lekarzJustyna Pudełko

Alergolog, Pediatra

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.5512345
14 opinii

• 1

Witam, dla Pani Dr liczy się tylko kasa kasa kasa. Z początku chodziłam z synem prywatnie, to owszem bardzo miła, uprzejma, wszystko wytłumaczyła. Jednak gdy zaczęliśmy chodzić z NFZ, zmiana o 360 stopni, szybkie wizyty, bez tłumaczenia, nie miła. Nie polecam, radzę szukać innego specjalisty.

• 2

To miała być nasza deska ratunku. AZS na twarzy i zła dieta siały spustoszenia na skórze naszego maluszka. Niestety okazaliśmy się kolejnym klientem u Pani Doktor. Kompleksowe badania za kilkaset złotych, które jak się później okazało zostały zrobione za wcześnie i nie były wiarygodne. Jedyne co trzeba przyznać to uwagi dotyczące diety okzały się pomocne, ale to i bez tej wizyty powiedział nam pediatra. Może kiedyś było to lekarz, który działał z pasją, terz pozostało tylko jedno: forsa forsa forsa. Jeżeli wasze dziecko spotka coś nietypowego, to może warto udać się do Pani doktor, przez wzgląd na jej "renomę" pewnie widziałą już nie jedno, jeżeli macie zwykłe problemy z alergią to szkoda przepłacać.

• 1

Byłam na wizycie u Dr Pudełkowej bo zostałam skierowana na test alergiczne przez innego lekarz ( prywatna wizyta) moje odczucie jest takie że mam manie wyższości Pani Dr i liczy się tylko kasa, zleca wszystkie testy jakie tylko możliwe jak się nie powie w odpowiednim momencie PAS to można tam zostawić worek pieniędzy. Dla mnie to nie jest przychodnia tylko BIZNES PANI DR juz tam pracuje chyba cała jej rodzina .

• 5

Choć czytałam różne opinie na temat alergolog J. Pudełko, mogłam się sama przekonać jak jest w rzeczywistości. Do gabinetu w trafiłam z kasy chorych. Mówiono mi, że tylko prywatnie ma sens. okazuje się że to bzdura. Wizyta na wysokim poziomie, dokładny opis postepowania, miła kobieta i bardzo ciepła. Nie wiem skąd tyle bzdur na jej temat. Może tak na prawdę nie macie porównania z innymi lekarzami. Polecam!!! mama Klary

• 2

Leczyłem u tej pani mojego synka. Polecanie imielińskiej apteki - standard, za każdym razem. Zachwalanie (podczas wizyty!) gabinetu swojej synowej - gratis. Każda wizyta zaczyna się od tekstu: na ostatniej konferencji profesor xxx gorąco polecał lek yyy - to nic, że sterydowy, on twierdzi, że absolutnie nic a nie nie szkodzi. Uzasadniając swoją decyzję odnośnie wyboru leku, wyciąga z szuflady kserówki (sic!) z czasopism medycznych. Żenada. Odradzam.

• 1

Pierwsza wizyta prywatnie 80zł+testy 350zł. Pani doktor powiedziała że rocznemu dziecku można już testy wykonywać i powtórzy się je za rok, przepisała lekarstwa na alergię skórną (nie tanie polecając aptekę w imielinie). Leczenie nie przynosiło skutku, załatwiliśmy skierowanie i dalsze leczenie prowadziliśmy z NFZ. Pani doktor naglę wizyty sprowadziła do 5 minutowych posiedzeń celując coraz to w inne leki (terminy odległe), przypomnieliśmy jej iż miała powtórzyć testy po roku, a ona że nie wykonuje się testów tak małym dzieciom (pomimo wykonania w ubiegłym roku za 350zł, jednak za darmo się nie wykonuje ) do dzisiaj zmieniamy lekarstwa i dziecko wysypkę ma coraz to gorszą. Zmieniamy lekarza i nie polecamy tej pani gdyż odnoszę wrażenie że uczyła się jeszcze na naszym dziecku.

• 2

Jako lekarz- ocena dobra, jako handlowiec słaba lub bardzo słaba. Jest to miła osoba jednak prawdą jest, że pani doktor nie poświęca zbyt dużo czasu na zebranie wywiadu i od razu przechodzi do rzeczy czyli ustalenia leków, w jednym przypadku podziała w innym nie-taki eksperymencik, u nas akurat się udało. Wizyta u niej to 5-10 minut za 80 zł+ testy 180. A co do układów handlowych to nie wiem jakie ma ale podejrzewam, że dostaje prowizje z apteki imielińskiej, ponieważ gorąco ją polecała, mówiąc, że tam dostanę tanio lek + drugi gratis... no cóż lek kosztował 59 zł a u mnie w aptece 33, chyba jest różnica, sprawdziłam również cenę tego drugiego i nadal wyszło 9 złotych na moją niekorzyść. Pójdę na jeszcze jedną wizytę i zobaczę, co powie, bo mamy ustalić dietę dla dziecka.

• 5

Jestem bardzo zadowolona z wizyty jezdzielismy z dzieckiem po roznyh lekazach i zaden lekarz sie nie wyznal co dziecku jest. po wizycie u dr dopiero podjelismy leczenie malej.Polecam bardzogoraco !!! i dziekuje pani za troske:*

• 5

Polecam wszyskim rodzicom których dzieci mają jakieś problemy zdrowotne.Pani doktor pomaga również dorosłym.

• 5

Zdecydowanie najlepszy i najbardziej fachowy lekarz alergolog i pediatra. Obie moje córki od momentu narodzin do chwili obecnej znajdują się pod jej opieką (a to już prawie 16lat). Jej celem było i jest dobro i zdrowie dziecka i mam nadzieję, że tak pozostanie. Polecam Panią doktor wszystkim.

• 1

Co za bzdura.Niestety bywa że zle ropoznaje chorobę.Leki wypisuje na wyrost najlepiej drogie na błache schorzenie.Jak dziecko zachoruje poważniej to nie ma go potem czym leczyć. Łatwo przechodzi od lekarza na rany przyłóż do wyjątkowo nieprzyjemnej osoby.I jeszcze jedno receptę zawsze trzeba zamawiać co w przypadku antybiotyku przed dniem wolnym dla dziecka na pewno nie jest wskazane.Dziwne jest też że za wiele testów trzeba płacić a przecież są bezplatne w innych poradniach alergologicznych.Wizyta prywatna z przymusu.

• 5

Bardzo dużo zawdzięczam Pani Doktor. Jest wspaniałym specjalistą , ale przede wszystkim wspaniałym Człowiekiem. Osoba o ogromnej wiedzy i kompetencji. Myślę, że w rejonie Śląska to najlepszy alergolog. Polecam Panią Doktor każdemu Alergikowi w okolicy !!!

• 5

Świetny specjalista któremu można w 100% zaufać. Polecam!

• 5

Świetny specjalista, ma ogromne doświadczenie! Polecam

Gdzie przyjmuję

place 11

Drzymały 55
    Imielin
    50,147744819,17649450 32 225 62 41

Kalendarz przyjęć

Pon18.08Wt19.08Śr20.08Czw21.08Pt22.08So23.08Nd24.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat