Justyna Złotoś-Hojka

Internista, Lekarz rodzinny

beznadziejna lekarka, co nawet przeziębienia nie umie wyleczyć, nie polecam do niej chodzić!!! Niech pani na emeryturę idzie a nie leczyć ludzi

Czekanie na wizytę od godziny 6:20, wejście do gabinetu o godzinie 9:47. Lekarka nie potrafi nawet wystawić skierowania do specjalisty bądź na badania bo "po co pani" mimo że są przesłanki aby wystawić skierowanie... nieprzyjemna dla pacjenta, patrzy się na mnie jakby była tam za karę i jakbym ją okradła... i przy przepisywaniu leków nawet nie wyjaśni co to za leki ani jak je przyjmować... ŻENADA... to ma być jedyny lekarz w Radzionkowie? Wolę jechać do Piekar lub Tarnowskich Gór lub nawet iść prywatnie niż do tej "lekarki"...

Gorąco polecam tą lekarkę jest naprawdę zdolna i posiada ogromną wiedzę potrafi dokładnie opisać chorobę i doradzić jak z nią skutecznie walczyć

totalna porazka, ja i maz mielismy umowiona godzine 8:50 na usg pani doktor kloci sie z nami ze mamy czekac bo ma innych pscjentow ale jesli godzina jest umowiona na 8:50to powinna orzyjac nas o tej 8:50 niepolecamy. mariola i ryszard.

mariola i ryszard.

nigdy nie byłam u tak niemiłej lekarki, nie obchodzą jej pacjenci i ich potrzeby, a ludzi leczy jakby za karę... masakra

Bardzo miła lekarka byłem u niej już nie raz świetnie potrafi zdjagnozowac chorobę oraz powiedzieć jak nią skutecznie zwalczyć

Najgorszy lekarz w Radzionkowie, nie mogłem wejść na wizytę z narzeczoną. Stawia złe diagnozy i mogłoby się wydawać że skoro wizyta jest długa to bada dokładnie ale wręcz przeciwnie bo ma gdzieś wyniki badań i objawy. Wolę już być chory niż iść leczyć się u dr Hojki.

Lekarka nie szanuje czasu swoich pacjentów, czekałem od 6:30 a lekarka zdecydowała przyjąć najpierw pacjentów którzy przyszli o 9. Oprócz tego nie potrafi leczyć bo olewa wyniki które są poza normą i nie chciała wystawić skierowania na lipidogram "bo w moim wieku nie ma się cholesterolu" po czym okazało się że go mam. Poza tym nie respektuje prawa do wejścia z bliską osobą (narzeczoną) na wizytę.

Jedna z niewielu lekarek,która w sposób widoczny przejmuje się zdrowiem pacjentów. Cierpliwość,wyrozumiałość,fachowość wszystko w jednym...szacun dla pani Doktor.

Cierpliwość,wyrozumiałość,fachowość wszystko w jednym...szacun dla pani Doktor.

Polecam serdecznie. Najlepsza lekarka jaką spotkałam na swojej drodze.Zawsze pomocna. Zawsze poleci konkretne badania na różne dolegliwości. POLECAM.