lek. med. Justyna Ferensowicz

Najlepsza ginekolog! Odpowie na każde pytanie, bardzo sympatyczna, bezbolesna, wszystko tłumaczy, wiedzę ma ogromna ( z każdej dziedziny i nie musi szukać w internecie jak niektórzy lekarze ). Przyjmuje w placówce J.A. Medico w Rudzie Śląskiej i jestem bardzo zadowolona z tej przychodni, zawsze uśmiechnięte i zaangażowane panie rejestratorki/pielęgniarki.

Najlepsza ginekolog!

Drogie potencjalne pacjentki p. Ferensowicz - bardzo mi przykro ale muszę wypowiedzeć się negatywnie i napisać coś ku przestrodze. Piszę w imieniu żony, która aktualnie walczy o życie. W ostatnich tygodniach ciąży zgłosiła się do p. J. Ferensowicz z nietypowymi objawami (m.in. suchy kaszel, duszności, osłabienie organizmu, kilka kroków i konieczność kilkunastosekundowego odpoczynku). Pani Ferensowicz poleciła maść majerankową i thiocodin (lek hamujący odruch kaszlu), korygując jeszcze żonę, że ma się wziąć w garść bo dziecko może być wcześniakiem jeśli się wcześniej urodzi i będzie miało problemy z oddychaniem itd. Generalnie górnolotne potraktowanie z przysłowiowego "buta". Skończyło się tak, że żona tuż po porodzie wylądowała w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu, gdzie aktualnie po kilkutygodniowej próbie leczenia farmokologicznego i inwazyjnego w tej chwili przebywa w śpiączce z mechanicznym wspomaganiem krażęnia i oczekuje na przeszczep serca (którego być może nie doczeka, ze względu na ciężki stan i długi czas oczekiwania na transplantację). Niestety niewydolność serca wynikająca wprost z powikłań ciążowych była zdiagnozowana zbyt późno i serce obarczone było nieodwracalnymi uszkodzeniami. Niestety muszę to napisać wprost - niekompetencja, argonacja i kompletny brak wyobraźni Pani J. Ferensowicz może istotnie przyczynić się do osierocenia miesięcznego i 3,5-letniego dziecka, bo teraz pomóc może tylko cud. Nie wykluczam, że nie skończy się na tym komentarzu, w zależności od dalszego rozwoju sytuacji.

Najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek miałam okazję poznać :) Pani Doktor z powołania, z sercem na dłoni, profesjonalistka w każdym calu!

Po pierwszej wizycie u Pani doktor byłam bardzo zadowolona , niestety rozczarowanie przyszło gdy poroniłam .... otrzymałam od Pani doktor wizytówkę z jej numerem telefonu , po kilku próbach kontaktu telefonicznego pani doktor odebrała z wielka łaska a w słuchawce telefonu usłyszałam ,,, co sie dzieje umarł ktoś ???,,, na to ja Odp. Tak Pani doktor właśnie tak ... poroniłam w 13 tyg ciąży , mieszkałam w tym czasie za granica ... miałam okropne krwawienie i liczyłam na pomoc ...W życiu nie zapomnę tego jak sie czułam ... zachowanie karygodne

Bezapelacyjnie najlepszy ginekolog u jakiego byłam! W drugim trymestrze dostałam krwawienia. Na izbie przyjęć stwierdzili polip na szyjce. Podczas wizyty Pani doktor zdiagnozowała prawidłowo problem, którym nie byk żaden polip a nisko umiejscowione łożysko. Bez jej interwencji mogło dojść do tragedii ponieważ polip nie był tak poważnym problemem. Nie wyobrażam sobie prowadzenia ciąży u innego lekarza ! Dodatkowym atutem jest bardzo przyjazna atmosfera w gabinecie

Pani Doktor kompetentna, solidna, miła i z wielkim zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Jestem zadowolona po wizycie, zaufanie do lekarza jest sprawą podstawowa a przy Pani Doktor czułam się tak jak powinnam, bez obaw, bez stresu. Bardzo polecam! Dobrej pory nie spotkałam lekarza z takim podejściem. Pełna perfekcja.

