prof. dr hab. n. med. Józef Dzielicki

Chirurg ogólny

Opinii11

01.04.2013

Ja jestem po laparoskopii żołądka. Operację przeprowadzał prof. Dzielicki w szpitalu św. Rocha w Ozimku. Profesor to lekarz wysokiej klasy, specjalista.Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc.

19.12.2012

Jestem po laparoskopii fundoplikacji refluksu żołądkowego wykonanego przez dr. Dzielickiego w Szpitalu Św.Rocha w Ozimku. Mija trzeci tydzień i czuję się świetnie. Dr.Dzielicki to fenomen na skalę światową. Takich lekarzy nam potrzeba, kompetencja,życzliwość,fachowość. Dziękuję i pozdrawiam. Wdzięczny pacjent.

12.06.2012

Polecam tego Pana Profesora. Operował mnie na chirurgii dziecięcej w Zabrzu w 1998 roku. Dziś dzięki niemu i jego świetnemu zespołowi chirurgicznemu żyję nadal i mam dwójkę kochanych dzieci. Pozdrawiam.

04.11.2011

SZYBKA DIAGNOZA, TRAFNA,UPRZEJMY, MIŁY,BARDZO MĄDRY CZŁOWIEK GODNY POLECENIA,ZNAKOMITY SPECJALISTA, PROFESJONALNY,WIĘCEJ TAKICH LEKARZY

08.01.2011

TO prawdziwy lekarz jest fachowcem w tym co robi inni powinni sie od niego sporo nauczyc zwłaszcza te konowały z zabrza ( 3go maja )

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Tarnowskie Góry"?

Jana III Sobieskiego 6a

Gliwice