Do Centrum Rehabilitacji na Bemowie zgłosiłam się z dolegliwościami kolana. Trafiłam do p. Kai. Pani Kaja to fizjoterapeutka z pasją, ogromną wiedzą oraz poświęca cały swój czas tylko pacjentowi. Posiada także dar motywowania do ćwiczeń w domu. Jestem zadowolona z terapii.

Czy ta Pani jest miła? Hm.. tego bym tak nienazwała. Ta Pani w sztuczny i miły sposób naciągnęła mnie na 1200zł. Mam problemy z kregosłupem - po serii zabiegów bez wcześniejszej konsultacji lekaskiej - której jak stwierdziła nie potrzeba, mój stan się pogorszył. Pani Kaja mimo mojego pogarszającego się stanu zdrowia nie wysłała mnie na konsultacje do neurologa. Dziś jestem pod opieką lekarza i innego rehabilitanta jest o niebo lepiej

Kilka miesięcy temu miałam operację kolana. Rehabilitację zaczęłam już 4 dni po operacji. W Centrum Rehabilitacji spotkałam się z profesjonalną i troskliwą opieką, a codzienne zabiegi pozwoliły w krótkim czasie powrócić do lepszej sprawności. Po kilku tygodniach rehabilitacji mój ogólny stan znacznie się polepszył. Cieszę się, że trafiłam do tej placówki.