lekarz Justyna Walczak

Neurolog

Jest to lekarz z powołania i dla pacjenta. Osoba potrafiąca nawiązać kontakt z pacjentem w ciepły i przyjazny sposób. Wyczuwa pacjentów lekceważących leczenie. Zorganizowana, cierpliwa, kompetentna i uczciwa wobec pacjenta. Z trudem szukać kogoś tak pochłoniętego obowiązkami. Zawsze jest na czas, zawsze pamięta, doradzi i wytłumaczy. Neurologia to zakres chorób które nie mijają pstryknięciem. Jako lekarz, ma coś więcej do przekazania pacjentom i trudno szukać innej takiej osoby w Jastrzębiu. Dodam że poruszałem się 8 lat o kulach, dziś po kilku latach leczenia u Pani Dr Justyny Walczak chodzę o lasce. Uczmy się jej pogody ducha i uprzejmości czego wszystkim życzę, oraz tym niezadowolonym.

Polecam! Bardzo dobry specjalista, fachowa obsługa, miła i zyczliwa. Dokładnie tłumaczy istotę choroby, rokowanie, wszystko oczywiście poprzedzone rzetelną diagnostyką. Z czystym sumieniem POLECAM.

Z czystym sumieniem POLECAM.

Dobry lekarz Skierowala mamę do szpitala, co umozliwilo szybko diagnoze i leczenie. Jestem bardzo zadowolona Polecam

Dobry lekarz
Polecam

Miła i sympatyczna. Kompetentna. Potafi wysluchac i doradzic. Diagnoza trafna, a leczenie skuteczne. Polecam

Miła i sympatyczna. Kompetentna.
Potafi wysluchac i doradzic. Diagnoza trafna, a leczenie skuteczne.
Polecam

Niepolecam pani doktor,poniewaz czas jaki byl mi poswiecony to było max.8 min. Pobierzna diagnoza, ,pośpiech, cały czas miałam wrażenie, że pani doktor gdzies się spieszy ,wydaje mi sie ze PRzy kwocie 120 zl. za wizytę bede lepiej wysluchana co do moich dolegliwości a tak przypominalo mi to wizyte z NFZ .

Bardzo dobry lekarz. Pani dr po wysłuchaniu pacjenta proponuje kilka form leczenia, sugerując tą która wg niej przyniesie najlepsze efekty przy danym schorzeniu. Rzetelna i punktualna kobieta.

Bardzo dobry lekarz. Konkretny i rzeczowy.Potrafi wysluchac i doradzic. Punktualny, co jest bardzo istotne. Polecam

Bardzo dobry lekarz.
Konkretny i rzeczowy.Potrafi wysluchac i doradzic.
Punktualny, co jest bardzo istotne.
Polecam

Ja nie polecam Pani doktor, mam wątpliwości co do jej kompetencji... nie potrafiła postawić właściwej diagnozy, zaproponować leczenia. Na migrenę kazała brać leki przeciwbólowe bez recepty, kiedy pojawi się ból i odesłała mnie do domu... porażka

Osoba umiejąca słuchać, doradzić, z nienaganną kulturą osobistą co przekłada się na kontakt z pacjentem. Leczenie w moim przypadku owocne i skuteczne, mimo że długie ale stopniowo dające dobre efekty. Wymagająca i kompetentna.