lekarz Justyna Krzyżak

Nie polecam miałam mięśniaka macicy pani Krzyżak robiła mi USG i o tym mnie nie poinformowała dopiero drugi lekarz mnie poinformował. Brak szacunku do pacjenta totalna ignorancja.

Nie polecam, miałam guza wielkości pomarańczy na ściance macicy po zewnętrznej stronie, narzekałam na okropny ból, pani doktor powiedziała, że taki mój urok , dobrze że w porę trafiłam na stół operacyjny, bo osierociłabym 2 dzieci.

Chodzę do Pani doktor ponad 28 lat, prowadziła obie moje ciąże, odbierała przy porodzie obie moje córki. Uważam, że jest bardzo dobrym, kompetentnym lekarzem. Jeśli tylko będę miała możliwość to przyprowadzę do niej kiedyś także swoje córki!

Czytając negatywne komentarze mam wrażenie, że ludzie w tych czasach oczekują z lekarza drugiej matki. Polecam doktor Krzyżak. Bardzo uprzejma kobieta, nie miałam żadnych z nią problemów, zawsze pomoże, a ciążę prowadzi poprawnie. Nie odsylala mnie do gabinetu prywatnego :)

A ja mam mieszne uczucia... Kilka lat tem u Pani doktor wyciągnęła mnie spod kosy w chwili kiedy dr Szatan odmówiła mi przyjecia w przychodni, bo "jest juz po godzinach jej pracy". Okazało sie wtedy, ze mam ogromne cysty na jajnikach, ktore w kazdej chwili mogly peknac a to nie wrozylo nic dobrego... Do dd Krzyzak trafilam przypadkiem i cale szczescie. Teraz jednak kiedy staramy sie z mezem o dziecko zaczynam miec watpliwosci co do przepisanych przez lekarke tabletek - "wspomagaczy". Troche sie nie ich temat oczytałam i nie wiem czy nie zmienic lekarza...

Pani doktor prowadziła moją ciążę. Nie miałam żadnych zastrzeżeń i do tej pory jak na razie ich nie mam. Co prawda krótko się u niej leczę ale nie mam na nią złego słowa do powiedzenia. Moja ciąża była zagrożona. Gdyby nie czujność Pani Doktor nie wiem co by było. Za każdym razem kiedy do niej przyszłam i coś było nie tak, wolała dla bezpieczeństwa odesłać mnie do szpitala gdzie pracuje. Tam nie mogę powiedzieć bo troszkę rzadko ją widywałam ale za to jeżeli przyszła z innymi lekarzami na obchód, potrafiła na boku stanąć ze mną i o wszystko mnie wyczerpująco wypytać. W szpitalu byłam aż 4 razy. Wszystko było bezpłatnie dla podkreślenia, ponieważ do Pani Doktor chodziłam na NFZ. Tak jak już pisałam dzięki czujności Pani Doktor mój synek urodził się cały i zdrowy 10/10 i za kilka dni będzie z nami już pół roku. Jestem bardzo wdzięczna Pani Krzyżak.

nie polecam pani doktor wizyta błyskawiczna nie bada przyjmuje w przychodni kolejowej a tam rządzi położna która jest niegrzeczna to ona decyduje czy mnie lekarka przyjmie

Do Pani dr chodziłam wiele lat i muszę stwierdzić że jest dobra ale tylko do wypisywania recept na tabletki.Przez 7 lat zrobiłam mi tylko 1 badanie cytologiczne i mimo że prosiłam o skierowanie na próby wątrobowe to mi odmówiła.W tym roku zaszłam w ciążę i jako że źle się poczułam poszłam do niej prywatnie, pieniądze pięknie mi przy tych wizytach uciekały z kieszeni , ponieważ wypisywała mi dodatkowe badania które oczywiście musiałam robić na swój koszt, do przychodni nie chciała żebym przychodziła - tam przecież badania bym miała za darmo, a szczytem było wręczenie mi wizytówki na badanie prenatalne i wypisanie na niej dwóch nazwisk - zapewne jej znajomi którzy za skierowanie od niej pacjentek odpalają jej jakąś część za wizyty. Niestety 400 zł na widzi mi się Pani doktor sprawiły że w końcu zrobiła to o czym mówiłam od paru lat - przeniosłam się do innego lekarza i jestem bardzo zadowolona.

Leczę się u Pani doktor 15 lat.Nigdy nie miałam zastrzeżeń do sposobu pracy Pani doktor.Jedyny lekarz, który wraz z informacja o nadżerce nie wręczył mi wizytówki prywatnego gabinetu.Zabieg zrobiła w przychodni za darmo.Nigdy nie odmówiła badania skierowania ,odpowiedzi porady czy też przyjęcia poza zapisem w nagłym przypadku.Polecam tego lekarza.

Chodze do pani Krzyżak od kilku lat. Teraz prowadziła moją ciąze. Jestem bardzo zadowolona z opieki lekarskiej. Zawsze odbiera telefony i jest do dyspozycji. Naprawde nie mam uwag.