lek. dent. Justyna Panuszka-Landowska

Ortodonta

Broń Boże przed tą kobietą. Aparat ortodontyczny który założyłam u nich, okazał się dla mnie tragedią. Kobieta kosiła co wizytę więcej pieniędzy i tylko zmieniała gumki chińskie. Założyła też dolny aparat,bo stwierdziła,że żeby będą się ścierać, na ostatniej wizycie powiedziała, gdy ją zapytałam czy żeby już nie będą wadzić góra o dół stwierdziła, że przecież takiego problemu nie było. Więc,naciągnęła mnie na 2000tyś. Zresztą ten cały gabinet to porażka, zero prywatności jak siedziałam u niej to widać było pacjentów u dentysty jsk np. żeby wyrywają. Mój znajomy chodził tam dwa lata i naciągały na pieniądze, poszedł do innego dentysty dwie wizyty leczenie zakończone. Górne żeby się chwieją.Na samym końcu nawet porządnie zębów nie wyczyściła, bo jej dziecko biegało i przeszkadzało.

Do Pani Doktor trafiłam z polecenia od mojej koleżanki i nie zaluje. Na każdym etapie Pani Justyna wszystko cierpliwie mi wyjaśniała, bo naleze do ludzi, którzy lubią wszystko wiedzieć, po co i dlaczego. Nie całe 2 lata leczenia, mam piękne, równiutkie ząbki. Serdecznie dziękuje.

OMIJAĆ!!! straszny gbur z tej pani!!! nie wiem jak tacy ludzie mogą leczyć...........................................

Nie polecam!!!!!!!!! 1.Brak poszanowania!!!!!! 2.Zarozumiałe podejście!!!!!!! 3.Ciąg na kasę!!!!!!!!!

Nie polecam!!!!!!!!!
1.Brak poszanowania!!!!!!
2.Zarozumiałe podejście!!!!!!!
3.Ciąg na kasę!!!!!!!!!

Czytam, czytam i oczom nie wierzę skąd się biorą takie opinie. Pierwsza rzecz to cena. Większość z oceniających zaznaczyła koszt wizyty "50 zł" przy czym ja przez 1,5 roku leczenia płaciłam co miesiąc 150 zł! (pomijam fakt że czasem 'konieczne' było przyjście nawet 2, albo i 3 razy w miesiącu!). Idealny przykład absolwenta prestiżowej uczelni który kompletnie nie wiem co do czego. Przed rozpoczęciem leczenie zasięgałam opinii tu i ówdzie i moje leczenie w niczym nie przypominało leczenia, a jedynie 'zbieram grosik do grosika'. Jestem bardzo niezadowolona i żałuję. Przyznaje wybrałam tego lekarza bo był najtańszy w okolicy. Cena wyjściowa aparatu owszem nie była wysoka, natomiast koszty leczenie przewyższyły jego wartość co jest dla mnie paranoją. Zdecydowanie odradzam

Z całą odpowiedzialnością polecam panią ortodontkę! Ząbki mojej córeczki wyprostowały się idealnie! Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni i serdecznie dziękujemy pani doktor!!! Nie mam pojęcia skąd te nieprzychylne opinie i dziwny koszt wizyty 100złotych u mojego przedmówcy, ale jak wiadomo nie wszystkim się dogodzi! My jesteśmy zadowoleni i dziękujemy!

jestem rozczarowana, lekarka mało sympatyczna, z lekceważącym stosunkiem do pacjenta.

Porażka, ordynarna, chamska, ważniara! A na dodatek paskudna z wyglądu. Nigdy więcej nie odwiedzę jej gabinetu.

Polecam!!! Jestem bardzo zadowolony. Ortodontka wszystko wyjaśnia na każdej wizycie, co i jak bedzie robione, leczenie przebiega sprawnie, ceny przystępne. Widać, że wie co robi.

100% profesjonalizmu. Lekarz warty polecenia!

100% profesjonalizmu. Lekarz warty polecenia!