lekarz Julita Sobieska

Reumatolog

Dawno nie spotkałam tak dociekliwego lekarza. Zostałam wypytana o szczegóły mojego zdrowia i pierwszy raz od wielu lat poczułam, że Ten Lekarz chce mi pomoc. Korzystam z wizyty w ramach NFZ. Zakładam „Fan Klub Pani Doktor Julity Sobieskiej” 😊

Korzystam z wizyty w ramach NFZ.
Zakładam „Fan Klub Pani Doktor Julity Sobieskiej” 😊

W czasie wizyty wydawało się ,że jestem najważniejsza osobą dla Pani Doktor. Miła, budzi zaufanie jako lekarz i jako człowiek. Na pierwszej wizycie przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad, super lekarka, bardzo, bardzo polecam potrzebującym aby skorzystali z wiedzy i umiejętności Pani Doktor.

Potrzebuje numeru telefonu do p. sobieskiej. nie mogę niegdzie znależć, będę wdzięczna za pomoc

Fantastyczny lekarz ! Jest dokładna, dociekliwa, kompetentna, staranna w badaniu i wywiadzie, stwarza miłą, przyjazną atmosferę. Faktycznie czeka się długo na wizytę, ale trudno mieć do niej o to pretensje. Każdemu pacjentowi poświęca odpowiednio dużo czasu. Na tle dzisiejszych ,wiecznie spieszących się medyków - oaza spokoju i cierpliwości. A wszystko to w przychodni, dla pacjentów z ubezpieczenia. Można ? Można, trzeba tylko czuć misję tego zawodu. Dr Sobieska jest tego przykładem.

PANI DOKTOR JEST SUPER LEKARZEM!!! TERAZ ZE ŚWIECĄ SZUKAĆ TAKICH LEKARZY JAK ONA.POTRAFI PODNIEŚĆ NA DUCHU STRAPIONYCH CHOROBĄ PACJĘNTÓW.POŚWIĘCA DUŻO CZASU,I DOKŁADNIE BADA. POLECAM GORĄCO!!!!JEST NAJLEPSZA!!!!

CJest najlepszym lekarzem z jakim miałam do czynienia. Choruję od 20-tu lat.

CJest najlepszym lekarzem z jakim miałam do czynienia. Choruję od 20-tu lat.

Jestem po pierwszej wizycie i jestem bardzo zadowolony. Pani doktor dla każdego pacjenta poświęca sporo czasu (co czasami bardzo wydłuża czas oczekiwania, ale nierozsądnym byłoby mieć o to pretensje). Rozmowa jest rzeczowa i konkretna. Jeśli trzeba zrobić dodatkowe badania, to nie oszczędza na skierowaniach.