Zdecydowanie najlepszy lekarz u jakiego do tej pory byłam. Bardzo sympatyczny, przejmuje się losem i zdrowiem pacjenta, empatyczny. Podczas wizyty zbadał mnie dokładnie, zlecił szereg badań, nigdy do tej pory nie czułam się tak dobrze w gabinecie lekarza. Zdecydowanie polecam

Zdecydowanie najlepszy lekarz u jakiego do tej pory byłam.
Bardzo sympatyczny, przejmuje się losem i zdrowiem pacjenta, empatyczny.
Zdecydowanie polecam

Świetny lekarz, bardzo kompetentny, uprzejmy, przepisuje idelane leki, daje poczucie bezpieczeństwa, wzbudza zaufanie.

Lekarz jakich mało , cierpliwy, wyjasni co potrzeba, a co najważniejsze jest empatyczny. jemu faktycznie nie przeszkadzają pacjenci, takich lekarzy nam trzeba. Dziekuje

Jestem dumny, że pochodzi z Dynowa, powiat rzeszowski, województwo podkarpackie. Tam rodzili sie wspaniali ludzi, z pasją i wielkim poświęceniem na rzecz innych ludzi. Brawo Julian. Pozdrawiam

Jeden z niewielu lekarzy, którym w pełni ufam. Ogromna wiedza i doswiadczenie, wspaniałe podejście do pacjenta, rzetelność, ciepło i serdeczność. Lekarz z powołania, w pełni godny polecenia.

Wyjątkowy lekarz.Uprzejmy ,ciepły ,kulturalny i fachowy.Jemu nie przeszkadzają pacjenci.Potrafi zadzwonić ze swojego prywatnego telefonu jesli niepokoi sie o stan pacjenta.Polecam gorąco.