lekarz Józef Arnold Fitowski

Lekarz rodzinny

Bardzo dobry lekarz.Dokładnie i cierpliwie tłumaczy proces leczenia,przede wszystkim dzięki doświadczeniu i wiedzy już na pierwszej wizycie trafnie stawia diagnozę,bez problemu kieruje na wszystkie potrzebne badania. Pan Doktor oprócz tego,że jest świetnym fachowcem jest bardzo sympatycznym,godnym zaufania człowiekiem.Często wizyty lekarskie dla pacjentów są stresujące,Pan Doktor zawsze potrafi rozładować napięcie, dzięki jego spokojowi i przyjaznemu podejściu do pacjenta wizyta nie jest aż tak straszna :) Lekarz godny polecenia,który zasługuje na 5 gwiazdek. Szkoda tylko,że w naszym mieście nie ma wielu tak dobrych lekarzy.

Lekarz godny polecenia,który zasługuje na 5 gwiazdek.
Szkoda tylko,że w naszym mieście nie ma wielu tak dobrych lekarzy.

Oczywiście jak najbardziej polecam. Lekarz z powołania jakich mało.

Oczywiście jak najbardziej polecam. Lekarz z powołania jakich mało.

Bardzo wszystkim polecam Pana doktora Fitowskiego! Bardzo miły lekarz i pełny profesionalizm:) Polecam

Lepszego lekarza jak doktor Fitowski to ja w Rzeszowie nie spotkałam. Zawsze ma czas dla pacjenta i wytłumaczy szczegółowo chorobę i jak stosować leki. Oby więcej było takich lekarzy. Ewa

Oby więcej było takich lekarzy.
Ewa

Świetny doktor. Kompetentny, doświadczony, sympatyczny i zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Oby więcej takich lekarzy.

Polecam Pana Doktora, gdyż jest prawdziwym lekarzem z powołania i szanuje swoich pacjentów. Przede wszystkim ma sporą wiedzę medyczną i doświadczenie.