to lekarz z powolana zawsze trafna diagnoza leczy moja corke od 13 lat i dzis dzieki dok moja corka ma ma 2 letnego slicznego synka godny polecena

Ten Pan na prawdę zna się na rzeczy, jest starszy, ale bardzo sympatyczny, nie da się go nie polubić!

bardzo dobry specjalista. Do pacjenta podchodzi z wielkim zaangażowaniem i uprzejmością pozatym duże doświadczenie i wiedza oraz zawsze trafne diagnozy

bardzo polecam pana doktora ma niesamowita wiedzę i doświadczenie. Mogłabym opisywać masę przypadków kobiet którym nikt nie potrafił pomóc i postawić trafnej diagnozy dopóki nie poszły do Pana doktora Kokoszki