lekarz Kamel Khanafer

Neurolog

Profesjonalny specjalista i mądrość życiowa, dobre podejście do pacjenta,skuteczne metody leczenia.Oby takich lekarzy było więcej.

Od dawna mój lewy bark i ramię miały ograniczony zasięg ruchomości, a od pół roku bardzo mnie bolały i nic nie pomagało. Znajomi polecili mi wizytę u dr Kamela Khanafera. Już po pierwszej wizycie, na którą nie trzeba było długo czekać , bolało znacznie mniej i zasięg ruchomości stawu się polepszył. Po czterech wizytach, w czasie których dr Khanafer robił zastrzyki, stosował terapię manualną i pobudzanie mięśni impulsami elektrycznymi stan mojego zdrowia znacznie się polepszył. ramię mnie nie boli, mogę spać i dużo lepiej funkcjonować w dzień. dr zapisał mi też leki witaminowe, przeciwbólowe i pokazał ćwiczenia, które należy wykonywać w domu. Z pomocy dr Khanafera skorzystał także mój mąż, którego ostatnio zaczął bolec kręgosłup szyjny. po dwóch wizytach dolegliwości przeszły. Dr Kamel Khanafer jest bardzo dobrym lekarzem, a jednocześnie miłym człowiekiem , z dużym poczuciem humoru.Gorąco polecamy.

Lekarz z powołania , masaże bardzo pomogli,zasczyki,po tygodniu wstałam na nogi bez bólu kręgosłupa.Serdecznie polecam!

Bardzo dobry lekarz,po dwóch wizytach ustąpiła bolesność oraz powróciła pełna mobilność kręgosłupa,szybka i trafna diagnoza,dobry masaż manipulacja,injekcje.W pełni profesjonalne podejście,człowiek wie co robi.POLECAM 100%

Bardzo dobry i profesjonalny lekarz. Po pierwszej wizycie już była znaczna poprawa,a po serii wizyt jest o niebo lepiej. Minął już jakiś czas a na kręgosłup nie mam co się skarżyć. Polecam

Od ponad roku zmagalem sie z bolem plecow i stawow, czeste stany zapalne gornych drog oddechowych, bole glowy. Ciagle nawroty. Dwa dni temu bylem na pierwszej wizycie u Pana doktora Khanafera, bole ustapily. Dyskopatia. Dzis po drugiej wizycie czuje sie znacznie lepiej. Moge normalnie funkcjonowac. Pan dr to super profesjonalista, a takze mily sympatyczny czlowiek. Goraco polecam.

Dr Kamel Khanafer masażami, bez leków w znaczny sposób podniósł komfort mojego życia i dał szansę wykonywania pracy. Mimo mojego wieku szybko wracam do życia. Po kilku zabiegach odstawiłam leki przeciwbólowe.

Po wielu próbach znalazłem lekarza który mi odblokował masażem kręgosłup szyjny . Po kilku zabiegach odstawiłem leki przeciwbólowe Znaczna poprawa komfortu i sprawności funkcjonowania. Lekarz który chce pomóc aby powrócić do zdrowia i pracy.

Bardzo dobry fachowiec, zastrzyki i masaż bardzo pomogły szyja nie boli i mogę już normalnie pracować. Polecam

Naprawdę ten lekarz wie co robi, po czterech wizytach naprawdę dolegliwości ustąpiły i nawet nie zdajemy sobie sprawy co może boleć od kręgosłupa