Byłam z dzieckiem u Pana doktora na kontroli bioderek- super podejście do dzidziusia, wszystko dokładnie zbadał, wyjaśnił, pokazał, obejrzał dziecko kompleksowo- nie tylko same bioderka, miły , uprzejmy i z poczuciem humoru- bardzo polecam Pana doktora

polecam ! bardzo dobry lekarz .

polecam ! bardzo dobry lekarz .

Polecam.Fajnie byłoby gdyby tacy lekarze przyjmowali tylko na Fundusz Zdrowia czyli nieodplatnie...

Dokładnie bada i ogląda dziecko. Bardzo miły i uprzejmy, super podejście do dzieci. Dokładnie i wyczerpująco wszystko tłumaczy. Doradza co zrobić aby w przyszłości nie było problemów u dziecka doradzając jakie ćwiczenia ma robić dziecko a to się nie zdarza u innych ortopedów u jakich byłem. Inni widzą jaj już się pojawi problem a on potrafi nakierunkować co zrobić aby on się nie pojawił. Super polecam wszystkim

Wspaniały fachowiec potrafiący wykorzystać całą swoją wiedze medyczną.Bezgranicznie można mu zaufać i poddać jego zaleceniom.Wspaniały człowiek w kontakcie z pacjentem. dzieki niemu teraz chodzę POLECAM

Najlepszy ortopeda, dzięki niemu chodzę. Inni doprowadzili, że mogłabym mieć krótszą nogę nawet o 10 cm. Dzięki dr Wcisłkowi obie nogi mam jednakowej długości. Będę mu wdzięczna do końca moich dni.

Myślę, że dobry i gody zaufania lekarz!

Myślę, że dobry i gody zaufania lekarz!

Bardzo profesjonalny lekasrz, nie to co "weterynarze" z Ostrzeszowa

Bardzo profesjonalny lekasrz, nie to co "weterynarze" z Ostrzeszowa