Ogromna wiedza i doświadczenie i bycie na bieżąco z tym co OK w medycynie estetycznej i co jest tylko chwilowym trendem w zabiegach. Pani Doktor mówi wprost co poleca i dlaczego a dlaczego odradza określone działania. To bardzo ważne. Piękne efekty pracy Pani Doktor ale czuje się też takie bezpieczeństwo u niej w Klinice. No i komfort samej kliniki - w Szczecinie chyba największy. Polecam po 3 tygodniach od zabiegu odmładzającego na na twarz i wcześniejszych kilku konsultacjach w problemach typowo dermatologicznych.

Nie polecam, obrzek limafatyczny oka po podaniu gęstego kwasu juvederm volift ,lekarz zoobowiazal się do naprawy .Fatalny wygląd worek pod okiem,w konsekwencji naprawy podjął się inny lekarz.

Polecam!Bardzo miła, rzetelna osoba, a co najważniejsze skuteczna. Bardzo dokładnie tłumaczy problem i odpowiada na każde zadane pytanie.

POLECAM !!!! EFEKT PO PILINGACH ŚWIETNY, DOPROWADZIŁA MI PANI DR CERĘ PO CIĄŻY , PO OPALANIU(przebarwienia) DO TAKIEJ,ŻE NIE MUSZĘ UŻYWAĆ PODKŁADU -O czymś to świadczy. byłam już chyba z 6 razy i w czwartek znowu się wybieram.

POLECAM !!!!
byłam już chyba z 6 razy i w czwartek znowu się wybieram.

Wspaniała, cudowna Nasza Pani Doktor! Takie jest moje odczucie po kilku wizytach. Dlaczego? Bo przede wszystkim Pani doktor skutecznie leczy. A do tego: miło, profesjonalnie, z uwagą i zaangażowaniem. Polecam.

Przemiła kobieta,będąc u niej na fotelu czuję ,że znalazłam sie we właściwych rękach .Są efekty a to najważniejsze .Polecam Panią doktor a złe komentarze wystawiają chyba jacyś malkontenci.

Pół roku chodzenia do dermatologów. W końcu kompetentny lekarz- wyleczyła naszą córkę.

Pół roku chodzenia do dermatologów. W końcu kompetentny lekarz-
wyleczyła naszą córkę.

..Przemiła Pani doktor ! Fachowe podejście do pacjenta. Byłam już kilka razy i zawsze są kolejki- co oczywiście świadczy bardzo dobrze o lekarzu...bo każdy pacjent traktowany jest ze szczególną starannością...Osobiście jestem BARDZO zadowolona z efektów leczenia...a nie należę do łatwego przypadku. Zdecydowanie polecam Panią doktor !

Wczoraj byłam powiększyć usta. Jestem MEGAzadowolona!!

Wczoraj byłam powiększyć usta. Jestem MEGAzadowolona!!

Podejscie bardzo profesjonalne i w przeciwienstwie do innych lekarzy... bardzo mila pani doktor- z cierliowscia slucha i tlumaczy. co do uslugi (odpukac) poki co jestem zadowolona. Zdecydowanie polecam. <zabieg z dziedziny dermatologii estetycznej>