lekarzJolanta Woźniak

Okulista

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.4512345
14 opinii

• 5

Pani doktor poleciła mi nowa metodę leczenia zapalenia żyły środkowej , która jest na rynku od kilku miesięcy i dzięki jej skierowaniu w ciągu kilku dni spowrotem zobaczyłem świat, jestem bardzo wdzięczny, inna lekarka dała mi tylko leczenie które nic mi nie pomogło a teraz widzę, a już straciłem nadzieję

• 5

Jeżdżąc po wszystkich okulistach podjechałam również do Pani doktor z moją półroczną córeczką. Inna okulistka kazała robić jej zabieg na oko mówiąc, że u małych dzieci się to zdarza chciałą wziąść 700 zl. Jak się poźniej okazało ( po wizycie w Okomed) zabiegu wcale nie trzeba było robić, wystarczyły odpowiednie antybiotyki. Do tej pory jestem bardzo wdzięczna za pomoc. Dziecko ma 2 latka i żadnych problemów z oczkiem.

fffknudfbhnjsjsguhbefiuhrbvykhjns. bfbg

• 5

krotko sie czeka , wizyta na 6 jak wyzej , ale koszt wizyty coraz wyzszy niestety - dla studentow troche za wysoki. pozdrawiam.

• 5

Sympatyczna oraz rzeczowa , skrupulatne badanie, profesjonalna.... Nie moge powiedziec zlego slowa :-)

• 1

Bardzo szybko załatwia, ruchy bardzo energiczne, nerwowe. Mam wrażenie, że chce się pacjenta już pozbyć. Badania kompleksowe przeprowadza zbyt szybko, ale nie tłumaczy co teraz będzie robić i nie poświęca więcej czasu pacjentom niż wymagane minimum by opłacić wizytę. Byłem tam kilka razy, ale już nie pójdę. Z doborem szkieł też nie trafiła, nie zdążyłem nawet dobrze się zastanowić, czy akurat te szkła są dobre, czy nie. Gubi się w tym co mówi najpierw ze wzrok bez zmian a po chwili zmienimy szkła na większe. po jednej z wizyt poszedłem na konsultacje do innego lekarza, moje przypuszczenia okazały się słuszne byle tylko kupić okulary u nich.

• 5

Pani doktor to bardzo dobry lekarz!!! Moja mama pilnie potrzebowałą pomocy i nigdy nie było żadnego problemu by umówić sie na wizytę! Zawsze miła i kompetentna i zawsze dobiera dobre leki oraz tłumaczy co się dzieje z oczami. Polecam wszystkim

• 5

doskonały lekarz... Wspaniałe podejście i fachowa obsługa. Już na wejściu czuć profesjonalizm i nowoczesność. Pani doktor przemiła, i roztrzepana, ale w tym przypadku pozytywnie. Polecam w 100%. W dodatku doskonały salon i personel.

• 5

Kobieta zna się na rzeczy. Bez problemu przyjmuje nagle przypadki nie patrząc na godzinę.

• 5

Bardzo mila Pani doktor, rozmawiajaca z Pacjentem od lat do niej chodze i zawsze szczegolowo i spokojnie wytlumaczyla co mi dolega, gabinet jest bardzo profesjonalny, obok mnie czekala kobieta ktora przyjechala specjalnie do Pani doktor z Wroclawia.

• 3

Bardzo szybko załatwia, ruchy bardzo energiczne, nerwowe. Mam wrażenie, że chce się pacjenta już pozbyć. Fakt, badania kompleksowe przeprowadza, ale nie tłumaczy co teraz będzie robić i nie poświęca więcej czasu pacjentom niż wymagane minimum. Byłem tam kilka razy, ale już nie pójdę. Z doborem szkieł też nie trafiła, nie zdążyłem nawet dobrze się zastanowić, czy akurat te szkła są dobre, czy nie. Przeleciała szybko tym swoim wzornikiem, że w końcu zgłupiałem, które są dla mnie.

• 5

badalismy u doktor nasza coreczke profilaktycznie, poniewaz mala byla na lampach. Super podejscie doktor do malej sprawilo, ze mala nie stresowala sie badaniem a my tym bardziej

• 5

Super okulistka pomogla mi polecam, dzisiaj u niej byłem podeszła bardzo profesjonalnie do mojego schorzenia wykonała mały zabieg i od razu poprawił mi się wzrok.

• 5

Bardzo sympatyczna Pani doktor,bardzo szczegółowo przeprowadza badanie z użyciem wielu różnych maszyn. Szczegółowo tłumaczy schorzenie oraz wady wzroku i opis terapii .. Traktuje pacjenta jak człowieka....Jest lekarzem dusz...

Gdzie przyjmuję

Pon21.07Wt22.07Śr23.07Czw24.07Pt25.07So26.07Nd27.07
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat