prof. dr hab. n. med.Józef Dzielicki

Chirurg ogólny

Średnia:
4.6512345
11 opinii

• 5

Ja jestem po laparoskopii żołądka. Operację przeprowadzał prof. Dzielicki w szpitalu św. Rocha w Ozimku. Profesor to lekarz wysokiej klasy, specjalista.Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc.

• 5

Jestem po laparoskopii fundoplikacji refluksu żołądkowego wykonanego przez dr. Dzielickiego w Szpitalu Św.Rocha w Ozimku. Mija trzeci tydzień i czuję się świetnie. Dr.Dzielicki to fenomen na skalę światową. Takich lekarzy nam potrzeba, kompetencja,życzliwość,fachowość. Dziękuję i pozdrawiam. Wdzięczny pacjent.

• 5

Polecam tego Pana Profesora. Operował mnie na chirurgii dziecięcej w Zabrzu w 1998 roku. Dziś dzięki niemu i jego świetnemu zespołowi chirurgicznemu żyję nadal i mam dwójkę kochanych dzieci. Pozdrawiam.

• 5

SZYBKA DIAGNOZA, TRAFNA,UPRZEJMY, MIŁY,BARDZO MĄDRY CZŁOWIEK GODNY POLECENIA,ZNAKOMITY SPECJALISTA, PROFESJONALNY,WIĘCEJ TAKICH LEKARZY

• 5

TO prawdziwy lekarz jest fachowcem w tym co robi inni powinni sie od niego sporo nauczyc zwłaszcza te konowały z zabrza ( 3go maja )

• 5

Bardzo dobry fachowiec, jestem po operacji wykonanej przez pana profesora i jest super. Zdecydowanie polecam

• 5

Znakomity człowiek od dany całym sercem swojej pracy .Dziękuje panu Profesorowi za udaną operacie i polecam . Hyla

• 5

Pan Profesor tak myślę (chociaż nie jestem autorytetem medycznym) że w pełni zasłużył na ten tytuł. Byłem operowany przez Profesora na refluks przełyku, jeszcze w klinice "Salaburis". Dwie konkretne wizyty i od 3 lat jestem zdrowy jak ryba. Pierwsza to zrobić badania i jak wyjdzie to co przypuszcza to pomoże, druga umawiamy się na termin. Wyszło i jak powiedział tak zrobił. Wysłuchał mojego problemu i doradził. Ufam że wychwycił to co ważne do zdiagnozowania problemu. Wiem niektórzy oczekują , że lekarz będzie w wysłuchiwał ich opowieści o chorobie w nieskończoność, jak rodzina (bo często opowiadając się powtarzamy) tylko pamiętajcie, ten człowiek ma mnóstwo innych obowiązków i takich pacjentów jak Wy którym musi ten czas podzielić a oprócz tego mieć cząsteczkę czasu na życie prywatne. Wracając do sedna wizyta 100 tyle co w Częstochowie pierwszy lepszy lekarz zapisujący na wszystko antybiotyk. Ja osobiście gorąco polecam pana Profesora,4 Lata leczyłem się w Częstochowie i byłem królikiem doświadczalnym przemysłu farmaceutycznego. Dziś jestem zdrowy. Pozdrawiam Pana Profesora i życzę zdrowia jego pacjentom.

• 5

Operacja przepukliny refluksu , w moich oczach to wielki człowiek wybitny specjalista na pierwszej wizycie tez miałem mylne spojrzenia na jego osobę ale po zabiegu i jeszcze przed wszystko się wyprostowało , w każdy dzień rano przychodził do sali i pytał mnie o samopoczucie jak i co wszystko tłumaczył i sam od siebie powiedział że w razie jakiś pytań mam dzwonić o każdej porze dziękuje jeszcze raz . (Mareczku wróć do mamy bo chyba tego potrzebowałeś a profesor ci tego nie dał eheheh)

• 2
  • 1

Aaaa dajcie sobie z nim spokój..buc jeden i tyle. Są lepsi od niego i dzięki Bogi nie-profesorowie. Odradzam. Marek

• 5

We wrześniu 1991 roku jako 12-letnia dziewczynka przekazana zostałam do Kliniki w Zabrzu w 6-tej dobie po urazie śródpiersia i przełyku z oddziału chirurgii w Częstochowie. Do kliniki przyjmowano mnie w stanie ogólnym ciężkim. W trakcie hospitalizacji stosowano sztuczną wentylację. Choć wszystkie pozycje wydawały się stracone Profesor Józef Dzielicki zgodnie z obowiązkiem lekarza walczył z moją chorobą i ze śmiercią. Byłam beznadziejnym przypadkiem, bez jakichkolwiek rokowań na dalsze życie, ale otuchy dodawała mi troska i zainteresowanie moją osobę, uspokające słowa, gesty, dotknięcia ręki i to zarówno ze strony lekarzy jak i średniego personelu medycznego. A idąc za słowami Homera "taki jeden doświadczony lekarz, jak Profesor Józef Dzielicki "wart jest więcej niż stu wojowników". Zdecydowanie polecam. Jest kompetentny, uprzejmy, życzliwy i nie szczędził czasu, by na bieżąco informować moich rodziców o moim stanie zdrowia i sposobie leczenia. A co dla mnie najważniejsze całkowicie uszanował i zaakceptował moja decyzję o nie przyjmowaniu krwi. Jestem pełna uznania dla tego lekarza. Profesorze dziękuję za uratowanie życia. Dziękuję również całemu zespołowi lekarzy Oddziału Chirurgii Dziecięcej w Zabrzu.

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat