lekarz Jolanta Wójtowicz

Do Pani Wojtowicz chodzilem ja, chodzila zona, a teraz chodzi moj synek. Lekarka o duzych kompetencjach, potrafi poinstruowac jak dziecku pomoc. Mila w kontakcie i bardzo uprzejma, polecam z calego serca

Pani Doktor jest wspaniałym pediatrą, poświęca dużo czasu na małego pacjenta. Do Pani Doktor chodzę już 14 lat z synem i 7 z córką, nie zamieniałabym Pani Doktor na innego lekarza. Pani Doktor szczegółowo wyjaśnia leczenie oraz chorobę dziecka, jest uprzejma, uśmiechnięta, a przede wszystkim bardzo miła dla dziecka i dla rodzica, który nie zawsze ma powody do radości. Z CAŁEGO SERCA POLECAM PANIĄ DOKTOR JOLANTĘ WÓJTOWICZ!!!

Z CAŁEGO SERCA POLECAM PANIĄ DOKTOR JOLANTĘ WÓJTOWICZ!!!

Świetny lekarz! Miły, ciepły, zawsze wszystko wytłumaczy, bardzo miła dla dzieci. Jest bardzo kompetentna mimo to ciągle się doucza. Polecam tego lekarza wszystkim!

Jestem mamą dwójki dzieci syna 13 lat i córki 6 lat. Od zawsze Pani doktor jest naszym lekarzem.Z pełną odpowiedzialnością polecam tego lekarza każdemu znajomemu, jako prawdziwego fachowca w swojej dziedzinie. Oprócz tego Pani doktor jest bardzo ciepłą, uprzejmą osobą. Ania mama Dawida i Wiki

Jestem mamą 12-letnich bliźniaczek i od urodzenia dziewczynek korzystam z konsultacji medycznej u Pani Doktor.Wspaniała lekarka, uprzejma, miła, zawsze ma czas żeby wysłuchać i wytłumaczyć. Bardzo kompetentna jako lekarz.Bardzo miła dla dzieci.