lekarz Justyna Przybyszewska

Internista, Pediatra

Najwspanialszy pediatra na świecie! Niesamowicie kompetentna, przy tym bardzo sympatyczna. Wspaniały, oddany swoim pacjentom lekarz, wspaniały Człowiek... Myślę że zgodzą się wszyscy moi sąsiedzi i sąsiadki z miasteczka Wilanów którzy maja malutkie dzieci.. Kiedy Pani doktor jest chora i jest na zwolnieniu lekarskim wiele osób po prostu przekłada zaplanowane wizyty po to by przyjść tylko do niej. Polecam serdecznie i oby więcej takich lekarzy!!!

Absolutnie !!!!!!!!! nie polecam. Miała być profesjonalna a po pierwsze popsuła kalendarz szczepień naszemu dziecku mieliśmy iść skojarzonymi 6w1 i podała mojemu dziecku z obniżoną odpornością wycofaną z obiegu, a później znów przywróconą szczepionkę tłumacząc się, że nie ma wpływu na to co dostaje z sanepidu. Byliśmy gotowi zapłacić za szczepionkę bo i tak będziemy szczepić skojarzonymi, ale pani dr nie zadała sobie trudu, aby nas poinformować o tym co dokładnie podaje i zapytać czy nie zdecydujemy się na inną bezpieczniejszą dla dziecka szczepionkę. O zgrozo!

Trafiłam do pani doktor(bo naszego lekarza nie było)z synem który miał zapalenie ucha,gorączka,katar.Pani dr wysłała nas do szpitala w Warszawie żeby tam fachowcy zajrzeli do ucha.Pojechaliśmy straciliśmy MNÓSTWO czasu na dojazd(z Piaseczna)oczywiście kolejka w szpitalu.Pani dr laryngolog przepłukała ucho napisała co robić dalej i do domu-znowu MNÓSTWO czasu w samochodzie.Po paru dniach poszliśmy na kontrole już do naszego lekarza i co powiedział?-że mogła zrobić to na MIEJSCU.Mam mieszane uczucia.

Wspaniała kobieta.Juz od pierwszej wizyty człowiek ma wrazenie że jest traktowany wyjątkowo.Zawsze odpowiada wyczerpujaco na pytania,stawia trafne diagnozy,antybiotyk to u niej ostateczność.Uśmiechnieta,życzliwa.Moje dziecko uwielbia do niej chodzić,bardzo duzo ma małych pacjentów,wcale sie nie dziwie bo jest naprawde świetnym lekarzem.Polecam ja moim znajomym bo niezawiodła mnie ani razu i ufam jej.