prof. dr hab. n. med.

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.65
11 opinii

Ja jestem po laparoskopii żołądka. Operację przeprowadzał prof. Dzielicki w szpitalu św. Rocha w Ozimku. Profesor to lekarz wysokiej klasy, specjalista.Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc.

Jestem po laparoskopii fundoplikacji refluksu żołądkowego wykonanego przez dr. Dzielickiego w Szpitalu Św.Rocha w Ozimku. Mija trzeci tydzień i czuję się świetnie. Dr.Dzielicki to fenomen na skalę światową. Takich lekarzy nam potrzeba, kompetencja,życzliwość,fachowość. Dziękuję i pozdrawiam. Wdzięczny pacjent.

Polecam tego Pana Profesora. Operował mnie na chirurgii dziecięcej w Zabrzu w 1998 roku. Dziś dzięki niemu i jego świetnemu zespołowi chirurgicznemu żyję nadal i mam dwójkę kochanych dzieci. Pozdrawiam.

SZYBKA DIAGNOZA, TRAFNA,UPRZEJMY, MIŁY,BARDZO MĄDRY CZŁOWIEK GODNY POLECENIA,ZNAKOMITY SPECJALISTA, PROFESJONALNY,WIĘCEJ TAKICH LEKARZY

TO prawdziwy lekarz jest fachowcem w tym co robi inni powinni sie od niego sporo nauczyc zwłaszcza te konowały z zabrza ( 3go maja )

Bardzo dobry fachowiec, jestem po operacji wykonanej przez pana profesora i jest super. Zdecydowanie polecam

Znakomity człowiek od dany całym sercem swojej pracy .Dziękuje panu Profesorowi za udaną operacie i polecam . Hyla

Pan Profesor tak myślę (chociaż nie jestem autorytetem medycznym) że w pełni zasłużył na ten tytuł. Byłem operowany przez Profesora na refluks przełyku, jeszcze w klinice "Salaburis". Dwie konkretne wizyty i od 3 lat jestem zdrowy jak ryba. Pierwsza to zrobić badania i jak wyjdzie to co przypuszcza to pomoże, druga umawiamy się na termin. Wyszło i jak powiedział tak zrobił. Wysłuchał mojego problemu i doradził. Ufam że wychwycił to co ważne do zdiagnozowania problemu. Wiem niektórzy oczekują , że lekarz będzie w wysłuchiwał ich opowieści o chorobie w nieskończoność, jak rodzina (bo często opowiadając się powtarzamy) tylko pamiętajcie, ten człowiek ma mnóstwo innych obowiązków i takich pacjentów jak Wy którym musi ten czas podzielić a oprócz tego mieć cząsteczkę czasu na życie prywatne. Wracając do sedna wizyta 100 tyle co w Częstochowie pierwszy lepszy lekarz zapisujący na wszystko antybiotyk. Ja osobiście gorąco polecam pana Profesora,4 Lata leczyłem się w Częstochowie i byłem królikiem doświadczalnym przemysłu farmaceutycznego. Dziś jestem zdrowy. Pozdrawiam Pana Profesora i życzę zdrowia jego pacjentom.

Operacja przepukliny refluksu , w moich oczach to wielki człowiek wybitny specjalista na pierwszej wizycie tez miałem mylne spojrzenia na jego osobę ale po zabiegu i jeszcze przed wszystko się wyprostowało , w każdy dzień rano przychodził do sali i pytał mnie o samopoczucie jak i co wszystko tłumaczył i sam od siebie powiedział że w razie jakiś pytań mam dzwonić o każdej porze dziękuje jeszcze raz . (Mareczku wróć do mamy bo chyba tego potrzebowałeś a profesor ci tego nie dał eheheh)

Aaaa dajcie sobie z nim spokój..buc jeden i tyle. Są lepsi od niego i dzięki Bogi nie-profesorowie. Odradzam. Marek

We wrześniu 1991 roku jako 12-letnia dziewczynka przekazana zostałam do Kliniki w Zabrzu w 6-tej dobie po urazie śródpiersia i przełyku z oddziału chirurgii w Częstochowie. Do kliniki przyjmowano mnie w stanie ogólnym ciężkim. W trakcie hospitalizacji stosowano sztuczną wentylację. Choć wszystkie pozycje wydawały się stracone Profesor Józef Dzielicki zgodnie z obowiązkiem lekarza walczył z moją chorobą i ze śmiercią. Byłam beznadziejnym przypadkiem, bez jakichkolwiek rokowań na dalsze życie, ale otuchy dodawała mi troska i zainteresowanie moją osobę, uspokające słowa, gesty, dotknięcia ręki i to zarówno ze strony lekarzy jak i średniego personelu medycznego. A idąc za słowami Homera "taki jeden doświadczony lekarz, jak Profesor Józef Dzielicki "wart jest więcej niż stu wojowników". Zdecydowanie polecam. Jest kompetentny, uprzejmy, życzliwy i nie szczędził czasu, by na bieżąco informować moich rodziców o moim stanie zdrowia i sposobie leczenia. A co dla mnie najważniejsze całkowicie uszanował i zaakceptował moja decyzję o nie przyjmowaniu krwi. Jestem pełna uznania dla tego lekarza. Profesorze dziękuję za uratowanie życia. Dziękuję również całemu zespołowi lekarzy Oddziału Chirurgii Dziecięcej w Zabrzu.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny