dr Jozef Forgacz

Chirurg onkolog

Wspanialy lekarz ktory leczy sercem dla niego pacjent sie liczy do nikogo nie przejdzie obojenie traktuje swoich pacjentow jak sztabki zlota.Podchodzi do swojego zawodu profesjonalnie i nie ma dla niego niczego wazniejszego jak zycie czlowieka. Nigdy nie odmowi pomoc drugiej osobie. Kazdy powinnien brac z niego przyklad czlowiek aniol........ Do nas zapoznanie sie z Doktorem przyszlo na ostatnich nogach niestety mama zamarla ale on nie odmowil niczego pomagal do ostatniego dnia................................................., przeszla dluga droge i gdyby na samym poczatku trafila do Dr podejrzewam ze jeszcze by zyla.................. Klaniam glowe doktorowi ...

Klaniam glowe doktorowi bo na naszej drodze nikogo nie spotkalam oddanemu tak swojemu zawodowi i chec pomocy chorym!!!!!

Nie zgadzam się z moją przedmówczynią. Absolutnie. Pan Dr Forgacz, to najwspanialszy człowiek, jakiego miałam okazję poznać w walce śmiertelnej mojego Wujka o zdrowie i życie. Żaden z lekarzy nie chciał podjąć się operacji, Pan Dr jako jedyny nie zastanawiał się i zoperował Wujka. Zawsze miły, kompetentny, a przede wszystkim specjalista najwyższej klasy. Pacjent jest zawsze u Niego na I-szym miejscu. Kto był na Oddziale to widział zaangażowanie nie tylko Pana Dr, ale również całego personelu. I to wszystko ZA DARMO!

wspaniały lekarz, operował mnie jako młodą osobę (trafiłam do Niego z wyrokiem śmierci wystawionym przez kłodzkiego ginekologa-był to rok 1988 ),zaangażowanie w moją osobę, uprzejmość ,ciepło i bezgraniczne oddanie na zawsze utkwiło mi w pamięci,nigdy wcześniej ani póżniej nie spotkałam takiego lekarza.Mój syn w niedługiej przyszłości ma zostać lekarzem oby był takim drugim doktorem Forgaczem ( przede wszystkim takim człowiekiem).

bardzo dobry lekarz, ile może przedłużuć życie i zapewnić jak najlepszy konfort choremu to podejmuje się tego co inni już niechchą robić bo człowiek 70- cio letni z rakiem i przeżytani nierokuję dobrej statystyki , a on robi operację jedną ,druga i przedłuża o dwa trzy lata życie .stary obywatel w naszym kraju jest skazany na kolejki i powolne umieranie nikt nieche pomagać mu w cierpieniu .Pan J. Forgacz to czyni bez interesownie za co wielkie dzięki.

witam,Jego wewnętrzny spokój,opanowanie,dodało mi odwagi -zwyciężyłem-dzięki Niemu żyję,,,

Nikt jeszcze nie dodał że jest to lekarz na którego musi Cię stać...Potrafi głodzić pacjenta udając przed rodziną że przygotowuje do operacji (której wogóle tak naprawdę nie planuje) a przed tą niby operacją czeka na rodzinę w swoim pokoju,a po wizycie i usatysfakcjonowaniu lekarza Pan Dr. Forgacz dopiero zastanawia się co ewentualnie można zrobić. Takich lekarzy niestety doczekaliśmy się w naszym kraju,.Czytając Wasze oceny na innych stronach, potrafię zrozumieć Drodzy Państwo Waszą wdzięczność i rownocześnie Wasz strach, wszyscy wiemy że to nie za darmo, powinien to być ich zwykły obowiązek, ale my musimy im pozwalać wymuszć na nas-bo tak bardzo zależy nam na naszych bliskich i przymrózamy oczy na to hamstwo-bo ich tak bardzo potrzebujemy i nigdy niewiemy kto kolejny z naszych rodzin będzie musiał w ich rece wpaść