lekarz Jolanta Woźniak

Okulista

Opinii14

18.05.2012

Pani doktor poleciła mi nowa metodę leczenia zapalenia żyły środkowej , która jest na rynku od kilku miesięcy i dzięki jej skierowaniu w ciągu kilku dni spowrotem zobaczyłem świat, jestem bardzo wdzięczny, inna lekarka dała mi tylko leczenie które nic mi nie pomogło a teraz widzę, a już straciłem nadzieję

27.03.2012

Jeżdżąc po wszystkich okulistach podjechałam również do Pani doktor z moją półroczną córeczką. Inna okulistka kazała robić jej zabieg na oko mówiąc, że u małych dzieci się to zdarza chciałą wziąść 700 zl. Jak się poźniej okazało ( po wizycie w Okomed) zabiegu wcale nie trzeba było robić, wystarczyły odpowiednie antybiotyki. Do tej pory jestem bardzo wdzięczna za pomoc. Dziecko ma 2 latka i żadnych problemów z oczkiem.

06.09.2011

fffknudfbhnjsjsguhbefiuhrbvykhjns. bfbg

fffknudfbhnjsjsguhbefiuhrbvykhjns. bfbg

22.08.2011

krotko sie czeka , wizyta na 6 jak wyzej , ale koszt wizyty coraz wyzszy niestety - dla studentow troche za wysoki. pozdrawiam.

pozdrawiam.

09.08.2011

Sympatyczna oraz rzeczowa , skrupulatne badanie, profesjonalna.... Nie moge powiedziec zlego slowa :-)

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Okulista Głogów"?

vita-med
Balwierska 7

Cybisa 23

Słowiańska 25

None
Gnieźnieńska 17
Głogów
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "SERCE"
ulica Kościuszki 15a