Kalina Łapińska-Skowron

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

2,6

Całkowicie odradzam wizytę u tej kobiety! Dziecko (3,5 l) wyszło z płaczem na co lekarka zareagowała "co beczysz"!!!!. Brak jakiegokolwiek podejścia do dziecka, od takiego malucha wymagała reakcji "wojskowej' typu: siadaj, otwieraj! Zero tłumaczenia, zero chęci zaznajomienia się z historia choroby! O nic nie pytała tylko wymachiwała córce narzędziami przed oczami! Dziecko było totalnie wystraszone i zdezorientowana. Na moje prośby aby ta kobieta się uspokoiła zareagowała: " to robimy badanie czy nie?""" Złożyłam oficjalna skargę w placówce ( SCANMED KRAKÓW) NIE POLECAM! ODRADZAM WRECZ! OKROPNY CZLOWIEK!

Pani Doktor nie daje dojść do słowa, nie dopytuje tylko zakrzykuje wypowiedzi. Zupełny brak podejścia do dziecka, które nie bało się lekarzy, aż do tej wizyty. Pani Doktor wybiera badanie siłowe, bez słowa wyjaśnienia i jeszcze ma o wszystko pretensje. Całkowicie nie polecam.

Nikomu nie polecam dr Łapińskiej - brak profesjonalizmu, brak wiedzy i umiejętności. W trakcie czyszczenia ucha w ogromnym pośpiechu wbiła mi metalowe narzędzie w błonę bębenkowa. Mimo krwawienia po tym jak mnie zraniła nie przyznała się do winy. Nie udzieliła mi żadnej pomocy poza włożeniem do ucha watki z betadyna. Ta kobieta to żaden lekarz , to porażka....

W gabinecie znalazłem się z problemem nawracających kilkukrotnie w ciągu roku zapaleń zatok przynosowych (często ropnych). Pani doktor namówiła mnie na zabieg septoplastyki (prostowanie przegrody nosa), który wykonała osobiście w "Rydygierze". Komercyjnie oczywiście, za 4100 pln. Miał być wybawieniem mnie od wszelkich dolegliwości. Niestety nie był. Tak na marginesie, to odnoszę wrażenie, że wg. Pani Doktor wszyscy mamy dolegliwości laryngologiczne wynikające z krzywej przegrody nosa. Wielokrotnie podczas wizyt w gabinecie słyszałem jak stawia tę samą diagnozę wielu pacjentom (tak słyszałem - dyskrecja w tym gabinecie nie istnieje - siedząc w ciasnym korytarzu mieszkania za szklanymi drzwiami pokoju znajduje się gabinet, z którego doskonale słychać rozmowę z pacjentem). Na moją sugestię, iż leczenie (antybiotykoterapia, sterydy) negatywnie odbija się na moim zdrowiu stwierdziła, iż interesuje się jedynie zatokami, reszta to działka innych lekarzy. Moja "zabawa" z zatokami trwa więc 7 lat, bez większych efektów. Odwiedzałem ten gabinet z racji zabiegu wykonanego przez Panią Doktor i wiary, iż poprowadzi sumiennie i rzetelnie dalsze leczenie. Niestety jestem na etapie szukania innego lekarza. Uprzejmość i ilość poświęconego czasu przez lekarza to niestety nie są najważniejsze kryteria wyboru lekarza.

Polecam, bardzo dobry laryngolog. Doskonale diagnozuje choroby i dobiera leki. Wielokrotnie wyleczyła mnie z przewlekłych chorób gardła, a także odkryła i ustaliła ich przyczynę - krzywą przegrodę nosową. Po operacji moje problemy się skończyły.

Bardzo dobry laryngolog jestem zadowolona Pani doktor zainteresowała sie moim problemem kompleksowo od 3 lat nie mam problemów zdrowotnych a łykalam garście leków odczulających , wystarczyła dobra diagnoza. Fachowość i sympatia Pani Doktor na wysokim poziomie. Maria S. Kraków Nowa Huta

Doktor Łapińska jest świetna. Leczy pół mojej rodziny i wszyscy są z niej bardzo zadowoleni. Lubi nietypowe przypadki :) więc jeśli ktoś zwiedził połowę laryngologów w Krk to ona powinna być następna. Dokładnie tłumaczy co powoduje dana choroba i jak należy ją leczyć. Jest bardzo konkretna!

Pani Agata jest bardzo ciepłą i życzliwą osobą. Ne czułam się nigdy rozmawiając oceniana, klasyfikowana, jak "kolejny" pacjent. Czułam się wysłuchana i zrozumiana. Konkretną pomoc jaką zaproponowała i z jaką przyszła pozwoliła mi wiele zmienić w życiu. Jestem jej za to bardzo wdzięczna. Z czystym sumieniem polecam.

Byłem u pani dr z synem 7 lat. Oczywiście krzywa przegroda do prostowania,3 migdał do usunięcia i 2 pozostałe do podcięcia.Nie za bardzo wierzyłem w te informacje ponieważ dziecko było rok wcześniej na bardzo dokładnych badaniach w Prokoc imiu i nic nie wyszło. Poszedłem wiec do innego lekarz i co się okazało? "Niestety"przegroda prosta a 3 migdał tylko minimalnie powiekszony i nie nadaje się absolutnie do wycinania!!!!! Nie polecam Pani Łapińskiej nikomu~!!!!!!!!! Namawiała na zabieg komercyjny.

Byłem u pani dr z synem 7 lat.
Poszedłem wiec do innego lekarz i co się okazało?
Nie polecam Pani Łapińskiej nikomu~!!!!!!!!!
Namawiała na zabieg komercyjny.

Nie polecam.Usunięcie migdała z komplikacjami,oczekiwanej poprawy brak.Krzywa przegroda,według Pani doktor,pewna.Poza tym,ta żenujaca wizyta prywatna za 100 zł. w mieszkaniu,gdzie nawet nie ma poczekalni,tylko wązki korytarz.Żałuję,że nie znalazłam wsześniej tych komentarzy.