Mgr Julia Zbożna - Lichoń - PL, EN, RU, UA

swoją przygodę z zabiegami i terapiami w krainie ...

Mgr Julia Zbożna - Lichoń - PL, EN, RU, UA

swoją przygodę z zabiegami i terapiami w krainie Piękna i Zdrowia rozpoczęła jeszcze we Lwowie.

W 1986 roku ukończyła Collegium Medyczne we Lwowie na kierunku Pielęgniarstwo, po odbyciu specjalistycznego kursu Kosmetologia, od 1987 roku pracowała jako kosmetolog w największym salonie piękna Czarodziejka we Lwowie. Wiedze praktyczną i doświadczenie zdobywała pod okiem doświadczonych kosmetologów i lekarzy dermatologów, a później lekarzy spec...

Jestem pod wrażeniem że fala uderzeniowa szybko leczy ostrogi piętowe byłem u Pani Julli ona mnie szybko wyleczyła z tych ostróg nie mogłoem chodzić w prący a teraz normalnie chodzię polecam ten gabinet Pani Julli

Pani Julia poświęciła moim schorzeniom więcej czasu niż się spodziewałem... zabiegi wykonała z wielką starannością i zaangażowaniem. Polecam jej gabinet jako miejsce profesjonalnej usługi....

Pani Julia poświęciła moim schorzeniom więcej czasu niż się spodziewałem...
zabiegi wykonała z wielką starannością i zaangażowaniem. Polecam jej gabinet
jako miejsce profesjonalnej usługi....

Polecam Serdecznie serię zabiegów fali uderzeniowej (ostroga) u Pani Julii, która zna się na tym co robi i przynosi człowiekowi ulgę. Wkońcu zaczyna mniej boleć, już po kilku seriach. Wizyty przebiegają w miłej i luźnej atmosferze.

Pani Julia to profesjonalistka a do tego osoba z poczuciem humoru i podejściem do pacjenta. Oprócz standardowych zabiegów, na które się umawiamy dzieli się swoją wiedzą by jak najszybciej postawić człowieka "na nogi". Plusem są też godziny na które można się umówić, zwłaszcza przydatne przy osobach pracujących. Polecam serdecznie. Połączenie profesjonalizmu, dawki humoru i niezbędnych ćwiczeń.

Polecam gabinet Pani Julii. Nie pierwszy raz miałem aplikowaną serię fali uderzeniowej na łokieć tenisisty, dlatego mam porównanie z innymi gabinetami. Duża wiedza Pani Julii w temacie. Dodatkowo udziela przydatnych rad, aby uniknąć powracających urazów łokcia.

Pani Julia ma bardzo dużą wiedze co przekłada się na skuteczne leczenie, korzystałem z fali uderzeniowej, polecam w 100%

Rehabilitowałem u pani Julii bark, którym przed pierwsza wizytą mogłem ruszać jedynie w ograniczonym zakresie (zrosty, zwapnienia itd) ze względu na ból. Dzięki zaangażowaniu, współpracy i szerokiemu wachlarzowi technik (fala uderzeniowa, terapia manualna) po kilku spotkaniach mogłem swobodnie ruszać barkiem a ze spotkania na spotkanie było coraz lepiej. Pani Julia imponuje wiedzą i umiejętnościami. A co najważniejsze, jest skuteczna. Jestem wdzięczny za pomoc.

Byłem w gabinecie na ul.29-tego listopada 41i jestem pewien że w razie jakichkolwiek problemów wymagających rehabilitacji na pewno tam wrócę. Mgr Zbożna-Lichoń to bardzo dobra fizjoterapeutka posiadająca szeroką wiedzę nie tylko w dziedzinie rehabilitacji ale i ogólnomedyczną. Jest przy tym osobą empatyczną i traktuje pacjenta z pełnym zaangażowaniem. Profesjonalizm, skuteczność i niewygórowane ceny. Tak w skrócie mogę opisać ten gabinet i dlatego szczerze polecam to miejsce.

Byłem u Pani Julii na seriach zabiegów rehabilitacyjnych lewego kolana po operacji oraz rozszczepienia mięsnia śródstopia. Ogromna życzliwość i zrozumienie moich bólowych problemów oraz duże umiejętności w zakresie usuwania mocnego bólu doprowadziły do bardzo znaczącej poprawy. Po pewnym czasie raz jeszcze kontynuowałem zabiegi i uważam, że nastąpił bardzo duży postęp w likwidacji dolegliwości. W tej chwili nie muszę myśleć już o kolejnej opearcji lub wymianie kolana na endoprotezę. Jestem pełen szacunku dla podejścia Pani Julii do Pacjentów, Jej fachowości i autentycznej chęci niesienia pomocy z wykorzytsaniem bardzo dobrze wyposażonego gabinetu rehabilitacyjnego. Uprzejmie dziękuję i polecam!

Fachowa, profesjonalna obsługa w miłej atmosferze. Wizyty zakończone pozbyciem się dolegliwości. Gorąco polecam.