mgr Julita Bryl-Drzewiecka

Psycholog dziecięcy, Psycholog

18.09.2016

Wspaniała jako specjalista, byliśmy w sytuacji bez wyjścia, a jednak Pani Julita znalazła wyjście z sytuacji, polecam

07.09.2016

Pani Julita pomogła nam w bardzo ciężkich chwilach życia, kompleksowość podejścia , pełna empatii , autentyczna, bardzo polecam

05.09.2016

Pani Julita pełna szacunku dla drugiego człowieka z cierpliwością wysłuchuje naszych trosk, bardzo polecam.

05.09.2016

Panią Julitę pokochać można za uśmiech już przy wejściu, kompetencja i cierpliwość tej osoby daje nam nadzieję , by do takiej jak ona specjalistki powracać i ją polecać.

05.09.2016

Pani Julita jest osobą bardzo wrażliwą, młodą, ciepłą ,kompetentną, z szerokim uśmiechem dla pacjenta. Jest kopalnią wiedzy medycznej, a polecam , bo u mojego jedynego dziecka stwierdzono autyzm. Pani Julita wykluczyła autyzm, musimy popracować nad naszym dzieckiem tylko lub aż i będzie dobrze. Cieszę się że na taką specjalistkę w Koninie można trafić. Bardzo polecam Panią Julitę.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Psycholog Konin"?

Pracownia Psychoterapii i Psychoedukacji "Empatia"
ul. Zofii Nałkowskiej 4

Prywatna