Witam serdecznie:) Nazywam się Kamila (Brodziak) Stefanik i jestem absolwentką psychologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, o specjalności psychologia kliniczna, osobowości, zdrowia i psychoterapii. Jestem Psychoterapeutą Poznawczo Behawioralnym (dyplomowanym) Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB); członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB). W pracy klinicznej wykorzystuję elementy Terapii Schematów.
Moim przekonaniem jest, iż czasem wystarczy drobna modyfikacja w myśleniu, zachowaniu, by życie nabrało odpowiedniego kolorytu i sensu:) Każda zmiana jest nowym bogactwem i rozdziałem życia...
Zapraszam do kontaktu!
tel 782161551
e-mail: rzeszowpsycholog@interia.pl

Pani Kamila jest świetną psychoterapeutką. Jest ciepła, empatyczna oraz ma świetną pamięć. Spotkałem kilku psychoterapeutów na swojej drodze ale to właśnie ta Pani pomogła mi najbardziej. Poza terapią Pani Kamila stale podnosi swoje kompetencje, czyta nowe książki i stara się faktycznie pomóc swoim pacjentom co daje się odczuć w czasie terapii. Pani Kamila dzieliła się ze mną swoimi myślami co sprawiło, że znacznie łatwiej mogłem jej zaufać, to właśnie jej autentyczność i otwartość bardzo mi pomogły. Terapia przebiegała w przyjaznej atmosferze, pełnej humoru jednocześnie zachowując pełny profesjonalizm. Serdecznie polecam!

Serdecznie polecam!

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u P. Kamili. Przez wiele lat zmagałam się z klaustrofobią. Nareszcie zrozumiałam jak i dlaczego tak jest i w jaki sposób mogę sobie pomóc :) Zostałam przez p. Kamilę "rozebrana" z moich problemów, po czym "ubrana" w nowy, lepszy sposób. Dziękuje i polecam !

Pani Kamila Brodziak była drugim psychoterapeutą do którego trafiłam po próbie „s” i pobycie w szpitalu psychiatrycznym. Na terapie uczęszczałam raz w tygodniu przez około 3 miesiące. Podczas terapii otrzymałam pomoc i wsparcie, oraz cenne wskazówki jak sb dalej radzić w życiu. Czułam, że pani Brodziak naprawdę chce mi pomóc, że nie jestem tylko „kolejnym pacjentem na liście”. Jest to psychoterapeuta z duża empatią, inteligencją i znakomitym poczuciem humoru. Dla mnie ogromne znaczenia miało to, że ktoś mnie w jakimś stopniu rozumiał. Moim zdaniem Pani Kamila Brodziak jest naprawdę specjalistą w swojej dziedzinie.

Serdecznie polecam terapię u Pani Kamili. Jest bardzo pozytywną i sympatyczną osobą. Wzbudza zaufanie zaangażowaniem i profesjonalnym podejściem do problemu. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam 🙂

Dzięki pani Kamili zdrowieję i stałam się szczęśliwszą osobą. Pani psycholog świetnie tłumaczy mechanizmy zachowań, jest zaangażowana w proces leczenia, mobilizuje do działania i wprowadzenia zmian w życiu. Jej pozytywne podejście ,,promieniuje'' na pacjenta, który z gabinetu wychodzi z uśmiechem i nadzieją.

Pani Kamila jest po prostu profesjonalistką. Osobiście jestem bardzo zadowolony z pomocy jaką mi udzieliła. Jest miła i sympatyczna :)

Pani Kamila jest znakomitą psychoterapeutką. Po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że trafiłam na właściwą osobę. Od samego początku wzbudziła moje zaufanie. Jest miłą, ciepłą i sympatyczną osobą a przy tym bardzo profesjonalną. Z wielkim zrozumieniem i uprzejmością prowadzi każde spotkanie. Potrafi słuchać, zadaje trafne pytania, nie ocenia i w świetny sposób potrafi motywować do dokonywania zmian w naszym myśleniu a tym samym w życiu. Dzięki Pani Kamili „wzmocniłam” się psychicznie, przewartościowałam swoje życie, pozamykałam sprawy z przeszłości i teraz mogę na nowo zacząć życie, już jako pewna siebie i dojrzała kobieta. ...

Dzięki Pani Kamili „wzmocniłam” się psychicznie, przewartościowałam swoje życie, pozamykałam sprawy z przeszłości i teraz mogę na nowo zacząć życie, już jako pewna siebie i dojrzała kobieta. Ponadto na każdej wizycie otrzymałam praktyczne wskazówki i metody, dzięki którym teraz wiem jak postępować w sytuacji pojawienia się lęku czy też zwątpienia w siebie i swoje możliwości.
Terapia okazała się niesamowitym doświadczeniem, czuję w sobie ogromną zmianę, jestem spokojniejsza ale przede wszystkim silniejsza jako kobieta, wzrosło moje poczucie własnej wartości. Dzięki pomocy Pani Kamili inaczej postrzegam siebie i swoje życie, znowu się uśmiecham i chce mi się żyć!!!:)
Z pełną świadomością polecam i zachęcam do terapii osoby, które nie wiedzą jak pokonać trudności życiowe.
Dziękuję serdecznie Pani Kamilo za ciepłe słowa, pomoc i wsparcie w trudnych chwilach.
Pozdrawiam
Ewelina B.

Pani Kamila jest osobą, która ma przede wszystkim świetne podejście - bardzo trafne i profesjonalne, a zarazem potrafi poprowadzić sesję w luźny sposób ze znakomitym poczuciem humoru między wierszami (od razu zapominamy o tym, że jesteśmy u nadal "troszkę budzącego strach i zakłopotanie" psychologa) ;) Osobiście bardzo mi pomogła w zmaganiach z moimi trudnościami, oraz otrzymałem wiele porad i "narzędzi" do dalszej pracy i rozwoju! Gorąco Polecam! :)

Pani Kamila dodała mi motywacji do działania. W końcu wziąłem sprawy w swoje ręce. Pani psycholog to życzliwa, pogodna, z poczuciem humoru a przy tym bardzo konkretna osoba. Osoba warta polecenia!! Dziękuję, polecam, bo konsultacje z Panią Kamilą dodały mi siły i wiatru w żagle. Ps. A jaka piękna, ahhh :)

Ps. A jaka piękna, ahhh :)

Pani Kamila jest ciepłą i serdeczną osobą. Widać że zna się na swojej pracy, a kontakt z pacjentem sprawia jej dużą przyjemność i satysfakcję. Z dużym zaangażowaniem podchodzi do problemów pacjenta. Polecam!