2,7
2,4
2,9
2,6
2,9

W 2001 r leczony byłem przez kilku częstochowskich konowałów na naderwane zaczepy mięśniowe lewego przedramienia, terapia trwała ok 5 miesięcy. Po tym okresie z nieprzeciętnym bólem ręki oraz przykurczem udałem się do Dr. Czekaja. Po pierwszych badaniach i obejrzeniu RTG uznał że to nie naderwane zaczepy mięśniowe tylko nowotwór kości(a dokładnie osteoklastoma bardzo rzadki raczek). Morze Pan Dr nie jest przytulny, zbytnio uprzejmy czy wylewny, może nie przepisuje na byle uraz kartonów z chemią przeciw bólową (proponuję lekturę na temat tabletek przeciw bólowych i ich szkodliwości dla organizmu człowieka) ale na pewno jest lekarzem który zasługuje na wielki szacunek. Ps. Natychmiastowo skierował mnie na leczenie do Piekar Śląskich , a tam poziom leczenia jest na pewno dużo wyższy niż w Częstochowie i autorytet w oczach tamtejszych Dr. oraz Profesorów też miał dużo większy niż we wsi Częstochowa.

Po 2 urazach mięśni uda, Pan doktor obejrzał rtg i stwierdził,że kości są całe a jak mnie boli to mam przykładać liście kapusty, on środków p/bólowych nie przepisze bo za dobrze chodzę /wcale o nie nie prosiłam/. Po upływie 8 miesięcy nadal boli mnie udo i mam problem z siedzeniem na twardym krześle.Nie polecam.

na bole kolana ktore potem musialem leczyc artroskopia zalecil mi oklad termoforem

Nie wie, że przyczyną tego, iż pacjent nie może stanąć na pięcie może być problem z rozcięgnem podeszwowym - porażka.

Oschły, nie skory do wyjaśnień i pouczeń.

Oschły, nie skory do wyjaśnień i pouczeń.

Od 20 laty "kontrolowałam" stan po chorobie Perthesa przebytej w dzieciństwie. Wciąż słyszałam, że jeszcze czas na endoprotezę, bo zakres ruchów mam doskonały. Nadal mam zakres ruchów "doskonały" tyle, że w kości nowotwór jak byk, mam juz zajętą miednicę i oba kretarze operacja 3 sierpnia w trybie przyspieszonym. Zdecydowanie nie polecam, agłęboko zastanawiam się nad wytoczeniem procesu przeciwko lekarzowi, który w styczniu oglądał tomografię na podstawie której w czerwcu zakwalifikowano mnie do operacji w trybie przyspieszonym na oddziale nowotworowym !

Miły, spokojny ale zupełnie nieskuteczny - pół roku leczenia wyłącznie zwolnieniem od chodzenia, zero badań poza rtg.

Nie polecam wizyty komuś, kto przynajmniej nie studiuje medycyny - nie zostało mi wyjaśnione na czym polega moja choroba; lekarz przemądrzały i wytykający mi, zwykłemu pacjentowi bez najmniejszego choćby pojęcia, nieznajomość pojęć medycznych. Wolę zapłacić innemu lekarzowi 100zł za 10 min. wizyty, by mieć komfort zadania pytań dotyczących mojej dolegliwości bez przykrych i wyniosłych komentarzy ze strony lekarza.

MOIM ZDANIEM,TO ŚWIETNY SPECJALISTA W DZIEDZINIE ORTOPEDII I TRAUMATOLOGI.KILKA RAZY ZMUSZONY BYŁEM KORZYSTAĆ Z LECZENIA PRZEZ DR.CZEKAJA,I ZA KAŻDYM RAZEM DIAGNOZA BYŁA PERFEKCYJNA A LECZENIE BARDZO SKUTECZNE.BARDZO ZA TO CENIĘ PANA DOKTORA,I POLECAM INNYM.

DR.CZEKAJA,I ZA KAŻDYM RAZEM DIAGNOZA BYŁA PERFEKCYJNA A LECZENIE
BARDZO SKUTECZNE.BARDZO ZA TO CENIĘ PANA DOKTORA,I POLECAM INNYM.

SZKODA SŁÓW jak ściągał mi krew z kolana/ miałem zwichnięcie/ to nawet nie użył rękawiczek ,wystawił L-4 i do domu .Żadnego skierowania na USG ,TK itp.Po tej wizycie poszedłem do innego lekarza/prwatnie/ najpierw było badanie USG REZONANS i okazało się że mam zerwane wiezadła jestem po operacji