dr n. med. Juliusz Bokiej

Pulmonolog, Alergolog, Pediatra

Bardzo dobry lekarz. Syn mial w ciagu trzech miesiecy 3 antybiotyki w tym 2x zastrzyki tak go leczyli inni. Od pana doktora dostal receptę na wziewny lek i od prawie juz roku nie bylo nawet zapalenia oskrzeli. Jedynie co jak jest chory to ma katar i trochę flegmy. Lekarz jest mily,spokojny,dzieci go lubią. Polecam. :)

Bylam ostatnio u doktora mily sympatyczny lekarz meczyla sie corka z kaszlem prawie 2 miesioce on skutecznie dal jeden lek i po tygodniu poprawa i co najwazniejsze nie kazal przyjezdzac na zadne kontrole ze zdrowym dzieckiem tylko jak zachoruje polecam bede jezdzic do doktora z milo checio

Najgorszy pediatra jakiego spotkałam! Nawet nie zbadal dziecka, wizyta trwala 10 minut, lekarz wystawil receptę na podstawie wynikow badania laboratoryjnego, które przynieslismy. Normalnie lekarz bada i oglada pacjenta, szczególnie jeśli jest to kilkumiesieczne dziecko. Zupelnie nie zainteresowany pacjetem, nie sluchal, pytal o to samo po dwa razy. To było naprawdę zenujace!

Świetny specjalista,mój synek urodził się z nadciśnieniem płucnym,ma problemy zdrowotne i częste zapalenie krtani.Byłam ostatnio pierwszy u raz u Doktora Bokieja i bardzo nam pomógł,przede wszystkim ma świetne podejście do dzieci!!!!!!!!!!!!!!

Miły i kompetentny lekarz . Pojawiłem się w gabinecie po długim leczeniu w przychodni gdzie zdiagnozowano u mnie przeziębienie. Nie było jednak poprawy. Po wizycie u dr Bokieja po kilku dniach była poprawa. Okazało się , że katar jest wynikiem alergi.

Bardzo dobry lekarz. Lepsze podejście do pacjenta, niż spotkałam sie do tej pory. Naprawdę warto czasem zaryzykować zmianę lekarza.

bardzo dobry fachowiec,pomógł moim dzieciom.Jestem bardzo zadowolona.Polecam innym.

doskonały specjalista. Wyleczył mojego Syna z astmy. Świetne podejście do dzieci. Nigdy nie odmówił pomocy. Szczerze polecam.

doskonały specjalista. Wyleczył mojego Syna z astmy.
Świetne podejście do dzieci. Nigdy nie odmówił pomocy.
Szczerze polecam.

Tak właśnie lekarz z powołania, poświęca swój prywatny czas, na rozmowy telefoniczne ze swoimi pacjentami. Można się do niego zwrócić w każdej chwili. Uchronił mojego syna od szpitala już parę razy.My się leczymy w dalszym ciągu, ale obturacje oskrzelową tak długo się leczy. Zawsze jak do niego jadę to mnie uspokoi. Gorąco polecam

A dzowniłem do lekarza z ofertą bardzo nie miły! nie polecam

A dzowniłem do lekarza z ofertą bardzo nie miły! nie polecam