lekarz Jolanta Woźniak

Pani doktor poleciła mi nowa metodę leczenia zapalenia żyły środkowej , która jest na rynku od kilku miesięcy i dzięki jej skierowaniu w ciągu kilku dni spowrotem zobaczyłem świat, jestem bardzo wdzięczny, inna lekarka dała mi tylko leczenie które nic mi nie pomogło a teraz widzę, a już straciłem nadzieję

Jeżdżąc po wszystkich okulistach podjechałam również do Pani doktor z moją półroczną córeczką. Inna okulistka kazała robić jej zabieg na oko mówiąc, że u małych dzieci się to zdarza chciałą wziąść 700 zl. Jak się poźniej okazało ( po wizycie w Okomed) zabiegu wcale nie trzeba było robić, wystarczyły odpowiednie antybiotyki. Do tej pory jestem bardzo wdzięczna za pomoc. Dziecko ma 2 latka i żadnych problemów z oczkiem.

fffknudfbhnjsjsguhbefiuhrbvykhjns. bfbg

fffknudfbhnjsjsguhbefiuhrbvykhjns. bfbg

krotko sie czeka , wizyta na 6 jak wyzej , ale koszt wizyty coraz wyzszy niestety - dla studentow troche za wysoki. pozdrawiam.

pozdrawiam.

Sympatyczna oraz rzeczowa , skrupulatne badanie, profesjonalna.... Nie moge powiedziec zlego slowa :-)

Bardzo szybko załatwia, ruchy bardzo energiczne, nerwowe. Mam wrażenie, że chce się pacjenta już pozbyć. Badania kompleksowe przeprowadza zbyt szybko, ale nie tłumaczy co teraz będzie robić i nie poświęca więcej czasu pacjentom niż wymagane minimum by opłacić wizytę. Byłem tam kilka razy, ale już nie pójdę. Z doborem szkieł też nie trafiła, nie zdążyłem nawet dobrze się zastanowić, czy akurat te szkła są dobre, czy nie. Gubi się w tym co mówi najpierw ze wzrok bez zmian a po chwili zmienimy szkła na większe. po jednej z wizyt poszedłem na konsultacje do innego lekarza, moje przypuszczenia okazały się słuszne byle tylko kupić okulary u nich.

Pani doktor to bardzo dobry lekarz!!! Moja mama pilnie potrzebowałą pomocy i nigdy nie było żadnego problemu by umówić sie na wizytę! Zawsze miła i kompetentna i zawsze dobiera dobre leki oraz tłumaczy co się dzieje z oczami. Polecam wszystkim

doskonały lekarz... Wspaniałe podejście i fachowa obsługa. Już na wejściu czuć profesjonalizm i nowoczesność. Pani doktor przemiła, i roztrzepana, ale w tym przypadku pozytywnie. Polecam w 100%. W dodatku doskonały salon i personel.

Kobieta zna się na rzeczy. Bez problemu przyjmuje nagle przypadki nie patrząc na godzinę.

Bardzo mila Pani doktor, rozmawiajaca z Pacjentem od lat do niej chodze i zawsze szczegolowo i spokojnie wytlumaczyla co mi dolega, gabinet jest bardzo profesjonalny, obok mnie czekala kobieta ktora przyjechala specjalnie do Pani doktor z Wroclawia.