mgr Julita Bryl-Drzewiecka

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Ewa

22.08.2016

Pani Julita bardzo pomogła mi i mojej rodzinie. Uzyskaliśmy pomocne wsparcie, dzięki czemu uporalismy się z problemami w sytuacji rozwodu co nie było łatwe dla nas jako rodziców i naszych dzieci.

Andżelika

16.10.2014

Bardzo dobry psycholog. Moim zdaniem najlepszy, bardzo polecam;) Dysponuje czasem oraz z wielką uprzejmością podchodzi do 2 osoby

gosc

18.09.2014

Pani Julita to kompetentna pani psycholog, bardzo radosna ,ciepła pełna empatii,serdeczna i do tego wie co robi w tym zawodzie.Jej profesjonalizm widać zaraz w rozmowie . Mnie wystarczyły trzy wizyty ,by mnie podnieść ,, z psychicznego dołka,, Pani Julita to przede wszystkim bardzo dobry specjalista i osoba której zależy na dobru drugiego człowieka , wysłucha, doradzi,zdecydowana ,stanowcza dziękuję i bardzo polecam

Anonim

01.08.2016

Pierwsze spotkania były ok, ale po kolejnych Pani spogląda na zegarek i umawia kolejne wizyty, zupełnie nie zwracając uwagi na moje słowa Nie polecam. Niska kultura osobista.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Psycholog Konin"?

Pracownia Psychoterapii i Psychoedukacji "Empatia"
ul. Zofii Nałkowskiej 4

Prywatna