Józefa Niemcewicz

wspaniały lekarz trafna diagnoza i dziecko wyleczone, ogromna wiedza 100 % kwalifikacji (lekarze powinni sie u niej dokształcać )

Pani dr Niemcewicz to lekarz z prawdziwego zdarzenia. Zawsze znajdzie czas na przyjęcie dziecka. Diagnozy trafione, często bez konieczności korzystania z antybiotyków. Bardzo fachowe podejście, przeogromna wiedza. Polecam!

Wspaniały lekarz!!!! Dzieki tej kobiecie przeżyłam. JAk byłam dzieckiem miałam straszna alergie,inni lekarze nie dawali mi szans na przeżycie. Rodzice zaprowadzili mnie do Pani Niemcewicz i własnie Ta cudowna Kobieta stwirdziła co mi dolega i koniec końców żyje juz 22 lata. Polceam serdecznie!!

Lekarz godny polecenia. wyszłam z gabinetu przekonana i spokojna że moje dziecko jest nareszcie w dobrych rękach, mimo że szukaliśmy pomocy u kilku innych żaden nie zauważył tego co Pani doktor Niemcewicz. Mimo że zgłosiliśmy się z infekcją , dostalimy kompleksowe rady odnośnie wszystkiego, łącznie z dietą i pielęgnacją. Postawiła diagnoze z taką oczywistościa i pewnością zdziwiona że inni lekarze mogli tego nie zauważyć. Do tego wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na każde pytanie.

Do tego wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na każde pytanie.

super lekarz poprostu rewelacja dziecko zdrowe

super lekarz poprostu rewelacja dziecko zdrowe

Pani doktor jest wspaniałym lekarzem ,z powołania .Leczy się u niej już trzecie moje pokolenie.Wspaniałe fachowe podejście,zawsze trafiona diagnoza,wiele razy uchroniła moje dzieci teraz wnuki od szpitala. Bardzo polecam, całodobowy kontakt w każdy dzień tygodnia nie wyłączając świąt i niedziel Polecam wszystkim taką opiekę dla swojego dziecka!!!!!!

Polecam wszystkim taką opiekę dla swojego dziecka!!!!!!

ŚWIETNY LEKARZ! Pani doktor leczyła mojego męża kiedy był małym dzieckiem, a teraz leczy naszego synka. Trafiłam do niej kiedy synek miał miesiąc i lekarz w przychodni publicznej skierował nas do szpitala ze względu na zapalenie oskrzeli... Intuicja podpowiedziała mi żeby sprawdzić diagnozę u jeszcze jednego lekarza i bogu dzięki trafiłam na Panią dr, bo jak sie okazało na oskrzelkach nic nie było a kaszelek był spowodowany spływającym katarkiem który drażnił krtań... Zakończyło się na syropku i po tygodniu nie było śladu po katarku i kaszlu!!! Pani doktor to Anioł nie kobieta, posiada PRZEOGROMNĄ wiedzę o "całokształcie" człowieka, doskonale obrazowo tłumaczy każdą chorobę, poświęca bardzo dużo czasu badanemu dziecku- wizyta trwa ok godziny, dziecko jest dokładnie wymierzone, wyważone, obejrzane z każdej strony, wychodząc z gabinetu ma się 100% satysfackję że jest się pod doskonałą opieką i pewność że leczenie na pewno pomoże. Pani doktor interesuje się dzieckiem przez cały okres leczenia życząc sobie informowania o stanie zdrowia pacjenta by w każdej chwili móc ewentualnie zmienić leczenie, dodać, odjąć lek- dzięki temu czujemy się bezpiecznie że nasze dziecko jest w naprawdę dobrych rękach!!! Co najważniejsze- bez konieczności nie faszeruje dziecka antybiotykami ale już w ostateczności kiedy są konieczne. Na prawdę POLECAM GORĄCO bo warto, dziecko po wizycie u Pani doktor jest jak po całościowym przeglądzie :-)

Trafiłam do Pani Doktor po urodzeniu cóeki, gdzie wcześniej 2 razy trafiałam do szpitala i nikt nie umiał dziecku pomóc. Dostałam przez przypadek namiary na Panią Doktor. Pojechałam i szok, po wprowadzeniu leczenia przez Panią Doktor moje dziecko już od natępnego dnia było spokojne, przespała pierwszy raz całą noc (2 miesiące), nie było płaczu. Super!!!! Pani doktor to kobieta REWELACYJNA, z takim doświadczeniem, jakiego jeszcze nigdy nie spotkałam u żadnego lekarza. Dokladana, cierpliwa a przede wszystkim bardzo, bardzo mądra kobieta. Można faktycznie dzwonić o każdej porze dnia i nocy. Zawsze gdy tylko moja córka jest chora jadę 40 km w jedną stronę do Pani doktor. Mała dostaje odpowiedenie leki i w ciągu zaledwie paru dni jest zdrowa. Raz gdy nie miałam auta poszłam do poradni. Porażka, 2 tygodnie leczenia a w końcu i tak pojechałam do Pani Doktor. Poświęca dziecku bardzo dużo czasu, bada, mierzy, dokładnie tłumaczy, wyjaśnia, zawsze każde dzwonić i informowac o postępie choroby. Pani Doktor jerst starsza ale bardzo sprawna intelektualnie, wiem że ciągle czyta i dokształca się. Polecam w 100 %, poleciłam Panią Doktor moim znajomym i wiem że z moich okolic mnóstwo ludzi do niej jeździ. Nikt nie żałuje. Jest przy tym bardzo sympatyczna. Z całego serca dziękuję Pani doktor. I niech żyje jeszcze sto lat. Chciałabym aby wszyscy lekarze tacy byli.

Kompetentna,doświadczona,uprzejma, z poczuciem humoru,same superlatywy!Godna polecenia w 100%! Dziękuję za pomoc i dobre rady!

Dziękuję za pomoc i dobre rady!