lekarz Justyna Pudełko

3,6
3,4

Katarzyna

27.12.2015

Lekarka z powołania,leczymy się u niej od 8 lat,miła uprzejma.I nie tylko kasa jak pisza niektórzy.Dla nas najlepsza

Ja

16.11.2015

Bdb specjalista. Jezdzilismy z dzieckiem wielokrotnie przy ciezszych schorzeniach i zawsze diagnoza byla trafna. Faktem jest iż jednorazowe pełne leczenie wraz z testami i lekami to koszt ok 1200zl ale czego sie nie robi dla zdrowia swojej pociechy. Pomimo wysokich kosztow polecam.

Asia

05.11.2013

Witam, dla Pani Dr liczy się tylko kasa kasa kasa. Z początku chodziłam z synem prywatnie, to owszem bardzo miła, uprzejma, wszystko wytłumaczyła. Jednak gdy zaczęliśmy chodzić z NFZ, zmiana o 360 stopni, szybkie wizyty, bez tłumaczenia, nie miła. Nie polecam, radzę szukać innego specjalisty.

Anonim

19.10.2012

To miała być nasza deska ratunku. AZS na twarzy i zła dieta siały spustoszenia na skórze naszego maluszka. Niestety okazaliśmy się kolejnym klientem u Pani Doktor. Kompleksowe badania za kilkaset złotych, które jak się później okazało zostały zrobione za wcześnie i nie były wiarygodne. Jedyne co trzeba przyznać to uwagi dotyczące diety okzały się pomocne, ale to i bez tej wizyty powiedział nam pediatra. Może kiedyś było to lekarz, który działał z pasją, terz pozostało tylko jedno: forsa forsa forsa. Jeżeli wasze dziecko spotka coś nietypowego, to może warto udać się do Pani doktor, przez wzgląd na jej "renomę" pewnie widziałą już nie jedno, jeżeli macie zwykłe problemy z alergią to szkoda przepłacać.

Anonim

20.04.2012

Byłam na wizycie u Dr Pudełkowej bo zostałam skierowana na test alergiczne przez innego lekarz ( prywatna wizyta) moje odczucie jest takie że mam manie wyższości Pani Dr i liczy się tylko kasa, zleca wszystkie testy jakie tylko możliwe jak się nie powie w odpowiednim momencie PAS to można tam zostawić worek pieniędzy. Dla mnie to nie jest przychodnia tylko BIZNES PANI DR juz tam pracuje chyba cała jej rodzina .

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Alergolog Imielin"?

None
Adamskiego 34