lekarz Jolanta Ziębińska

Chirurg onkolog

Brak mi słów by okreslic ta kobiete. Moja mama została przez ta Pania okropnie potraktowana. Z oderwanym workiem stomijnych niemalże wyrzuciła mame z Izby Przyjesc, do tego po odbytej oeracji zalozenia drenu tak zepsuła caly zabieg, że mamie szwy pusciły i w chwili obecnej ma dziure na pol brzucha. Przy wizycie kotrolnej, lekarz Dziurdz jak sie nie myle chciał mame przyjac na oddział w celu naprawienia tego, niestety Pani Ziembinska sie nie zgodzila. Pozstoje mi tylko czekac na smierć, tak to odebrałam. Calkowicie nie polecam. Moze Pani Jolanta mieć teraz wyrzuty sumienia ze trwale uszkodziła zdrowie mojej mamy, nigdy jej tego nie wybacze !!!

wspaniały lekarz i dobry czlowiek polecam.

wspaniały lekarz i dobry czlowiek polecam.

wspaniały człowiek dla niej nie będziesz kolejnym numerkiem w liście.

wspaniały człowiek dla niej nie będziesz kolejnym numerkiem w liście.

Pani doktor konkretnie podchodzi do problemu, który jak wiadomo jest dosyć stresujący. Dokładnie tłumaczy kolejne kroki, które trzeba przedsięwziąć podczas leczenia. Jest profesjonalną, skrupulatną osobą. Do tego miła i uprzejma.