Czlowiek l,który przyjmuję swoje koleżanki po znajomości w trakcie wizyt innych pacjentek. Po zwróceniu uwagi śmieje się w twarz.

Pan Doktor w dniu dzisiejszym wykazał się sporym tupetem wyśmiewając diagnozę i postępowanie wdrożone przez innego specjalistę, a tym samym obnażył swój brak elementarnej wiedzy dotyczącej czynników ryzyka raka szyjki macicy. Pan Doktor wyśmiewa aktualne zalecenia Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników, jak i wiedzę szerzoną przez Polskie Towarzystwo Kolposkopii i Patologii Szyjki Macicy, na czele którego stoi Prof. Robert Jach. Pan Doktor ma za nic również wytyczne ASCCP na których opiera się prawidłowy screening tej choroby. Wszystkie pacjentki, które w ciągu ostatnich 5 lat miały wykonywane badanie cytologiczne u Pana Doktora powinny uznać je za nieodbyte, ponieważ wg Pana Doktora diagnostyka oparta o aktualne wytyczne jest „wyłudzaniem pieniędzy”. Sam stosuje metodę, której czułość można porównać do rzutu monetą. Ponadto Pan Doktor ma elementarne braki w wiedzy dotyczącej pierwotnej profilaktyki raka szyjki macicy i zatrzymał się w czasach, gdzie szczepionkę podawało się wyłącznie dzieciom. Dodatkowo Pan Doktor szerzy wśród pacjentek herezje znacząco odbiegające od stanu faktycznego- w dniu dzisiejszym przekazał pacjentce, że wirus HPV nie powoduje raka gardła, podczas gdy faktycznie jest powodem co 3. jego przypadku. Działania takie przez osobę będąca ginekologiem są szkodliwe i nie powinny mieć miejsca, ponieważ powodują bezpośrednie zagrożenie chorobą nowotworową kobiet dotychczas prowadzonych w oparciu o aktualną wiedzę medyczną. Ponadto podważanie autorytetu innego, w dodatku bardziej wyspecjalizowanego w danej dziedzinie lekarza, co potwierdzają jego posiadane w przeciwieństwie do Dr Tomaszka międzynarodowe certyfikaty, jest co najmniej nie na miejscu, jeśli robi to osoba bez elementarnej wiedzy, która zawarta jest w wytycznych Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników obowiązującej wszystkich lekarzy ginekologów.

Wspaniały lekarz polecam Pana Doktora, kompetentny,przyjazny i najlepszy profesjonalista.Uprzejmy i zawsze gotowy żeby pomóc

Rewelacyjny,spokojny i mądry lekarz .Prowadzi moją ciąże, zawsze pod telefonem .Powlcam z całego serca

Odradzam tego lekarza pacjentkom, które chcą się zoperować z powodu torbieli na jajniku. Byłam pacjentką na Oddziale Ginekologii, gdzie przyjmuje ten „lekarz”. W dniu przyjęcia na oddziale ustawiła się kolejka kobiet do gabinetu w którym odbywało się badanie, w sali było jakieś 6-8 osób, położne, inni lekarze i sekretarka - wszyscy automatycznie odwrócili głowy i patrzyli się w krocze w chwili gdy trwało badanie. Kolejny dzień po operacji - nikt mimo próśb nie przyszedł na salę porozmawiać o przebiegu operacji. W karcie informacyjnej napisano, że usunięto torbiel - jak się później okazało guza nowotworowego i tak też mnie, pacjenta zapewniono. W innym szpitalu na Śląsku po usunięciu przydatków, po laparotomii Onkolog powiedział, że guz był w rozpadzie, guza nie usunięto w szpitalu w Bielsku-Białej. Nie polecam tego szpitala, w którym przyjmuje ten człowiek.

Mam 60 lat i niezliczoną ilość wizyt u doktora Tomaszka. Prowadził moje ciążę, odbierał porody. Zawsze pogodny, można z nim było pożartować. Kiedyś zastałam go śpiącego na biurku, chrapał, nikogo akurat nie było w poczekalno, był po dyżurze. Widziałam także w szpitalu, kiedy wychodził z sali operacyjnej, wyglądał na bardzo zmęczonego. Wtedy sobie uzmysłowiłam, jaki to ciężki kawałek chleba. Nie będę szukać innego ginekologa, jak dla mnie, jest OK

lepiej unikać , ja do końca życia nie zapomnę tego co chciał mi zrobić :( lepiej unikać , ja do końca życia nie zapomnę tego co chciał mi zrobić :(

lepiej unikać , ja do końca życia nie zapomnę tego co chciał mi zrobić :(
lepiej unikać , ja do końca życia nie zapomnę tego co chciał mi zrobić :(

Świetny lekarz 😊 dziękuję Doktorze.Uratowal moją Mamę,świetnie prowadzi moją ciąże. Pełny profesjonalizm,usg 4D naprawde polecam

kobiety nie chodzcie do takiego oszusta usg 3d i myli diagnozy mama była rak macicy miała krwawienia to jej wmowil ze ma chory kregoslup kazal jej poszukać fajnej poradni przeciwbólowej nie rozpoznal jeszcze na nia nakrzyczał kto jej to wmowil ta macice chora LECZYLA SIE U NICH W BIELSKY 3 RAZY LYZECZKOWALI KONOWALY NIC NIE WIDZIALY LUDZI NASMIERC SKAZUJA POTEM OPERACJE ZROBILI LECZ W INNYM SZPITALU MUSIELI MAME JESZCZE RAZ ZDIAGNOZOWAC MAMA UMARLA PRZEZ TAKICH LUDZI POMYSLEC ZASTEPCA ORDYNATORA WSTYD SAM BY SIE JUZ ZWOLNIL A ON JESZCZE TYLE GABINETOW I TAK TE KOBIETY WYKANCZA GBUR ILAPUWKARZ 200 ZL WZIASC IZLA DIAGNOZE POSTAWIC KOCHAJ WIETRZNY TOMASZEK I MISKO DO ZWOLNIENIA LEKARZE Z BIELSKA CZYSTE CHAMY

po "ustaleniach" co do operacji, nie wiedział o co chodzi, o mało co nie straciłam wszystkiego, trauma do końca życia i źle zrobiona operacja ......