dr n. med. Józef Czopik

2,1
2,1
1,8

Pan dr wycofał prymitywną chemię, utrzymał zabiegi ale niektórych ćwiczeń zakazał, najpierw zalecił preparat nobel ale hitem było stosownie przez 8 mcy orthomolu niemieckiego , drogo ale pomogło na kolano, chodzę

Doktor konsultuje w 2 minuty a potem nakazuje zakup odżywek za ponad 450 zł. Kieruje do jedynego słusznego sklepu i sam podaje z półek potrzebne według niego suplementy. Złamaną nogę kazał leczyć jakimś proszkiem do picia i enzymem. Nie polecam - doktor zamiast skupić się na leczeniu nakazuje kupowanie cudownych środków i to tylko w jednym wskazanym sklepie.

ODRADZAM. Wysłał moją 92-letnią Mamę nie na RTG, ale po odżywkę. Przy okazji zaserwował jej długi wywód o tym, że trzeba się modlić i chodzić do kościoła. Mama była zniesmaczona.

Na mój problem z bólem pleców przy schylaniu, podnoszeniu itd odpowiedział jedynie (badanie polegało na dotknięciu palcem pleców), że to na pewno wypadł mi dysk. Dostałam skierowanie na magnetoterapie i masaż (ale pan doktor sie chyba pomylił bo przepisał relaksacyjny...).

U doktora Czopika pojawiłem się z urazem kolana. Od razu dostałem skierowanie na usg, które szybko wykonałem i po kilkunastu minutach z wynikami wróciłem do lekarza. Z badania nic nie wynikało. Dostałem przypisaną maść, zalecenie usztywniania i pojawienia się u doktora po odżywki mające poprawić rehabilitację. Po miesiącu kiedy kolano wciąż bolało poszedłem do innego lekarza. Po rezonansie okazało się, że mam złamaną kość piszczelową przy samym kolanie. Uraz został by wykryty, gdyby na samym początku został wykonany rentgen.

U doktora Czopika pojawiłem się z urazem kolana.

Uraz został by wykryty, gdyby na samym początku został wykonany rentgen.

Dobry lekarz i sympatyczny człowiek. Wrat polecenia innym. Mnie wyciągnął z przepukliny kręgów szyjnych. Naprawdę polecam.

Doktor przyjął mnie po skręceniu kolana (taką opinię otrzymałem na pogotowiu). Byłem na dwóch wizytach. Za pierwszym razem od razu wysłał mnie na USG i zalecił specjalne odżywki dla sportowców, które sprzedaje (lub sprzedaje znajomy - nie pamiętam szczegółów). Za drugim razem po obejrzeniu wyników USG stwierdził, że konieczna jest artroskopia, bo trzeba zobaczyć co jest z więzadłem i skierował na rehabilitację. Znajomy polecił innego lekarza, który po przeprowadzeniu badań (dziwił się, że wcześniejszy lekarz nie przeprowadził ponoć podstawowych badań sprawdzających niestabilność kolana) i obejrzeniu USG stwierdził zerwanie więzadła przedniego krzyżowego. Ogólnie lekarz podchodzi do pacjenta bardzo powierzchownie nie starając się specjalnie pomóc.

Doktor odmówił wydania skierowania na rezonans magnetyczny po urazie nogi w wyniku potrącenia przez samochód. Inny lekarz (z pogotowia ratunkowego) stwierdził mikrourazy, które nie były widoczne na badaniu rtg. Doktor Czopik zalecił trzymanie nogi w gipsie przez 4 tygodnie. Po tym czasie obiecał zająć się 'mikrourazami'. Moja determinacja doprowadziła do otrzymania skierowania na rezonans od innego lekarza. Badanie wykazało wieloodłamowe złamanie, zerwanie wiązadeł i przemieszczenie powierzchni stawowej, co doprowadziło do zalecenia operacji artroskopowej kolana na cito i rehabilitacji. Pomimo podjętej od razu rehabilitacji widzę jak szybko ulegają degradacji wyłączone z użycia tkanki, jak czasochłonne i bolesne jest przywracanie im normalnych funkcji. Zastosowanie się do zalecenia Dr Czopika doprowadziłoby do wydłużenia i skomplikowania procesu leczenia, o ile nie do mojego inwalidztwa. Zdecydowanie odradzam.

Wizyta w Luxmed na Szernera. Przeczytałam tutejsze opinie i rzeczywiście lekarz trochę opowiada o tych odżywkach podczas pierwszej wizyty. Dla mnie najważniejsze było to, że odrazu dał skierowanie na USG nadgarstka (inna sprawa ile czeka się na badanie w sieci luxmedu), a po wynikach natychmiast rehabilitację, na cito, w bardzo dobrze dobranym zakresie. Jestem byłym sportowcem, zaliczyłam niejedną kontuzję i niejedną rehabilitację, umiem to ocenić. Dodatkowo przepisał lek przeciwzapalny oszczędający układ trawienny. Mnie się takie podejście podoba. Jedyne, co mi nie pasowało, to że chciał leczyć "po kolei", czyli najpierw nadgarstek, a dopiero potem bolący kręgosłup, jakby nie mógł załatwić to za jednym zamachem. Jutro idę do niego ponownie, tym razem ze sportową kontuzją mięśnia uda - liczę, że znowu skieruje mnie na rehabilitację, w tym samym miejscu i bez zbędnego czekania.
Aha, jeśli pacjent jest chociaż odrobinę asertywny i miał doczynienia w życiu ze sportem, to idzie się naprawdę dobrze porozumieć z tym lekarzem.

Jestem u tego lekarza po raz 3. Za każdym razem trafia w "10" jedno spojrzenie i naciska ręką dokładnie w to bolące miejsce (oczywiście od razu przeprasza, ale musiał sprawdzić czy dokładnie w tym miejscu boli)leków raczej nie jest zwolennikiem tylko maści , żeli i rehabilitacji. Powiedziałam że stosuje na ból krzem w żelu powiedział, że jest to b.dobre, ale skuteczne chwilowo-wiem dlatego przyszłam dowiedzieć się co dalej zapisał maść którą wcieram w nadgarstki i po tygodniu już była znaczna poprawa teraz jest drugi tydzień i mogę normalnie zaciskać rękę a groziła operacja. Może i nie spełnia czyich oczekiwań. Bogiem nie jest, ale jak zadaje się pytania odpowiednie a nie jęczy to odpowie na nie i wskarze co robić by unikać operacji a funkcjonować sprawnie bez kul (a w takim stanie przyszłam do niego na pierwszą wizytę kilku lekarzy powiedziało że już nie będę chodziła bo operacja się nie powiodła i mam zrost ścięgien,a u niego?- rehabilitacja, masaże i chodzę i to w butach na obcasie- niestety bieganie odpuszczam sobie chociaż przebieżki stosuję) Polecam lekarza tylko tym którzy przychodzą przygotowani na wizytę czyli wiedzą co od kiedy i gdzie boli co stosowali i czego oczekują i to wszystko powiedzą w 5 zdaniach.Inaczej lekarz się przełącza na "swój tryb". Znajomi powiedzieli jak się przygotować do dr. na wizytę i rzeczywiście sprawdza się zawsze 100% rozpoznania i szybka skuteczna pomoc.