dr n. med. Józef Tomaszczyk

Lekarz godny polecenia. A najlepszym dowodem na to kiedyś były olbrzymie kolejki w poczekalni, a teraz odległe terminy na wizyty.

Chodzę do dr Tomaszczyka od jakiś 6 lat. Tylko on umiał mnie prawidłowo zdiagnozować i wreszcie udało się mnie "wyprowadzić na prostą". Znakomity lekarz i bardzo sympatyczny człowiek polecam każdemu.

Chodziłam do pana doktora całą ciąże na prywatne wizyty co dwa tygodnie bo moja ciąża była zagrożona, pan doktor na prywatnych wizytach był bardzo miły i uprzejmy. W szpitalu udawał że mnie nie zna, a na boku zaprosił na wizyte za 3 tyg (nawet nie spytał jak się czuje)

Znam Doktora od 19 lat.Kiedy przyszłam na pierwszą wizytę,miałam 17 lat i byłam w ciąży.Opiekowal się mną bardzo troskliwie przez cały czas,chodzę do Niego po dziś dzień.Osiem lat temu urodzilam drugie dziecko z Panem doktorem,w którym to czasie również miałam perfekcyjną opiekę 24h.Jest doskonałym lekarzem i zawsze będę Go polecała.Dziękuję za wszystko.Kasia

uprzejmy ale uprzejmosc i kompetencje to nie wszystko. Ogolnie nie polecam.

uprzejmy ale uprzejmosc i kompetencje to nie wszystko. Ogolnie nie polecam.

Wspaniały lekarz. Miałam 39 lat,kiedy pojawiłam się u niego w gabinecie - pierwsza ciąża i kłopoty.Pan doktor prowadził mnie do porodu, cudowne 9 mniesięcy opieki i pomocy nawet przez telefon komórkowy(o kazdej porze). Mam zdrowego synka (4,5 roku )- Panie Doktorze - kolejny raz bardzo dziękuję ! Joanna

Wspaniały lekarz.
opieki i pomocy nawet przez telefon komórkowy(o kazdej porze).

Bardzo kompetentny i zdecydowany w podejmowaniu decyzji.Bardzo polecam.Pozdrawiam ,jeżeli Pan czasem tu zagląda.

W 6 tyg ciąży zaczelam krwawic poszlam do dr. tomaszczyka ktory nie bardzo sie tym przejal,w dodatku musialam sama sie dopytywac co mam robic czy brac jakies leki i czy lezec, (to byla pierwsza ciaza)poronilam, lekarz ktory stwierdzil poronien byl zszokowany zachowaniem dr tomaszczyka ktory nie pokusil sie o zrobienie mi zadnych badan gdy tylko dowiedzialamm sie ze jestem w ciazy.

Jestem pacjentką Pana Dr Tomaszczyka od kilkunastu lat moja córka również cudowny lekarz i znakomity specjalista.

Miłe Panie chodzę do Pana Dr od 15 lat i jestem bzrdzo zadowolona. Bardzo polecam tego specjalistę zwłaszcza w trudnych przypadkach