiając się tylko na danym problemie, ale widząc człowieka jako spójną skomplikowaną maszynerię, gdzie dany problem może być wynikiem szwankowania innej części ciała lub jego "podzespołów". Koszt jednej wizyty dla stałego klienta to 50-60zł. Od kilku lat leczę się u dr Jolanty Wesołowskiej na trądzik. Niestety w moim przypadku terapia mi nie pomogła. Jedynie po zabiegu eksfoliacji kwasami (100zł) wykonanym u pani dr w gabinecie cera mi się zdecydowanie poprawiła i byłam zadowolona. Ale było to kilka lat temu. Zabieg chciałam powtórzyć, ale do kolejnego trzeba było "przygotować" cerę przez kolejne wizyty co pół roku. Ale żeby umówić się na konsultację, trzeba naprawdę bardzo długo czekać, a i skontaktować się z panią doktor jest często niezwykle trudno i za to stawiam wielki minus. Dopiero po 2.miesiącach udało mi się dodzwonić do pani dr, zostałam odprawiona na kolejny miesiąc, kiedy to miałam zostać zapisana na wizytę w jeszcze przyszłym miesiącu. Kiedy znów z niemałymi trudnościami dodzwoniłam się w wyznaczonym terminie, zostałam poproszona o kontakt w następnym miesiącu, kiedy to będą zapisy na jeszcze następny w kolejności miesiąc... I tak od października próbuję się zapisać na wizytę, w styczniu wyznaczono mi termin dzwonienia na luty, by zapisać się na marzec... Niestety chyba zrezygnuję, bo w lutym może dojść do podobnej sytuacji, a nie chcę marnować czasu, kiedy mogłabym podjąć już jakieś działania w dalszym leczeniu. I choć w moim przypadku lekarz nie spełnił moich oczekiwań, to mimo to gorąco polecam panią doktor, bo to lekarz z powołania i z sercem dla pacjenta :).

• 5

Każda wizyta kosztuje inaczej, ale byłam bardzo zaskoczona, że pomimo, iż specjalista jest bardzo dobry to koszty są tak niskie za kolejne wizyty nawet 40 zł. a poziom usługi nadal bardzo wysoki, dużo rozmawia z pacjentem wszystko tłumaczy i wykonuje w gabinecie potrzebne zabiegi, naprawdę warta polecenia

Polecam,bylem pacjentem Pani Jolanty i spelnila ona moje wszystkie oczekiwania

• 5

Pani doktor prowadzi mnie od lat. Jej diagnozy zawsze okazują się trafne. Od dzieciństwa leczyłam się na wredne dolegliwości skórne, poprzedni dermatolodzy tylko zapisywali sterydy, a jak nieśmiało prosiłam o testy alergiczne, odmawiali. A ona jako pierwsza od razu, na pierwszej wizycie nazwała po imieniu moją bolączkę (atopowe zapalenie skóry), poleciła lekturę na ten temat i jedyna zaproponowała mi wykonanie testów alergicznych, powtarzanych co jakiś czas, dzięki czemu wiem, jakich czynników mam unikać, bo powodują nieprzyjemną reakcję skórną. Również pomogła mi ogarnąć trądzik i inne doraźne problemy skórne (np. włókniak). Widać, że ciągle się dokształca na temat nowych metod i specyfików, bo tą wiedzą dzieli się z pacjentem. Jeśli przepisany specyfik lub sposób leczenia nie działa, pani doktor zawsze weryfikuje metody i dobór leków. Do tego zawsze jest miła, cierpliwa i odpowiada na wszystkie pytania. Z jej gabinetu pacjent wychodzi pocieszony i optymistycznie nastawiony zarówno do leczenia, jak i świata wokół (a to bardzo dużo znaczy) i może szybko opanować swój problem z pomocą przepisanych leków i zaleconego sposobu postępowania. Niestety są do niej długie kolejki, niełatwo się do niej zarejestrować (w dniu przyjęć trzeba być w kolejce społecznej jeszcze przed 6.00, rejestracja z wyprzedzeniem - na kilkanaście tygodni wprzód). Numerków na bieżący dzień jest tylko kilka, a chętnych wielu. Jeśli nie uda się do niej zarejestrować, czasem decydowałam się udać do jej koleżanki po fachu, pani K. Od tej niestety zawsze wychodziłam z dołem, wobec czego zaprzestałam do niej w ogóle chodzić (np. kiedyś stwierdziła, że sobie wymyślam reakcje alergiczne na lek, bo przeczytałam ulotkę, pacjenta trzyma długo, ale nie udziela dokładnych informacji, traktuje go lekceważąco i z góry - a dodam, że nie jestem nadwrażliwa w tym temacie). Przykro mi to mówić, ale jest między nimi duży kontrast. Przy dr Wesołowskiej inni dermatolodzy po prostu często bledną.

• 5

polecam wszystkim panią doktor.syn ma bielactwo i tylko ona rozpoznała tę chorobę.

• 4

Poszlam pierwszy raz do Pani doktor po namowie kolezanki i sie nie zawiodlam. Bardzo puprzejma,tlumaczy pacjentowi co dolega,poswieca jemu czas. Jestem dopiero po pierwszej wizycie i nie moge ocenic skutkow leczenia ale jestem dobrej mysli.

• 5

Fantastyczny lekarz. Nikt nie mogl mi pomoc z problemami skory a ona kompleksowo wyleczyla wszystkie. Lekarz z sercem, ktory nie patrzy na zegarek i z checia omawia wszelkie watpliwosci i odpowiada na pytania. Swietna rowniez w dermatologii kosmetycznej. Serdecznie polecam!

Gdzie przyjmuję

place 11

ul. Chabrowa 5 Szczecin
    Szczecin
    53,359497814,595754692484048

Kalendarz przyjęć

Pon25.08Wt26.08Śr27.08Czw28.08Pt29.08So30.08Nd31.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat