mgr Julita Bryl-Drzewiecka

Psycholog dziecięcy, Psycholog

10.10.2016

Do Pani Julity przyjeżdżam z dzieckiem od niedawna , mamy duża odległość od Konina, jednak już po pierwszej wizycie uznaliśmy, że warto było. Bardzo polecam Panią Julita za to ,że rozumie nasze dziecko i wie jak do niego dotrzeć.

10.10.2016

18.09.2016

Wspaniała jako specjalista, byliśmy w sytuacji bez wyjścia, a jednak Pani Julita znalazła wyjście z sytuacji, polecam

07.09.2016

Pani Julita pomogła nam w bardzo ciężkich chwilach życia, kompleksowość podejścia , pełna empatii , autentyczna, bardzo polecam

05.09.2016

Pani Julita pełna szacunku dla drugiego człowieka z cierpliwością wysłuchuje naszych trosk, bardzo polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Psycholog Konin"?

Pracownia Psychoterapii i Psychoedukacji "Empatia"
ul. Zofii Nałkowskiej 4

Prywatna