Świetny lekarz.. gdyby nie ona przy moim lekarzu bym urodzila nie tydzien po terminie tylko by czekał chyba na zbawienie...gdyby nie pani doktor moje dziecko by nie przezyło..no i zainteresowanie po cesarce godne podziwu ..nawet mój lekarz sie nie przejął i stwierdził że wynajduje sobie preteksty w różnych sprawach i cesarka również nim była...masakra no ale dzięki pani Justynie i doktorowi Wieczorkowi wszystko się potoczyło płynnie i szybko..z góry dziękuje;)

Pani dr jest wspaniała! Podchodzi profesjonalnie do każdego pacjenta a medycyna zdaje się nie być tylko jej pracą ale także pasją. Naprawde polecam!

Pani doktor jest świetna! Badanie przebiega bezstresowo, pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy. Była to moja pierwsze wizyta u ginekologa (tym bardziej byłam wystraszona), a pani doktor Ferensowicz sprawiła, że czułam się swobodnie. Polecam ją każdej kobiecie!

Pani doktor Justyna Ferensowicz to najgorszy lekarz jakiego udało mi się spotkać w życiu. Nie wiem czy uda mi się wyjść cało i przeżyć ten koszmar , który mi zafundowała. 30 maja miałam założoną wkładkę Mirena przez doktor mmoja panią ginekolog, która jest cudowną kobietą i normalnie miałam miesiączkę 18 czerwca, niestety 1 lipca zaczęło się krwawienie, które ciągnęło się do 13 lipca kiedy to udałam się na wizytę prywatną do gabinetów J.A. Miedico w Rudzie śląskiej przy ulicy Niedurnego do doktor Ferensowicz dlatego, że moja pani doktor przebywała na ...

30 maja miałam założoną wkładkę Mirena przez doktor mmoja panią ginekolog, która jest cudowną kobietą i normalnie miałam miesiączkę 18 czerwca, niestety 1 lipca zaczęło się krwawienie, które ciągnęło się do 13 lipca kiedy to udałam się na wizytę prywatną do gabinetów J.A. Miedico w Rudzie śląskiej przy ulicy Niedurnego do doktor Ferensowicz dlatego, że moja pani doktor przebywała na urlopie od 1 do 31 lipca 2012.
Na wizycie doktor Ferensowicz stwierdziła, że trzeba zapisać antybiotyk- dostałam Ciprinex na 5 dni, mam zdjęcia z USG, że wkładka jest założona prawidłowo i leży w jamie macicy.
Zapytałam czy możemy przyciąć nitki, które są trochę za długie i mi trochę psuja komfort współżycia=- umówiłyśmy się na wizytę za tydzień czyli 20 lipca.
Na tej wizycie pani doktor przycięła mi nitki i ….. wyciągnęła Mirene z jamy macicy do szyjki i…. tak mnie odesłała do domu. Życząc wszystkiego dobrego- nie wiem czy chodziło jej o szybkie zapłodnienie- bo każdy lekarz powinien wiedzieć, że wkładka wysunięta nie zabezpiecza i nie spełnia swojej funkcji.
Ponieważ czułam , że coś jest nie tak w niedziele udałam się do szpitala w Goduli gdzie lekazre stwierdzili po zbadaniu i wykonaniu USG wkładka jest w szyjce, że możemy spróbować umieścić Mirene we właściwym miejscu.
Niestety zabieg nie przyniósł zamierzonego efektu i w poniedziałek wylądowałam wieczorem na izbie przyjęć w Goduli gdzie musiano usunąć mi Mirenę.
Dostałam antybiotyk Unidox ponieważ… we wtorek wyleciałam na urlop do TURCJI.
super wakacje mi zafundowała doktor Ferensowicz. Krwotok, gorączkę mimo Unidoxu, dodatkowe leczenie w Turcjii. A to wszystko dzięki doktor Ferensowicz za jedyne w sumie 260 zł (plus koszt Mireny do wyrzucenie tj, ok. 700z) no i zmarnowane wakacje.

A opinie o pani doktor umieszczę na pewno na wszystkich portalach internetowych o lekarzach co oczywiście zdrowia mi nie przywróci ale ostrzeże przed NIĄ inne pacjentki.