mgr Justyna Kaczmarczyk

Psycholog

Jestem bardzo zadowolona z terapii u Pani doktor. Bardzo pomogła mojej córce nastolatce, gdzie wcześniej byłyśmy u dwóch innych psychologów. Córka odzyskała chęć do życia. Całym sercem polecam.!

Polecam! Od dawna nosiłam się z zamiarem, by pójść do psychologa. Zgłosiłam się do Pani dr w fatalnej kondycji. Dała mi nadzieję, zrozumienie, nie oceniała. Bardzo mi pomogła. Jeśli masz problem nie zwlekaj, bo szkoda czasu. Żałuję, że już dawno tego nie zrobiłam.

Pani Doktor bardzo rzetelna, dokładna, cierpliwie wysłuchała, zadawała liczne pytania, czułem, że zależy jej na pacjencie, już po kilku spotkaniach poczułem się lepiej, bardzo mi pomogła. POLECAm, wizyta u seksuologa to nie wstyd

Polecam, to psycholog godny polecenia.

Polecam, to psycholog godny polecenia.

Jestem zadowolony, kompetentnie, konkretnie. Polecam.

Jestem zadowolony, kompetentnie, konkretnie. Polecam.

wogóle nie polecam tej pani,sprawiala wrazenie jakby nie znala sie absolutnie na tym co robi,mi nie pomogla wogole.

Korzystałam z porad Pani Justyny wielokrotnie , bardzo miła kompetentna Pani , Zawsze mnie podbudowała psychicznie , nie musiałam zażywać psychotropów . polecam ją serdecznie kazdemu w depresji ...ja się też w krutce wybjeram , bo znowu mam doła ...

ja jestem zadowolony, wielokrotnie robiłem wcześniej psychotesty, a u mniej było najfajniej, w sympatycznej atmosferze.

nie wiem kto tej Pani dał tytuł magistra :(

nie wiem kto tej Pani dał tytuł magistra :(

Badanie u tej pani jest miłe, szybkie. Nie smęci zbędnie, jest konkretna i życiowa, fajnie się z nią gada.